איחוד הלוואות לסטודנטים הוא תהליך המשלב מספר הלוואות לסטודנטים בריביות ובפדיון שונים להלוואה אחת. להלן כמה מהמלווים המציעים הלוואות לאיחוד חובות וכמה אפשרויות המוצעות רק על ידי הממשלה הפדרלית. ניתן להחיל מימון מחדש של הלוואות סטודנטים, המכונה לפעמים איחוד פרטי, על הלוואות פדרליות או על הלוואות פרטיות כהלוואות מיזוג ישירות. כאשר אתה מתמודד עם חובות סטודנטים, איחוד מתייחס לתוכנית הלוואות מיזוג ישיר.

היתרון של הלוואת איחוד חוב

הוא שאתה מקטין את הריבית על החוב העומד לרשותך. בהתאם לדירוג האשראי שלך, הלוואות לאיחוד חובות יכולות להיות בעלות ריבית נמוכה בהרבה, מה שחוסך לך כסף בריבית לאורך כל תקופת ההלוואה. מכיוון שיש לך תשלומים חודשיים קבועים לאורך תקופת ההלוואה, הלוואת איחוד היא דרך טובה יותר להישאר ממושמע בכל הנוגע לתשלום חובך. על ידי הגדלת יכולתך להחזיר את ההלוואה שלך, איחוד הלוואות סטודנטים יכול להוריד את השיעור החודשי שלך תוך שהוא מציע לך ריבית נמוכה בהרבה על החוב המצטיין שלך מאשר הלוואה מסורתית.

אם אתה שוקל הלוואה לאיחוד חובך

הגיוני להגיש בקשה לריבית בעצמך, או לפחות לראות זאת בעצמך. אם אתה שוקל הלוואות מיזוג, שוחח עם מנפיק כרטיסי האשראי שלך לפני שאתה שוקל אותם כדי לגלות כמה זמן ייקח לך להחזיר את החוב שלך בריבית הנוכחית בהשוואה להלוואה פוטנציאלית חדשה.

אם אתה משתמש במלווה פרטי לאיחוד הלוואות לסטודנטים

יש סיכוי טוב שתקבל ריבית נמוכה יותר ואולי תשלומים חודשיים נמוכים יותר. הלוואות לאיחוד חובות אמנם עוזרות לכם לפשט ולייעל את התשלומים, אך החיסרון של אחזקת חובות – הלוואות איחוד – הוא שהשיעור החודשי הנמוך החדש יכול גם להאריך את ההלוואה שעליכם לשלם. אין שום דרך להוריד את שיעורי הריבית על ההלוואה הנוכחית שלך על ידי איחוד, וזה מעט הגיוני לקחת הלוואת איחוד בריבית גבוהה יותר מהחוב הנוכחי שלך, כי היית מייקר את ההחזרים לאורך זמן בגלל ריבית גבוהה יותר. תשלומים.

במציאות

הלוואה לאיחוד חוב היא הפיתרון הנכון אם אתה מתקשה כרגע לעמוד בתשלומים שלך ואתה צריך לצאת מהחובות מהר יותר. שיעורי הריבית על הלוואות מאוחדות נותרים משתנים, אך הם יכולים לאפשר לך לשלם ריבית נמוכה יותר על החוב המצטבר שלך, כולל תשלומים חודשיים נמוכים יותר. זו יכולה להיות אפשרות טובה עבור לווים השוקלים איחוד הלוואות פרטיות, ואם התנאים נכונים, זה יכול להיות אחד הכלים הטובים ביותר שיעזרו לך לקבל חובות מהירים יותר.

לא כל ההלוואות זכאיות לאיחוד אשראי, לכן בדקו אם זו אפשרות עבורכם ואם כן, כמה היא עולה ובאילו תנאים.

ניתן גם לאחד הלוואות פרטיות וממשלתיות לסטודנטים

אך הריבית החדשה לא תפחת ותצטרך להשלים בקשה לאיחוד ההלוואה שלך. איחוד הלוואות פדרליות לסטודנטים הוא האפשרות הטובה ביותר למימון מחדש של הלוואות לסטודנטים פרטיים ובקשת הלוואות אישיות. למידע נוסף על היתרונות והעלויות של איחוד חובות סטודנטים ברמה הפדרלית והפרטית. בעזרת הלוואת מיזוג ישירה תוכלו לאחד את כל הלוואות הסטודנטים שלכם, אך לא את כל ההלוואות הפרטיות. זאת מכיוון שאתה זכאי לאיחוד בהלוואת מיזוג ישירה ולא בהלוואה פרטית, ואין עלויות נוספות לאיחוד הלוואות פרטיות או ממשלתיות עם הלוואת האיחוד הישיר.

הבעיה הגדולה הראשונה שעלולה להתעורר בעת איחוד הלוואות לסטודנטים

היא שחלק מסוגי ההלוואות מכניסות הלוואות איחוד חדשות לאיחוד, מה שמונע ממך תוכניות פירעון מסוימות. מועיל להבין את סוגי ההלוואות השונות הניתנות לאיחוד ואפשרויות ההחזר שלהן, איחוד אשראי אינו מתאים לכולם.

הריבית על הלוואת מיזוג ישיר קבועה לתקופת ההלוואה. זה בגלל שההלוואה לאיחוד יכולה להחליף את ההלוואה בהלוואה אחרת עם ריבית קבועה.

בשורה התחתונה איחוד הלוואות לסטודנטים יכול להיות דרך נהדרת לעזור לך לארגן את ההלוואות שלך

להיות זכאי לתכניות להחזר הלוואות ולהקל על ההחזר. זה כולל אפשרות לאיחוד הלוואות ממכללות ואוניברסיטאות שונות, כמו גם סוגים אחרים של הלוואות כגון כרטיסי אשראי.

איחוד הלוואות לסטודנטים לא יחזק את דירוג האשראי שלך באופן ישיר

אך היתרונות של איחוד יכולים להבטיח שהציון שלך יעלה. בעת איחוד חוב ההלוואות, יש סיכוי טוב שתוכל להגדיל את יכולת האשראי שלך על ידי עמידה בתנאי ההלוואות שלך. אם ספק ההלוואות הנוכחי שלך לא אוהב אותך, איחוד חובות יכול להכריח אותך לעבור לספק הלוואות אחר שתתמודד איתו בעתיד.