לא פעם אתה רואה משהו חדש בביטוח, אבל אצבעונית פיתחה תוכנית ביטוח עסק חדשה לגמרי לעסקים קטנים ובעלי עסקים קטנים. החברה מציעה לך ליצור תוכניות ביטוח מותאמות אישית לעסק שלך כאשר אתה צריך לבחור מתוך מגוון סוגים שונים של אפשרויות ביטוח, החל מביטוח מסורתי וכלה בפרמיות – תוכניות בחינם, והכל זמין באופן מקוון.

סוג הביטוח אותו מבצע העסק תלוי בכמות הביטוח הרצויה

בגודל העסק, במקום המגורים ובגורמים אחרים. כל השיקולים הללו יכולים להשפיע על עלות הביטוח עבור עסקים קטנים וכמעט בוודאות ישפיעו על עלות הפוליסה של העסק שלכם ועל הכיסוי שיש לכם. ישנם מספר גורמים שיכולים להוביל לביטוח יתר של יזמים, שבסופו של דבר ישלמו עוד יותר עבור הכיסוי הדרוש להם. בתור התחלה, סביר להניח שחברות לא יחסכו הרבה אם יקנו ביטוח לעסקים קטנים מספק אחר.

המשמעות

היא שכמעט בלתי אפשרי לחזות כמה תעלה הפוליסה שלך עד שתקבל ביטוח אישי לעסקים קטנים. לכן פשטנו עבורכם את כל התהליך: קבלו את ביטוח העסקים הקטנים שלכם באופן מקוון. זה מאפשר לכם להעריך את עלויות הביטוח של העסק שלכם. כדי להבטיח שתקבל את הכיסוי הדרוש לך, היכנס לאינטרנט ושאל אותנו אם נוכל להציע לך הצעת מחיר קטנה לפוליסת ביטוח החברה. האתר והשירותים הידידותיים למשתמש שלנו ידריכו אותך בתהליך, כך שאם אתה זקוק לפוליסת ביטוח לעסקים קטנים או אם תצטרך להעריך מחדש את עלות הכיסוי הביטוחי של העסק שלך, אנו יכולים לעזור.

גלה כיצד למצוא את הפוליסה המתאימה לך ולקבל את עסקת הביטוח הטובה ביותר עבור העסק שלך. עיין בעמוד פוליסת ביטוח לעסקים קטנים למידע נוסף על הפוליסות הזמינות באזורך ועל העלויות הכרוכות בכך.

גם אם כבר יש לך ביטוח, ייתכן שתרצה כיסוי נוסף במקרה של תאונה, פציעה או מצב אחר שאיתו אתה מתמודד.

הכרת הסיכונים וההפסדים הנלווים לסוגים מסוימים של סוכנויות מסייעת ליועץ שלך למצוא חברת ביטוח שעומדת בראש טובת החברה שלך

סוכנים עצמאיים יכולים לבקש פוליסה ממספר מבטחים בו זמנית או לעזור לכם לגלות איזו פוליסה לעסקים קטנים היא המתאימה ביותר לעסק שלכם. פוליסות ביטוח פרטיות ועסקיות אחרות מציעות פוליסות, במיוחד עבור עסקים קטנים, או אפילו פורצות מהתעשייה שלך.

בביטוח אחריות עסקית נכונה, אתה יכול להגן על עצמך מפני הרס כלכלי אם החברה שלך נתבעת אי פעם. וודא שאתה מקבל ביטוח מחברה שיש לה רקורד טוב בהגנה על עסקים במקרה של תביעה נגד החברה שלך.

ברוב המקרים

המבטח שלך יגן עליך מפני כל תביעות המכסות לא רק את עלות התביעה עצמה, אלא גם את עלות הוצאות משפט ועלויות אחרות. זה אומר גם שתוכלו לסמוך על חברת הביטוח שתספק לכם את הכיסוי הנכון. ביטוח חברות חשוב מכיוון שהוא מגן על הנכסים שלך ויכול לשמור על פעילותך במקרה של סכסוך או חירום. פוליסות ביטוח המכסות מגוון סוגים שונים של פוליסות, כמו ביטוח נזקי גוף, יכולות לעזור לעובדיכם בעת צרה, אך גם להגן על החברה מפני תביעות.

כדאי לשקול גם הפרעות עסקיות ואובדן ביטוח כחלק מהפוליסה שלך כדי להגן על הכנסותיך אם העסק שלך אינו מסוגל לפעול. בביטוח הנכון, חברות יכולות להימנע מרבים מהסיכונים של הפרעות והפסדים עסקיים, כגון פשיטת רגל והליכי פשיטת רגל.

אם אתה מנהל את העסק שלך מהבית

בקש מהמבטח שלך ביטוח נוסף לכיסוי ציוד ומלאי במקרה של בעיה. אם תאונה מתרחשת בזמן שאתה בעבודה ומישהו מאשים את החברה בנזק, חברת הביטוח המקומית שלך יכולה להשתלט על הבעיה, גם אם העלות אינה מתקציב החברה שלך. בדוק עם המבטח שלך איזה סוג ביטוח מומלץ לסוג העסק שלך וקבל תוכנית בהקדם האפשרי. שיחה עם מומחה ביטוח עצמאי היא הדרך הטובה ביותר להבין אילו אפשרויות ביטוח עומדות לרשותך ומה יהיה הטוב ביותר עבורך.

אם תבחר בביטוח

בעלי עסקים צריכים לפנות לסוכן ביטוח עצמאי המורשה במסצ'וסטס. אם הם לא מרגישים שיש להם את המומחיות להעריך ביעילות את הסיכונים ואת צרכי הביטוח של העסק שלהם, עליהם לעבוד עם מתווך ביטוח מכובד, מנוסה ומורשה. NetQuote משרטטת את התעריפים הטובים ביותר לביטוח דירה ורכב במדינת מסצ'וסטס בהתבסס על אם יש לך פוליסה קיימת או לא. החברה לא רק עוזרת לך למצוא תעריפי ביטוח דירה או רכב טובים, אלא גם מציעה מגוון רחב של אפשרויות ביטוח אחרות, כמו ביטוח עסקי ואישי.