ביטוחים לרופאים

מרבית הרופאים והמנתחים מודעים היטב לחשיבותו של ביטוח אובדן כושר עבודה, אך ההבדלים העיקריים בין מעסיקים – בתנאי שקל להתעלם מתוכניות קבוצתיות וביטוח פרטני במבט ראשון. סוכני חברים יכולים לעזור לכם להשוות את הצעות הביטוח לביטוח רשלנות רפואית שמצוטטים על ידי ספקי ביטוח מרובים ולזהות תוכניות המתאימות לצרכים ולתקציב שלכם. מתווכים יכולים לעזור לך לבדוק את ההצעות השונות של חברות ביטוח שונות ולהשוות את הפוליסות שלהם. ביטוח רכוש משולב לרוב עם נכות וסוגים אחרים של ביטוחים, כמו ביטוח חיים וביטוח נכות תעסוקתית ", אומר ד"ר רוברט ה. שולמן, מנהל ביטוח בריאות באיגוד הרפואה האמריקני.

איזה סוג של ביטוח מתאים לך מכיוון שרופא תלוי בסוג העיסוק שאתה נוהג

לדוגמא, סביר להניח שאתה מתמודד עם מבטח מומחה בגין רשלנות רפואית שיכול להציע לך כיסוי מותאם אישית לרשלנות רפואית. כאן המדיניות שלך עבור שגיאות טיפול נכנס, אך סוג הביטוח והרמה האופטימליים שאתה צריך כדי לעמוד בדרישות המינימום של הביטוח הלאומי לטעויות טיפול עשויים להשתנות מאוד בהתאם לנסיבות האישיות שלך.

אם אתה מחפש רופאים אחרים – הנחיות הקשורות לניהול העסק שלך, יש לך הרבה אפשרויות. הנפוצות והמשמעותיות ביותר כוללות: ביטוח רשלנות רפואית (אם אתה רופא עם פרקטיקה ולא פרק פרטי tice), ביטוח אחריות וביטוח אחריות.

דרך נוספת לבצע ביטוח מפני שגיאות רפואיות

היא לקיים תוכנית כיסוי עם המעסיק שלך, כמו למשל בית חולים. ייתכן שתרצה לקבל כיסוי זה אם אינך נדרש לשאת אותו, או אם בית החולים או המתקן שלך דורשים ביטוח מטעם הרופא שלך. כאשר אתה מקבל כיסוי, על הרופא שלך להחזיק ברשומות הרפואיות שלו כדי לאשר שיש לו רישיון רפואי תקף ורישיון לעסוק בארצות הברית.

למרות שאינך יכול להבטיח שטעויות לא יתרחשו

אנשים המספקים שירותים או נותנים ייעוץ מקצועי לחולים צריכים להיות בביטוח כלשהו לטעויות טיפול. פוליסת פרקטיקה מגנה עליך מפני תביעות הנובעות מטיפול בחולים, ואילו ביטוח אחריות כללית מגן עליך אם מטופל מחליק ונופל. אתה יכול גם להיות מבוטח אם למטופל או לאורח שלך יש טענות נגדך בגין נזק אישי או נזק לרכוש במהלך שהותך במשרדך.

בכל מתקן בו עובד אדם רפואי חייב להיות ביטוח אחריות למעסיקים (EPLI) בתיק הביטוח שלו

ביטוח מטריה, המכונה גם ביטוח אחריות פרטית, הוא כיסוי שנכנס לתוקף לאחר ששולמו כל היתרונות האחרים לכיסוי תאונות המתרחשות במקום. חברות ביטוח עצמאיות מציעות ביטוח נכות משלהן, המכונה גם ביטוח נכות רגיל. זה מספק הגנה פרטנית המלווה את הרופא לאורך כל הקריירה שלו.

ביטוח מפני שגיאות רפואיות או ביטוח אחריות מקצועית מגן עליך מפני שאלות משפטיות והסדרים המתעוררים כאשר אתה עושה טעויות במתן שירותים רפואיים מקצועיים

עלויות ההגנה או הסדר תביעות אמלגם מכוסות בביטוח משרד הרופא, והוא גם ישלם פיצוי אם תימצא אחראי.

חליפות לרשלנות רפואית יכולות להיות יקרות מאוד, ולכן חשוב למצוא ביטוח מצוין לרשלנות רפואית שיעניקו לכם הגנה מלאה. ביטוח לטעויות טיפול מבטיח כי עלויות המשפט שלך מכוסות, בין אם אתה מנצח או מפסיד את התיק.

הנסיבות הבאות הן סיבות שכיחות לשגיאות רפואיות

וביטוח הגנה רפואית מגן עליך כלכלית וחוקית. ביטוח שגיאות בטיפול מספק הגנה על התנהלות שגויה המובילה למוות או לפציעה נוספת של חולה. רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות אחראים לאחריות בגין שירותים שבמחלוקת שגורמים לפציעה או למוות של המטופל. הוא מספק הגנה מפני התנהלות לא הולמת המובילה למותו של המטופל ולפציעות אחרות.

רוב הפוליסות בגין רשלנות רפואית מעניקות ביטוח אחריות לצוותים הרפואיים אם הם רשלנים במילוי תפקידם. אנשים שעובדים כרופאים בממשלה אינם צריכים לבצע ביטוח נוהג מכיוון שהממשלה הפדרלית מבטחת את כל תביעות האחריות.

אחת הדרכים בהן הרופאים יכולים להגן על עסקיהם ומשפחותיהם מפני תביעות משפטיות

היא להבטיח רשלנות רפואית. ביטוח כזה הוא חובה ברוב המדינות וחיוני לרופאים. במדינות מסוימות, רופאים לא צריכים לשלם דמי ביטוח בריאות בגין שגיאות רפואיות, למרות שרופאים רבים רוכשים אותם בכל מקרה. גם במדינות בהן עלות טיפולי הרופאים נמוכה מזו שהייתה לפני עשור, הן נמוכות כל כך עד כי רופאים משלמים בממוצע פחות עבור הפרמיות שלהם בגין טיפול רע.

כשאתה עובד עם ספק ביטוח בריאות אישי או עושה ביטוח משלך, אתה יודע בדיוק איך אתה מוגן. דמי הביטוח מבוססים בחלקם על הסיכון שחברות הביטוח לוקחות כאשר מבטחים רופא מסוים.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

האם כדאי ללמוד קידום אתרים?

הקדמה: מהו SEO? אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש

Read More »

איך קונים מטבע דיגיטלי

מבוא: מהו מטבע דיגיטלי? מטבע דיגיטלי, או מטבע קריפטוגרפי, הוא סוג של כסף דיגיטלי שנועד לעבוד כאמצעי חליפין. היא משתמשת בקריפטוגרפיה כדי לאבטח ולאמת עסקאות

Read More »

טבע ובעלי חיים

קהילות טבעיות נקראות על שם צמחים, אך לבעלי חיים תפקיד קריטי בשמירה על בריאות קהילות טבעיות. בעלי חיים עוזרים לצמחים להתרבות על ידי נשיאת אבקה

Read More »

עורך דין נזיקין

הפרופיל וטופסי הקשר קלים לשימוש, מה שמקל על יצירת קשר עם עורכי דין בניו יורק ובניו מטרו יורק ופנייה לייעוץ משפטי. קל לעיין ברשימת המקרים

Read More »

השתלות שיניים ואסתטיקה

אמנם אפשרויות טיפול כגון שיניים תותבות וגשרים פועלות היטב, אך יש להכיר בכך שהן אינן משכפלות היטב שיניים טבעיות. חשבת לתקן את בעיות השיניים שלך,

Read More »
דילוג לתוכן