ביטוח אמבולטורי

המרכז לכירורגיה אמבולית בפארקוויי (PASC) מבין שקשה להבין את השטרות הרפואיים והצהרות הביטוח. כדי לאפשר לך חיוב תקין, עליך לחשוף את כל פרטי הביטוח במהלך ביקורך, כולל ביטוח ראשוני ומשני. אנא קח איתך את כרטיס הביטוח שלך כדי לקבל עותק של החשבונית שלך (כולל צילום) אם יש לך כיסוי משני.

אם חברת ביטוח הבריאות שלך זקוקה לתשלום משותף

ייתכן שתצטרך לשלם אגרה בזמן ההטבה. אם יש לך ביטוח בריאות, בדוק את פרטי הביטוח שלך כדי לוודא שהפעולות וההטבות שלך מכוסות. המבטח שלך יצור איתך קשר לפחות 24 שעות לפני הפעולה המתוזמנת וחברת הביטוח תחייב אותך בגמלה בהתאם לתנאי הכיסוי הביטוחי העיקרי שלך. אם אין לך פוליסה מול חברת ביטוח, אנא הסכים לשלם חלק מהעלויות הלא מבוטחות.

עם ההגעה ביום הניתוח

תתבקש לחתום על טופס המציין שאתה מודע לכך שהשירותים שאתה מספק אינם מכוסים על ידי ספק הביטוח שלך. מצופה ממך להיות ביטוח משותף לפני השירות ואתה אחראי לתשלום הביטוח המשותף ו / או העמלות שחברות הביטוח דורשות ממך. לפני שתוזמן ההליך, התקשר אם בדקת את תגמולי הביטוח כדי לוודא שאתה מודע לתשלום השתתפות הצפוי שלך והאם אתה מחויב לשלם את תשלום ה- ACO.

בשל ההתחייבויות החוזיות בהן נטל מוסד הביטוח

המבטח שלך רשאי להקצות סכום מסוים לאחריות המטופל לעלויות ההליך ולהגשת הבקשה ולעיבודה. במקרים בהם מטופל מכוסה על ידי Medicare לטיפול רפואי ביתי, רשות הבריאות רשאית להודיע למטופל על הסכום שמשלמת Medicare. מידע אחר שעל המבוטחים לקבל מהסוכנות כולל את מספר השירותים שמדיקר אינה מכסה ואת הסכומים שעל החולים לשלם מכיסם – או מכיסם.

בנוסף

רופאים הנותנים טיפול במרכז אינם רשאים להשתתף באותה תוכנית ביטוח כמו ה- ASC. עלות ההשתתפות בתכניות ביטוח בריאות אחרות, כגון Medicare, Medicaid או ביטוח לאומי, אינה כלולה בעמלות שמשלמים המרכזים. בדוק עם הרופא המספק את שירותי הבריאות, איזה ביטוח הוא מבצע ואיזה ביטוח מתכנן המבטח ו / או

חולים וחולים פוטנציאליים צריכים לפנות לרופא המספק את השירותים במרכז הניתוחים לקבוע אם הם משתתפים כספק רשת או ספק מועדף ברשת של מבטחי בריאות וארגונים לשמירת בריאות

על המטופלים ליצור קשר גם עם כל הרופאים המספקים שירותים מחוץ ל- ASC ולקבוע האם הם משתתפים בארגון ביטוח בריאות ו / או תחזוקת בריאות, כגון ספקי רשת או ספקים מועדפים. חולים או מטופלים פוטנציאליים חייבים ליצור קשר עם כל רופא שמטפלים בהם כדי לקבוע אם הוא נמצא ברשת שלך או עם ספק מועדף או שניהם.

בדוק את פרטי הביטוח שלך ואשר את סכום הכסף (השתתפות עצמית

ביטוח משותף, עותקים וכו '). זה חייב להיות משולם ל- ASCW. אם הביטוח לא משתלם, המטופל אחראי ויכול לערער על ההחלטה מול הספק שלך באמצעות ההוראות המופיעות בטופס הזיהוי. מכון אנדרוז לכירורגיה אמבולית עשוי להיות מעורב ישירות בסכסוך עם ספק ביטוח ולעשות כל שביכולתו כדי לעבד את הבקשה בצורה נכונה, אך עשוי לדרוש תשלום עבור הזמן והשירותים. חברת הביטוח שלך תחייב אותך גם בגין החלטה רשמית זו, ואם חברת הביטוח לא משלמת, החולים אחראים להחלטה זו ויכולים לאתגר אותה ישירות מול הספק שלהם מבלי להטעות או להטעות על ידי מידע שמסרה חברת הביטוח.

חיוני שתקבל את המידע הביטוחי העדכני ביותר

כדי להבטיח שאתה מתקבל להיכנס לפוליסה עם מבטח מסוים. אם אינך רואה את התוכנית שלך באתר, אנו ממליצים לפנות לרופא הביטוח שלך כדי לאשר אם היא נמצאת ברשת או מחוץ לרשת. זה לא אומר שאנחנו לא מקבלים את הביטוח שלך, אבל אין לנו האם יש לך כרגע חוזה לביטוח הבריאות שלך? זה מנוגד למדיניות שלנו לגבות תשלומי השתתפות בעת מתן השירותים.

המשרד שלך יציע לך הצעה ותיהיה חייב לעשות סידורי תשלום לפני הניתוח

המרכז לכירורגיה אמבולית של מכון אנדרוז רשאי לבקש תשלום בעת ההזמנה, אך אינו דורש תשלום עבור ניתוח מתוכנן הנובע מפציעה בעבודה. אם אין לך ביטוח בריאות ואתה מתכנן את הפעולה הנחוצה מבחינה רפואית, המטופל הוא האחראי הבלעדי לשלם עבור ההליך והשתל ואינו יכול ליצור קשר עם חברת הביטוח שלו.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן