הדרך שבה האמריקנים שילמו עבור שירותי בריאות בתקופה שלאחר המלחמה עוצבה מיסודה על ידי מערכת ביטוח הבריאות, לא רק על ידי מדיניות הממשלה, אלא גם על ידי חברות ביטוח פרטיות. כאן תוכלו לראות כיצד ביטוח בריאות הפך למה שהוא ולמה הוא כל כך חשוב.

תלוי בחברה המספקת ביטוח בריאות

הכיסוי עשוי לכסות מגוון סוגי שירותי בריאות שונים, כולל בריאות שיניים, ראייה ונפש, כמו גם תרופות מרשם. כיום, יותר מ -90% מאוכלוסיית ארה"ב (כ -1.5 מיליון איש) מבוטחת על ידי חברות ביטוח פרטיות, ולא על ידי הממשלה. על המבוטחים לשלם עד 7,500 דולר לשנה בהשתתפות עצמית כדי שקופת החולים שלהם תכסה את שירותי הבריאות שלהם.

בנוסף, רוב החשבונות מכוסים במקרה של בעיה בריאותית חמורה או חירום, גם אם אין לך ביטוח בריאות. בניגוד לחברות ביטוח אחרות, זה מקל עליך לקבל ביטוח בריאות כשאתה זקוק לו.

אם אתה נרשם לתוכנית בריאות דרך שוק ביטוח הבריאות הפדרלי

אין לך 60 יום מיום איבוד הכיסוי הביטוחי שלך. אם תרכוש ביטוח בריאות בשוק, תקבל תקופת חסד של 30 יום לכל בעיה בריאותית או מצב חירום. ישנם מקרים בהם אנשים זקוקים להם, במיוחד כאשר קיימת מגפה עולמית או כאשר הם מאבדים את ביטוח הבריאות או מאבדים את עבודתם. שקול להירשם לתוכנית בבורסת ביטוח הבריאות ושקול זאת כאופציה טובה לך ולמשפחתך, כמו גם לבריאותך.

אם המעסיק שלך אינו מציע ביטוח בריאות במסגרת תוכנית הטבות לעובדים

אתה יכול לשקול לעשות ביטוח בריאות משלך בחברת ביטוח בריאות פרטי. אם החברה שלך אינה מציעה תוכנית בחסות מעביד, או שאינך זכאי למדיקר או למדיקייד, לאנשים פרטיים ומשפחות אין ברירה אלא לרכוש ביטוח דרך הבורסה לביטוח בריאות פדרלי (FHIE) או בשוקי הביטוח הפרטיים. מי שעובד כפרילנסר יכול לבטח את עצמו בשוק ביטוח הבריאות, אך לא צריך להיות מכוסה על ידי תוכנית הביטוח של המעסיק. שאלות אחרות בנושא ביטוח בריאות: עובדים המבוטחים בכרטיס הביטוח של בן / בת הזוג או ההורה שלהם צריכים לענות על שאלות לגבי הכיסוי הביטוחי שלהם ולספק לך את פוליסות הביטוח והמידע שתמצא בכרטיס שלהם.

סטודנטים ובוגרים יוכלו לרכוש ביטוח בריאות דרך שוק ביטוח הבריאות או דרך חברת ביטוח פרטית ב- FHIE.

השוק מאפשר לאנשים להשוות בין תוכניות בריאות

לקבל תשובות לשאלות, לברר אם הם זכאים לסבסוד לתשלום דמי הביטוח וההשתתפות העצמית שלהם ולהירשם לתוכנית בריאות העונה על צרכיהם. אם אנשים עושים זאת, הם יכולים לרשום את הוריהם, המבוטחים בעבודתם. במצבים מסוימים על ההורים לרכוש תוכנית באמצעות שוק ביטוח הבריאות. ניתן לרכוש ביטוח בריאות תעסוקתי (המכונה גם תוכניות קבוצתיות) באמצעות חברת ביטוח פרטית ב- FHIE או באמצעות תוכנית ביטוח פרטנית בשוק.

פוליסת ביטוח בריאות משלמת עבור שירותי בריאות רק עד סכום מסוים בדולרים וקובעת אילו מבטחי בריאות מכסים את העלויות. ביטוח בריאות משלם עבור שירותי בריאות רק לאחר ששולם סכום מסוים.

אם אתה רוכש ביטוח דרך שוק ביטוח הבריאות

ייתכן שאתה זכאי לקבל הבטחת הכנסה – בהתבסס על זיכויי מס ו / או עלויות – שיתרמו לעלות. כאשר בסופו של דבר אתה רוכש ביטוח בריאות בפעם הראשונה על פי חוק הטיפול במחיר סביר (ACA), אתה זכאי לחלוקת עלות של עד 1,000 דולר לחודש, או 2,500 דולר לשנה.

לדוגמא

עובדים שאובדים מכיסוי בריאות בגלל EPHI יכולים להשיג כיסוי דרך חילופי הבריאות שהוקמו על ידי חוק הטיפול במחיר סביר (ACA). תוכניות אסון הזמינות בשווקי ACA מוגבלות לאלה שאינם יכולים להרשות לעצמם ביטוח בריאות אחר אך עדיין זכאים לזיכוי מס ו / או הבטחת הכנסה וחלוקת העלות. תביעות ממשק משתמש המופעלות על ידי צמצום בשעות, כגון אובדן שעות עבודה או צמצום שעות עבודה.

אם אתה מוצא את עצמך באחד מהמצבים שלעיל, חשוב להירשם לתוכנית אישית בהקדם האפשרי. אפשרות זו מאפשרת לאנשים הזקוקים לרכוש ביטוח בריאות בעצמם לבחור את הביטוח הטוב ביותר המתאים לצרכיהם.

בקר באתר שוק ביטוח הבריאות

כדי לגלות אילו אפשרויות כיסוי בריאות מציעה המדינה שלך. למד כיצד אתה וחבריך ובני משפחתך יכולים להשיג שוקי Medicaid, CHIP וביטוח בריאות המכסים ביטוח בריאות על ידי ביקור ב- HealthCare.com. משרד הממונה על ביטוח המדינה יכול לומר לכם אילו מדינות מורשות ואילו יכולות להזהיר אתכם מפני הונאה. הישאר מעודכן עם החדשות האחרונות אודות הונאות בתחום הבריאות והונאות באזורך ובקר באתר האינטרנט של האיגוד הלאומי למפקחי הביטוח (NASIC).