בחירה בחברת ביטוח דירה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו כבעלי בתים אי פעם. הגורם הגדול ביותר בבחירת ביטוח בעלי בתים הוא כמה כיסוי לדעתך הכי מתאים למצבך.

סוג ביטוח תכולת הבית שתבצעו יהיה תלוי בסוג ובגודל הבית שלכם

בסוג הבית שיש לכם וכמה אתם רוצים לשלם. ישנן מספר חברות ביטוח שונות לבעלי בתים, אך איזו מהן מתאימה לך תלויה ברמת הביטוח הרצויה. שקול לחפש הצעת מחיר לסוגי ביטוח אחרים מאותה חברה המספקת ביטוח בעלי בתים. לאחר שזיהית את הכיסוי הדרוש לך, בדוק את דירוגי החברה והערכתה כדי למצוא את העסקאות הטובות ביותר בביטוח בעל הבית שלך ולקנות פוליסה.

אתה יכול לעבוד עם סוכן ביטוח או מתווך כדי למצוא עסקת ביטוח דירה זולה יותר, או לחפש מבצעים באינטרנט או בטלפון.

אם לא עשית זאת לאחרונה

ייתכן שתהיה מעוניין להעריך מחדש את פוליסת הביטוח של בעל הבית שלך כדי להיות בטוח שתקבל את התעריפים והכיסויים הטובים ביותר באזור שלך. כדי לקבל ביטוח זול יותר לתכולה ביתית, תוכלו להגדיל את הפרמיות, לשפר את הבית, לשפר את דירוג האשראי, לצייד את הבית עם אזעקות אבטחה ואש ולחפש הנחות. לפני שתבחר בפוליסה, שוחח עם איש מקצוע מורשה בביטוח והשווה מחירים באינטרנט או דרך סוכן הביטוח או המתווך שלך.

לדוגמא, כמה הצעות מעמידות פנים שכמות הכיסוי שתקבל הבית שלך היא ההחזר המקסימלי שביטוח הבית שלך יספק אם הבית זקוק לשיפוץ. כמו כן, הקפד לשקול את ההשתתפות העצמית הספציפית בפוליסה שלך, שיכולה להיות אחוז מהערך המבוטח של הבית.

זה מפתה לבחור השתתפות עצמית גבוהה

כדי לקבל את התעריף הטוב ביותר לביטוח דירה. בחירה במבנה השתתפות עצמית גבוהה יותר לכיסוי ביטוח דירה מובילה גם לשיעורי בתים וביטוח נמוכים יותר. סכום הכיסוי הביטוחי לבעלי בתים תלוי בגודל הבית שלכם, בסוג הנכס וגורמים אחרים כמו עלות הנכס.

גורמים אלו אמורים לעזור לך להחליט כמה אתה צריך כיסוי ביטוח

כדי לבטח את בעל הבית שלך. גורמים רבים קובעים מה תשלמו עבור ביטוח בעלי בתים, לכן כאשר אתם קונים או בונים בית חדש או פשוט בוחנים את פוליסות הביטוח הביתיות הנוכחיות לכיסוי הבית והביטוח, עליכם להיות מודעים למה שמשפיע על התוצאה שלכם. ודא שביטוח תכולת הבית שלך לעולם לא יורד יותר מהסכום שתוכל לשלם עבור אירוע מכיסו. לא משנה אם לא תקבלו את כל הטבות הביטוח הנדרשות לתאונת בית, שריפה, פריצה או כל סוג אחר של תאונה.

כדי לקבוע איזו רמת ביטוח מתאימה לך, פנה לסוכן הביטוח שלך למידע נוסף על ביטוח בעלי בתים (HO3). אם אתה עדיין זקוק לעזרה בהחלטה על ביטוח בעלי בתים, קבל הצעת מחיר בחינם מקבלת אם אתה מוכן לקבל החלטה ולבטח את ביתך או רכושך.

בחירה בסוכן עצמאי בחברת ביטון פוינט ביטוח תעניק לכם את שירות הלקוחות הטוב ביותר. אתה יכול לפנות ישירות לסוכן הביטוח שלך כדי למצוא את הביטוח לתכולת הבית המתאים לך ולביתך או ברכוש הקרוב אליך.

פוליסות ביטוח בעלי הדירוג הטובות ביותר מציעות שיעורי ביטוח דירה מהטובים בענף

כדי לעזור לכם להחליט איזה ביטוח טוב לתכולת הבית יציע לכם את השירותים הרצויים, ריכזנו עבורכם את רשימת מבטחי התכולה הטובים ביותר במחירים הממוצעים שלהם ושירות הלקוחות. אם לא בחרת לבצע ביטוח תכולה ביתית אצל מבטחי בעלי הבית שלנו, תמצא כאן מידע נוסף על מבטח בעל הבית שלך. אנו בטוחים כי הצרכנים ישקלו את ביטוח הבית הטוב עבורך ועבור ביתך.

ביטוח בעלי בתים משתנה בין ספק לספק

אך פוליסת ביטוח תכולת בית טיפוסית מכסה מגוון רחב של פריטים בעלי ערך גבוה שאינם נכללים בדרך כלל. אולסטייט מספקת לבעלי בתים מגוון סוגים שונים של ביטוח תכולה לבית. לימונדה מציעה ביטוח תכולת בית רגיל, כולל ביטוח בעלי בתים, ביטוח רכב וביטוח נזקי בית לבעלי בתים ודיירים.

ביטוח בעלי בתים מכסה את עלות החשבונות הרפואיים אם הבית קורס

אך יש לו מכסה על הסכום שתוכלו לשלם מכיסכם, כאשר הביטוח מכסה את השאר. הפרמיות לביטוח תכולת בית משתנות בהתאם למיקום, כיסוי, השתתפות עצמית, היסטוריית אשראי והיסטוריית תביעות שמציע המבטח שלך, וגורמים אחרים כגון סוג הביטוח שאתה רוכש וגילך.

שטאופר מאמין שהדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר

היא לדבר עם סוכן עצמאי העוסק במספר חברות, במקום לעבוד עם חברת ביטוח דירה אחת בלבד. אתה רוצה להשוות עסקאות כדי לוודא שאתה מקבל את הפוליסה הזולה ביותר שאתה יכול לקבל, במקום ללכת ישר לחברות הביטוח.