V, כמעט כל אדם פרטי או חברה יכולים למצוא חברת ביטוח שמוכנה לבטח אותך בכל מחיר. כאשר אתה מוציא פוליסה חדשה או מחדש את הפוליסה שלך, עליך לדעת את שמך, כתובתך, מספר הטלפון ומספר רישום הרכב שלך. אם תשנה את שם הביטוח שלך, תצטרך לשנות את שמך ואת רישום הרכב שלך. הוכחת הביטוח חייבת להיות מוגשת על ידי המבטח שלך ועליה להכיל מידע בכרטיס מודפס. נתוני ההרשמה כוללים שם, כתובת, מספר טלפון ומספר רכב, וכן העתק של רישיון הנהיגה ותעודת הרישום. עליך להציג הוכחת ביטוח בכרטיסים המודפסים או ברכב הרשום שלך בפני חברת הביטוח שלך.

הקפד לבדוק את האותיות הקטנות כדי לראות אם הכיסוי שלך כולל בעיות בריאותיות ביעד, ואם כן, מה הגבולות.

אם יש לך ביטוח בריאות בארצות הברית

בדוק אם הוא מכסה גם מצבי חירום שמתרחשים בחו"ל. אם אתה זקוק לטיפול בחו"ל, אם יש לך מחלה קיימת או שאינך נמצא זמן רב מהבית, עליך לשקול את אפשרויות הביטוח שלך אם אתה מרגיש מאורס. ביטוח ביטול יכול לעזור לכם לבצע ביטולים של הרגע האחרון או לשנות את מסלול הנסיעה שלכם. ביטוח נסיעות מכסה אתכם במקרה של תאונות ומחלות בחו"ל, כמו גם עלויות רפואיות כמו תרופות מרשם, חשבונות רפואיים וטיפול רפואי דחוף במקרה של פציעה או מחלה בחו"ל. במהלך תכנון הטיול לחו"ל, כדאי לשקול לקחת ביטוח נסיעות המכסה תאונות, מחלות וכו ', בזמן שאתה מתכנן להזמין טיול לחו"ל למשך שבועיים לפחות, ולא רק שבוע אחד.

ישנם שלושה סוגים של ביטוחים שכדאי לשקול

ביטוח חיים, ביטוח שיפוי מקצועי וביטוח פיצוי מקצועי. לדוגמא, ייתכן שביטוח מקיף אינו הסוג הנכון ביותר של ביטוח חיים עבורך, אך קיים גם ביטוח אחריות מקצועית (המכונה גם ביטוח תקנות) על אחריות מקצועית ואישית.

בהתאם לפוליסה

ביטוח הביטול לא יכול לכסות את הטיפול הרפואי הנחוץ לך בחו"ל וייתכן שתזדקק לביטוח בריאות נסיעות נפרד. אם כבר יש לך ביטוח בריאות בבית, זה יכסה אותך אם אתה נוסע מחוץ לארצות הברית. עם זאת, כיסוי זה לא יכול להספיק אם הוא מכסה רק חלק מהוצאות הנסיעה שלך, כגון הוצאות רפואיות. יתכן שתרצה לבצע את הליך החזרת הקנסות והעונשים, אך פקיעת הכיסוי בפועל עשויה לנבוע מתאונה, מחלה, פציעה או מחלה אחרת.

הדרישות להחזרה כוללות הצגת התשלום הנדרש לחברת הביטוח (ראה טבלה לעיל). חובת החזרת העובד כוללת את תשלום דמי ביטוח הנסיעות בתוספת הוצאות הנסיעה לשלושת החודשים הבאים.

כיסוי ביטוח הרכב שלנו מתומחר כך שתוכלו להתאים את סכום הביטוח לצרכים ולתקציב שלכם. עיין במדריך המחירים לביטוח רכב למידע נוסף על שיעורי הביטוח הטובים ביותר לצרכים הספציפיים שלך.

ההשתתפות העצמית עשויה לחול על תביעות הביטוח שלך בהתאם למבטח ולסוג הפוליסה. הסכום המקסימלי נקבע למקסימום לכל החיים הידוע בגין הפסדים או פציעות, או מקסימום 10,000 דולר להפסד כולל של יותר ממיליון דולר בשנה.

ביטוח חיים כללי מתייחס למגבלת פוליסה שהיא הסכום המקסימלי שמשלם המבטח בפוליסה לכיסוי הפסדים

הערך הנקוב הוא הסכום ששולם למוטב לאחר מותו של המבוטח והערך הנקוב של מגבלות הפוליסה שלך. תקרת פוליסה היא המספר המקסימלי של שנים מיום הפטירה או מגבלת החיים בגין הפסדים או פציעות שעבורם המבטחים משלמים את התשלום המרבי.

הפרמיות נקבעות על ידי המבטחים על סמך פרופיל הסיכון העסקי שלך

שעשוי לכלול את דירוג האשראי שלך. עליך ולסוכן שלך לעדכן את פרטי הביטוח שלך בכל פעם שאתה מבצע שינוי פוליסה, כגון שינוי מספר הביטוח שלך. אם חברת ביטוח מסרבת לכסות אותך, או שאתה סבור שזה לא בסדר, אתה יכול לפנות לאגף הביטוח של נבאדה כדי לברר לגבי הגשת תלונה.

אם הכיסוי הביטוחי שלך פג בפועל או שלא ניתן לאשר אותו כלל

ה- DMV ישלח לך מכתב מוסמך המודיע לך כי רישום הרכב שלך הושעה. אתה יכול גם לשלוח תשובה לחברת הביטוח שלך כדי להודיע להם שאתה זקוק למסמכי ביטוח לרכב. אם DMV לא מצליח לאמת את הכיסוי, על ידי אישור תגובתך או על ידי חברת ביטוח שאושרה בנבאדה, תישלח אליך הודעה.

אם המבטח שלך לא מאשר זאת, תקבל הודעה שתודיע לך שלא התקבלה תשובה ואינך צריך להחזיר את הכרטיס. אי עמידה במכתב פירושה שחברת הביטוח לא הגיבה לכרטיס האימות שנשלח אליך, למרות שאישרת את פרטי הביטוח.