ביטוח חיים

כאן נסקור את חשיבות ביטוח החיים ונציג את אפשרויות הביטוח השונות העומדות בפניכם. אולי שמעת שיש שני סוגים עיקריים של ביטוחים שתוכל להתאים לעצמך, לחיים ולבגרות. ביטוח חיים בכללותו, מעין ביטוח חיים קבוע, מספק כיסוי לתקופת הזמן שתבחרו, ואילו ביטוח חיים קבוע מכסה את המבוטחים לכל החיים, אך לא את כל חיי המבוטחים שלהם. מבטחי חיים הם בעלי תוחלת חיים של לפחות 30 שנה ועד 60 שנה.

אם אתה יכול להרשות לעצמך את הפרמיה ורוצה לכסות ביטוח חיים

זה לכל החיים. ביטוח שימושי עבורך. אם אתה כשיר אך עדיין מחפש דרך לכיסוי עלויות הלוויה או קבורה, ביטוח חיים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך. לדוגמה, אם אתה רוצה תקופת 20 שנה בזמן ששילמת את המשכנתא שלך, תקופת 20 שנה תהיה אפשרות טובה.

כמובן

עליך גם להחליט כמה כיסוי ביטוחי אתה רוצה ואיזה סוג כיסוי אתה רוצה, עליו נדבר בקרוב. אתה יכול לצמצם את הבחירה שלך על ידי קריאת הביקורות שלנו על ביטוח חיים ולדעת אילו סוגי כיסוי אתה רוצה לפני שתתחיל להשוות בין הצעות מחיר לביטוח.

הדבר החשוב ביותר הוא לבצע פוליסת ביטוח חיים בחברה שנמשכת לאורך כל חיי הפוליסה. ביטוח חיים עולה פחות מביטוח קבוע, ותוכלו לבחור בתנאים המתאימים לשנים בהן אנשים תלויים בכם כלכלית.

עם זאת, ביטוח חיים עולה לך יותר מ -1,000 דולר לחודש, או 2,500 דולר לשנה לכל אורך חיי הפוליסה.

ביטוח חיים הגיוני לאנשים הזקוקים לביטוח חיים ומחפשים ביטוח בשווי מזומן

למי שרוצה לשמור על ביטוח החיים שלו לפרק זמן קצר ואינו זקוק לו יותר, יש הבדל בין פוליסת ביטוח חיים שלמה לפוליסת ביטוח שאירים, או פוליסת ביטוח חיים שנייה לפני – אתה – הפוליסה. ביטוח חיים לניצול, המכונה גם ביטוח שני לפני החיים, עשוי להיות בחירה טובה יותר. האם זו הבחירה הטובה ביותר עבורך להתחיל ולשקול להשתמש בביטוח החיים שלך כדי לחסוך כסף?

אם המצב שברצונך לכסות בביטוח חיים נגמר

אולי כדאי לשלם עבור פוליסת ביטוח חיים שלמה. תגלה שביטוח חיים קבוע הוא מעבר להישג הכספי שלך ופוליסות ביטוח חיים עם תקופת הפדיון הן הרבה יותר סבירות. למרות שזה אמור להיות אופציה טובה עבור אנשים עם תוכנית ארוכת טווח ורצון להרוויח קצת כסף, ביטוח חיים לא יכול להיות האופציה הטובה ביותר אם אתה מת.

לאחר מותך פוליסת ביטוח החיים כולה נכנסת לתוקף במסגרת תקופת פוליסת ביטוח החיים שלך

זה מאפשר לך לקבל החזר השקעה גבוה בהרבה מאשר ביטוח לטווח קצר. אם אתה משלם את הפרמיה, כל חייך יחזיקו מעמד כל עוד אתה צובר את שווי המזומן של פוליסת ביטוח החיים כולה, והוא יימשך עד שמת.

בעת קבלת החלטת ביטוח החיים הראשונה שלך

חשוב להחליט איזה סוג של ביטוח חיים הוא אידיאלי למצבך הספציפי. לדוגמא, תוכלו לבחור בפוליסת ביטוח חיים לתקופת זמן מסוימת המכונה מונח, או שתוכלו לבחור בה לאורך כל חייכם. אם אתם מחפשים הבטחת חיים, ביטוח או חשבון חיסכון, ביטוח חיים מסוג זה יכול לעזור לכם לסמן את התיבה.

זהו סכום הכסף ששולם לאחר שהמוטב נפטר או נקבע על ידי פוליסת ביטוח החיים

זהו סכום מוגדר מראש המכונה גמלת מוות, אותו אתה משלם למוטב שלך לאחר מותך. כאשר אתה נפטר בתקופת כהונך, האדם או האנשים הנקובים כמוטבים בביטוח החיים שלך מקבלים סכום קבוע מראש בדמות גמלת חיים, כמו פנסיה או תשלום סכום חד פעמי בסך 10,000 דולר.

גמישות זו הופכת את ביטוח החיים האוניברסלי לאטרקטיבי לאנשים

ואם אתה מתיישב עם סוכן ביטוח, אתה עלול להתפתות לקנות ביטוח חיים בפרמיות נמוכות יותר מאשר ביטוח אוניברסלי, שהוא הרבה יותר רווחי. רוב האנשים זקוקים למידע נוסף אודות היתרונות והעלויות של פוליסות אוניברסליות ולא אוניברסליות, לכן מומלץ לבחון אפשרויות השקעה וביטוח מתאימות יותר.

כדוגמה גסה

דמיין שהיית קונה ביטוח חיים קבוע בגיל 55 תמורת 500,000 $ בקצבאות מוות. במקרה של ביטוח חיים, אין כל ערובה שתוציאו אותו אם הערך הנקוב יהיה משמעותי ואז המבוטח נהרג. – פוליסת ביטוח חיים אוניברסלית משתנה מאפשרת לך להתאים את סכום הפרמיה והגמלת מוות תוך השקעת הפוליסה כשווי מזומן. ביטוח חיים אוניברסלי מספק שווי מזומן לאורך כל חיי הפוליסה, והריבית מוחלת על הערך הנוכחי כדי לסייע לו לצמוח.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

האם כדאי ללמוד קידום אתרים?

הקדמה: מהו SEO? אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש

Read More »

איך קונים מטבע דיגיטלי

מבוא: מהו מטבע דיגיטלי? מטבע דיגיטלי, או מטבע קריפטוגרפי, הוא סוג של כסף דיגיטלי שנועד לעבוד כאמצעי חליפין. היא משתמשת בקריפטוגרפיה כדי לאבטח ולאמת עסקאות

Read More »

טבע ובעלי חיים

קהילות טבעיות נקראות על שם צמחים, אך לבעלי חיים תפקיד קריטי בשמירה על בריאות קהילות טבעיות. בעלי חיים עוזרים לצמחים להתרבות על ידי נשיאת אבקה

Read More »

עורך דין נזיקין

הפרופיל וטופסי הקשר קלים לשימוש, מה שמקל על יצירת קשר עם עורכי דין בניו יורק ובניו מטרו יורק ופנייה לייעוץ משפטי. קל לעיין ברשימת המקרים

Read More »

השתלות שיניים ואסתטיקה

אמנם אפשרויות טיפול כגון שיניים תותבות וגשרים פועלות היטב, אך יש להכיר בכך שהן אינן משכפלות היטב שיניים טבעיות. חשבת לתקן את בעיות השיניים שלך,

Read More »
דילוג לתוכן