ביטוח כבודה

אף שפוליסות ביטוח נסיעות אינן זהות לחלוטין, יש להן הרבה מן המשותף בכל הנוגע לאיבוד מזוודות. עיכוב ואובדן מטען – ביטוח המזוודות הוא גם כרטיס פרימיום המציע סוגים שונים של כיסוי, כל אחד מהם נועד לכסות אתכם אם המטען שלכם אבד או ניזוק. מטען אבוד מכסה בדרך כלל מטען מסומן, אך כרטיסים אלה מכילים גם מספר פריטים שאינם נכללים.

בפרט

ביטוח מטען מכסה את המזוודות והחפצים האישיים שלך אם אתה קונה אותו באופן עצמאי. אם המזוודות שלך אבדו, נגנבו או ניזוקו, יוחזר כיסוי ביטוח הנסיעות שלך עד לסכום המרבי של הפוליסה שלך. עם זאת, אם תעשה את הביטוח הנכון ותוכל לתעד את הפריטים האבודים והנפגעים שלך, הוא ישלם עבור ההפסד שאתה מכסה.

אם המטען שלך אבד

ניזוק או מתעכב, עליך לנקוט בצעדים לתביעת ביטוח. אם הדרכון שלך נגנב או שמטען שלך נבדק מאוחר על ידי חברת התעופה שאיתה אתה נוסע, ביטוח הנסיעות שלך יכסה את המטען וחפציו האבודים והפגומים, ותקבל החזר עבור המטען והחפצים האישיים. ביטוח המזוודות שלכם גם ישיב לכם את עלות הגשת הבקשה לדרכון חדש או סיוע בגניבתו, וכן יחזיר לכם את כל הבקשות לדרכון חדש. עם זאת, אם אתה מאבד או מזיק למזוודותיך או אם חברות התעופה בהן אתה נוסע עם צ'ק-אין ומזוודות מאוחרות, אין כל ערובה שתקבל את הסיוע הדרוש לך בזמן, אך תוכל לתבוע ביטוח נסיעות בהקדם האפשרי. , גם אם תביעות הביטוח שלך לא הוגשו.

אם המטען הסדוק שלך שווה יותר ממגבלה זו

תוכל לרכוש כיסוי מטען עודף מחברת התעופה. אם כן, וודא שהפריטים עדיין לא מכוסים בביטוח הנסיעות של בעל הבית שלך. ביטוח בעל הבית יהיה אחראי לתשלום עבור חפצי ערך. אתה עדיין יכול ליהנות מפריטים אחרים שאבדו במהלך הנסיעה שלך, כמו הדרכון והחפצים האישיים שלך, אך אם המטען שלך אבד או ניזוק, אין החזר כספי עבור מטיילים מבוטחים.

בעת ביצוע ביטוח מזוודות

זכור להוציא את הכיסוי המקסימלי לחפצים בודדים וזכור זאת בעת ביצוע ביטוח. אם תכולת התיק שלך ניזוקה או נגנבת, המבטח שלך יכסה את העלות כל עוד יש לך ביטוח מטען תקף. המבטח גם יפצה למבטח את עלות הפריט אם אובדן או נזק שנגרם על ידי הפריט הספציפי בביטוח המזוודות שלך מביא לאובדן ערך. ביטוח המזוודות שלכם מכסה גם נזק או אובדן שנגרם על ידי מזוודות נוספות שנרכשו במהלך נסיעה.

זה מאוד מומלץ אם אתה מסתמך על ביטוח תכולה ביתית

אך הוא חיוני במקרה של ביטוח מזוודות. אתה יכול גם להסתמך על ביטוח המזוודות שלך שיפוצה בגין כל נזק או אובדן מזוודות במהלך הנסיעה. ביטוח מזוודות הוא בסדר, אבל רק טוב כמו הכיסוי שאתה מקבל מחברת התעופה המשותפת שלך. אם אתה מאבד, פוגע, גונב או מעכב את המזוודות שלך.

רוב תוכניות ביטוח הנסיעות המציעות כיסוי לאובדן מזוודות לא יוכלו לספק את הכיסוי במקרה של הפסד של יותר מ- $ 10,000 ומעלה בטיול יחיד

אתה יכול לעשות ביטוח מזוודות דרך חברת התעופה המשותפת שלך או דרך ביטוח צד ג ', כגון ביטוח נסיעות.

כיסוי לעיכוב מטען זמין דרך חבילות ביטוח נסיעות והוא זמין גם בכמה תוכניות ביטוח נסיעות עם כיסוי לאובדן מטען

כשזה קורה, עליך להבין אילו כרטיסי אשראי מציעים ביטוח מזוודות בדוק ואילו אפשרויות אחרות אתה מכסה. ישנם מספר כרטיסי פרס המכסים מטען שאבד, אך הקפד לבדוק את התנאים וההגבלות בכרטיס. עיכובים במטען יכולים להיות מכוסים גם על ידי תוכניות כרטיסי אשראי כגון אמריקן אקספרס, אמריקן איירליינס, ויזה ומסטרקארד.

אם אתה נוסע על מטוס

רכבת או אוטובוס עם חברת תעופה רגילה ואין לך ביטוח מזוודות, אין לך מזל רע כי אין נהלים להחזר מטען שאבד או עיכובים. ביטוח מזוודות למזוודות נשיאה חשוב עוד יותר מכיוון שחברות התעופה אינן מחויבות להחזיר לנוסעים אם יקרה להם משהו. אם תאבד את המזוודות שלך והוא מתעכב, לא תקבל החזר כספי באמצעות ביטוח הנסיעות שלך.

אם אתה מאבד את ביטוח המזוודות שלך, הכיסוי שמספק כרטיס האשראי שלך הוא משני, כלומר הוא מכסה אותך בלבד. כל ביטוח לאובדן, פגום או גניבה המזוהה עם כרטיס אשראי ישולם על ידי חברת התעופה.

כשאתה בוחן את תוכנית ביטוח הנסיעות שלך

ודא שהתוכנית שאתה בוחר מכסה את הנקודות שברצונך לבטח. ביטוח מזוודות מכסה לעתים קרובות השתתפות עצמית, אך אינך יכול לשנות את סכום הביטוח שאתה מבצע, לכן בדוק זאת כאשר אתה מחפש תוכנית לביטוח מזוודות. אם אתם מתכננים לקנות פריטים יקרי ערך לטיול בחו"ל, עליכם לבצע ביטוח מזוודות עם כיסוי מספיק. בעת הזמנת הטיול שלך, בדוק עם חברת התעופה שלך לגבי מדיניות אובדן המטען ועיכוב כדי לוודא שאתה מבין את רמת הכיסוי שנוח לך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן