ביטוח מבנה

אתה רק רוצה להבין טוב יותר את הגורמים המשפיעים על יכולתך לקנות ולשמור על ביטוח בעלות בית במחיר סביר. מציאת הביטוח הטוב ביותר לבעלי בתים יכולה להתחיל לוודא שאתה מחפש את הכיסוי הנכון. זכור כי כיסוי נזק לרכוש מותר בניכוי לאחר הגשת הבקשה אליו. מלאי יסודי יסייע לך לעבוד עם חברות הביטוח שלך כדי לקבוע כמה כיסוי אתה קונה והאם אי פעם תצטרך להגיש תביעה. אם אתה קונה ביטוח לבית החדש שלך או מוכר את הבית שלך, אתה רק צריך לזכור שכל כיסוי ביטוח הנדל"ן שלך כפוף להשתתפות העצמית לאחר שרשמת את התביעה שלך.

על פי המכון למידע ביטוח

מרבית חברות הביטוח יספקו לך אומדן לסכום המבוטח למבנה ביתך. סכום זה תלוי בסוג הביטוח ובתכנית שיש לך, אך בדרך כלל פוליסות מכסות נזקי רכוש, נזק לרכוש והוצאות מחיה נוספות. החלק הנותר ששולם עבור תיקון נזק או אובדן מותר בניכוי. הוצאות מחיה נוספות הן בדרך כלל 20% מעלות הביטוח לביתך, או כ -20,000 $ לאדם יחיד.

במקרה של הפסד

יתכן שתצטרך לבנות מחדש את ביתך וחברת הביטוח שלך תכסה את עלות הבנייה מחדש, אם כי מגבלות פוליסת הביטוח מבוססות על המשכנתא שלך כנדרש על ידי הבנק שלך. עם זאת יש לציין כי גם אם היצרן שלך עוזר לך לקנות כיסוי של 100%, הסכום המקסימלי עבור הבית הוא הסכום שאתה קונה בביטוח, בין אם אתה מתקן או מחליף אותו או ממיר אותו לקוד חדש. בדוק גם את סכום העלויות המכוסה בביטוח הבניין שלך, שכן עלות השיפוץ נוטה לעלות עם הזמן. ככלל, עלויות נוספות אלה אינן מכוסות בביטוח בעלי בתים (ראה להלן) או בביטוח משכנתא בהשתתפות עצמית של 10,000 דולר ומטה.

הפרמיות עבור ביטוח תכולת בית משתנות בהתאם למקום מגוריך

הכיסוי שאתה קונה ואת עודף המבטח, היסטוריית האשראי ותולדות התביעות. דמי הביטוח של בעלי הבית תלויים גם בשינויים בערך הבית שלך, כמו עלות הבנייה מחדש, וגורמים אחרים כגון גודל הבית ומצבו.

יש לך גם כמה אפשרויות לשקול כולל סכום התשלום – במקרה של נזק והאם אתה זקוק לביטוח נוסף עבור פריטים יקרי ערך. בדוק את הפוליסה שלך כדי לברר את שווי המזומנים בפועל של הנכס שלך ואת עלות ההחלפה לביטוחו.

שקול לבקש הצעת מחיר לסוגי ביטוח אחרים מאותה חברה המבטחת את בעל הבית שלך

פוליסגניוס יבדוק את הפוליסה שלך וישווה את עלות הביטוח עם מבטחים אחרים כדי לעזור לך לברר אם תוכל להשיג עסקה טובה יותר עם חברה אחרת. – — שטאופר מאמין שהדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר היא לדבר עם סוכן עצמאי העוסק בחברות מרובות, במקום לעבוד עם חברת ביטוח דירה אחת בלבד. אתה יכול לקנות באינטרנט או בטלפון לקבלת הצעות מחיר או לעבוד עם סוכן הביטוח או המתווך שלך כדי למצוא את עסקת ביטוח הבית הטובה ביותר. התקשרו לקבלת הצעת מחיר לביטוח מגורים או שוחחו עם מתווך בקיא ומנוסה במרכז לביטוח עסקי. במקום ללכת ישירות לחברת הביטוח, פנו לפוליסג'יניוס לבקשת הצעות מחיר ולהגיש בקשה לכיסוי ביטוחי לבית או לבניין. אם אינך זוכר באיזו פוליסת ביטוח הבית שלך מבוטח, בקר בדף החיפוש שלנו לביטוח דירה למידע נוסף. שוחח עם סוכן ביטוח עצמאי על מה שאתה צריך ובדוק אם יש הבדל בין מה שמכוסה למה שלא. בעמוד 8 תמצא דיון אודות אישורי רכוש אישיים ובעמוד 9 מידע אודות חברות ביטוח המכסות נכסי מגורים. שוחח עם מתווכי ביטוח שמוכרים ביטוחים לביתך, לבניין שלך או לנדל"ן אחר במרכז פוליסג'ניוס ביטוח עסקי.

בעמוד זה תוכלו לגלות למה אתם יכולים לצפות מביטוח מבנים ולמה עליכם לשים לב בעת בחירת הפוליסה שלכם.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן