רפורמת הבריאות תיכנס לתוקף בינואר 2014, ויש דרך חדשה לרכוש ביטוח בריאות, שוק ביטוח הבריאות. באמצעות תוכנית זו, מבטחים עוקבים אחר כמה שילמתם בחשבונות בית חולים ובית חולים לאורך השנים. בתי חולים ומרפאות מצטברים את כל ההטבות שהתקבלו ושולחים אותם באופן אלקטרוני לחברת הביטוח, בתוספת העלות של כל גמלה שהתקבלה. לאחר מכן חברת הביטוח תקבע אילו חשבונות ישולמו וכמה הם ישלמו, ותעזור לך לשלם מספיק כדי לעמוד בהשתתפות העצמית שלך. לדוגמא, אם הכיס המרבי שלך הוא 6,000 $ ושילמת חשבונות רפואיים בשווי 4,500 $ לאורך השנים, חברות הביטוח שלך יכולות לכסות 80% מעלויות אלה. אם שילמתם יותר מ -7,200 דולר בעלויות ביטוח בריאות, תצטרכו לשלם 20 דולר נוסף כדי לעמוד בהשתתפות העצמית. חברת הביטוח משלמת אחוז מהעלות ואז 100 דולר מהעלויות המכוסות שנותרו. אז אם שילמתם עד 8,800 $ (5,700 $) מההוצאות הרפואיות שלכם, חברת הביטוח רשאית לשלם 80 $ בלבד מהעמלות הללו בשנה הראשונה.

אם ברצונך להשתמש בביטוח הבריאות שלך

כדי לשלם עבור ביקורך אצל עמיתיך לעבודה ובמשרד, הביטוח שלך יחייב אותך בגין הביקור. אם אתה לא משלם עבור הביקור שלך, חברת הביטוח לא תשלם את העמלות האלה, ואתה אחראי לשלם 10,000 דולר ומעלה מסך הוצאות הרפואה שלך מחוץ לכיס. אתה יכול לפנות למבטח שלך אם אתה מקבל חשבונית או שיש לך שאלות לגבי אופן עיבוד החשבונית.

אם אתה מבצע ניתוח

ייתכן שתקבל אישור מראש ותבדוק את תגמולי הביטוח שלך, כולל הסכום החייב בנוסף לתשלום הביטוח שלך. חברת הביטוח שלך תוכל גם לקבוע אם הרופא נמצא ברשת עם הספק שלך במסגרת התוכנית שלך. לאחר שמסרתם את פרטי הביטוח, צוות המשרד המנוסה יבדוק את ההטבות עימכם ויקבע את עלות הניתוח והוצאות רפואיות אחרות עבורך ועבור צוותך.

תוכל להתקשר למרפאה

כדי לברר אם מדובר במרפאה המבוססת על בית חולים, או שתצטרך להפנות לפארק ניקולט כפי שמופיע בכרטיס הביטוח שלך. אם לא תספק את מספר התביעה לעובד שלך לפיצוי או שאין לך ביטוח בריאות, תתבקש לשלם בעת ביקורך. מכיוון שמרפאת מייפילד אינה משתתפת בתוכנית הביטוח שלך, אנו נסייע לך בבקשה לקבלת הטבות מחברת הביטוח ונבקש ממך לשלם תשלום בזמן עבור הביקורים שלך. אתה יכול גם לבקש תשלום בכל עת במהלך הביקור שלך. חשוב גם לציין כי ספקים אחרים שאינם מועסקים על ידי MultiCare עשויים שלא לקבל את אותן תוכניות ביטוח שאנו מקבלים. מרפאות מסוימות, כמו המרכז הרפואי פארק ניקולט ומרפאת מאיו, אינן מחוברות ומחויבות בתשלומים אם יש לך תוכנית בריאות אצל ספק שאינו תוכנית הביטוח שלך.

חברת הביטוח שלך יכולה לומר לך אילו הטבות מכוסות הביטוח שלך והאם המרפאות ובתי החולים שאתה רוצה לבקר בהם נמצאים ברשת שלך

כדי לבדוק אם ל- Stanford Health Care יש מצב ברשת עם התוכנית שלך, עיין בתוכניות שלך. אנו מצפים להמשיך ולהבטיח כי כל ספקי שירותי הבריאות של סטנפורד בערים התאומות ובשאר מינסוטה יוכלו להיות מכוסים בביטוח שלנו.

אם תפנה לבריאות סטנפורד לביקור מטופל חדש

אנו נזהה את הרשת המשויכת ונדון בכל מגבלה. אין כל ערובה כי ביקור אצל איש מקצוע בתחום הבריאות ההתנהגותי יחויב באותו אופן כמו ביקור במרכז הרפואי סטנפורד או בשירותי הבריאות ההתנהגותיים בסטנפורד.

אם תוכנית הבריאות שלך קובעת כי ההטבה אינה מכוסה

או אם אינך מספק מידע ביטוחי נכון בזמן הביקור שלך, אתה אחראי לתשלום המלא. לאחר שהגעת להשתתפות העצמית שלך, המבטח שלך יודיע לבית החולים או למרפאה על הסכום שהוא חייב וישלח לך תשלום בגין כך. אם עודף או ביטוח משותף יגיע לסכום זה, חברות הביטוח ישלמו 100% מהעלויות הנותרות בגין כל השירותים הניתנים.

בזמן שחברת הביטוח שלך מעבדת את התביעה שלך, ייתכן שתקבל אישור פשרה מוואלה וואלה קליניק או שתצטרך ליצור קשר עם המבטח שלך.

אם יש לך פוליסה שלא נרכשת באמצעות ווטסון קליניק (המכונה בדרך כלל תוכנית מחוץ לרשת)

אתה אחראי לשלם את כל העמלות עבור כרטיס היום, גם אם אין לך ביטוח או שלא שילמו עבור הכיסוי. אם המבטח שלך מחויב בתשלום Mayfield Clinic עבור בדיקת הניתוח שלך, תשלום זה ייכלל ב- EOB שלך בביטוח שלך. חשוב לדעת מה המדיניות שלך עושה עבור נותני שירותי בריאות אם הם אינם מכוסים על ידי המדיניות שלך, מכיוון שהם יכולים לגרום לך לקבל יותר מההשתתפות העצמית שלך עבור שירותים מכוסים, כגון חדרי מיון, ניתוחים וביקורים בחדר מיון. בזמן שהתביעה שלך תלויה ועומדת, אתה יכול להגיש תביעה לחברת ביטוח הבריאות שלך, אך אם היא לא אושרה, זה סימן שחברת הביטוח לא מתנהגת.