ביטוח משכנתא

כאשר אתה קונה בית לראשונה, סביר להניח שנתקלת במהלך מה שנקרא ביטוח משכנתא (המכונה לעתים קרובות PMI).

ביטוח משכנתא פרטי (PMI)

הוא סוג של ביטוח שעל הלווים לבצע כתנאי להלוואת משכנתא מסורתית. בעלי בתים רבים מבולבלים ביחס למה שאפשר ולא יכול להיקרא "ביטוח משכנתא". זה לא זהה ל"תוכנית ביטוח המשכנתא "שאולי ראית בחלק מהתוכניות האחרות לביטוח משכנתא.

מלווים

ביטוח משכנתא פרטי דומה ל- BPMI בכך שהמלווה משלם עבורו והוא מובנה בריבית המשכנתא. מאחר ועלות ביטוח משכנתא פרטית מוטל על הקונה, המלווים הם לקוחות ביטוח משכנתא פרטי. מכיוון ש- PMI מגן רק על המלווים, הם יכולים לבחור בחברה שמבצעת את ביטוח המשכנתא. אם ההלוואה אינה חלק מתוכנית ממשלתית כמו ה- FHA, מדובר בהלוואה קונבנציונאלית, ו"ביטוח המשכנתא "על מה שמכונה ביטוח משכנתא פרטי (PM I).

כסף נוסף זה משולם לבנק בכדי להעניק לך את הביטחון הנובע מהידיעה שחברת הביטוח תכסה אותך אם יתברר שאינך יכול לעמוד בתשלומי המשכנתא שלך.

ביטוח משכנתא

לעומת זאת, נועד להגן על המלווה אם אינך יכול להחזיר את ההלוואה. אם אי פעם ברירת המחדל בהלוואה שלך, המלווה שלך עשוי לדרוש שתקבל בדיקת ביטוח משכנתא כדי לכסות את ההפסד שלך. כדי לקבל הלוואת FHA ולחלק תשלומי משכנתא חודשי, נדרש ביטוח משכנתא.

אם תשים פחות מ -10 אחוזים על משכנתא ל -30 שנה

דמי ביטוח המשכנתא של FHA יועברו לתקופת ההלוואה ולא ניתן לסיים אותם. אם במקרה יש לך הלוואת ביטוח משכנתא, אתה יכול להוריד אותה ולממן מחדש עם סכום הלוואה חדש שיש לו LTV של 80% או פחות, או למחזר מחדש אם אין לך הלוואה בלעדיה. לאחר שבניתם 20% הון עצמי, אתם מממנים מחדש את המשכנתא כדי לקבל משכנתא חדשה יותר שאינה דורשת מבטחי משכנתא. הלוואות FAA שנלקחו לאחר תאריך זה עדיין ישלמו עבור ביטוח משכנתא כל עוד ההלוואה שלך במצב טוב.

זכור

אם יתרת המשכנתא יורדת מתחת ל -80 אחוז ממחיר הרכישה של הבית, יתכן שתוכל לבטל את המשכנתא. PMI מגן על המלווה שלך כאשר אתה מפסיק לשלם עבור הלוואת הבית שלך, אך MIP עבור הלוואות FHA בדרך כלל נמצא שם כדי להישאר. אם יש לך משכנתא למשך 30 שנה על הלוואה קונבנציונאלית עם LTV של פחות מ- 60%, אינך צריך לבטל אותה.

ביטוח משכנתא

הוא אמצעי להגן על המלווה שלך במקרה שאתה מחדל במשכנתא. ביטוח משכנתא מגן על מלווה משכנתא על ידי תשלום חלק מהיתרה החוב אם הלווה מחדל על המשכנתא שלו. ביטוח משכנתא מגן על המלווה, על הלוואות המשכנתא ועל ההלוואה ומשלם את יתרת היתרה במקרה של מחדל.

עלות ביטוח המשכנתא יכולה להשתנות מאוד בהתאם לסוג ההלוואה שאתה מקבל

לגודל ההלוואה ולרמת ביטוח המשכנתא שאתה מקבל. סוגים מסוימים של משכנתא דורשים ביטוח משכנתא, תלוי אם קיבלת הלוואת דירה או לא. הדרך להיפטר מביטוח משכנתא תלויה בסוג ההלוואה שיש לכם והאם אתם שוכחים אותה או מקבלים הלוואה חדשה ממלווה אחר או בתנאים שאינם ההלוואה המקורית.

אם המקדמה שלך נמוכה מ -20%

המלווה שלך עשוי לדרוש ממך לשלם ביטוח משכנתא פרטי (PMI). ראש הממשלה ניתן לחלק אותי בין המלווה שמשלם עבורו לבין הלווה שמשלם אותו, או המלווה המשכנתא וחברת הביטוח של הלווה. PMI עבור הלוואות FHA נקרא MIP (פרמיית ביטוח משכנתא) ויש לשלם כחלק מתשלום המשכנתא החודשי שלך.

PMI (ביטוח משכנתא פרטי)

הוא סוג של ביטוח המגן על המלווה במקרה בו לווה מחדל בהלוואתו. PMI, המכונה גם ביטוח משכנתא פרטי, דומה לפוליסות הביטוח המשמשות להלוואות מסורתיות. כאשר לוקחים פוליסת ביטוח משכנתא, מונפקת פוליסת מסגרת למוטב, שהוא הבנק, המלווה המשכנתא או גורם אחר.

המלווה

שמשלם את ביטוח המשכנתא, משלם את הפרמיה בסכום חד פעמי שיכול להפחית את תשלום המשכנתא החודשי. כאשר המלווה משלם תחילה את ביטוח המשכנתא, הוא משלם את הפרמיות שלו כתשלום חד פעמי, לא כחלק מתשלום חודשי. LPMI, המלווים שמשלמים על כך, או L PMI, פירושם שהתשלומים שלהם מקוזזים ושיעורי המשכנתא גבוהים יותר כדי לקזז זאת.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן