ביטוח משרד

מאמר זה מסביר מדוע ייתכן שמדיניות בעלים טיפוסית אינה מספקת כיסוי מספיק למשרד הביתי שלך. השבתת מחלה או פציעה מפסיקה זמנית את הכנסותיך, אך כיצד אתה ממשיך להתמודד על תפקיד?

לדוגמא

פוליסת ביטוח של חברה עשויה לכסות כיסוי יחיד כגון אחריות כללית, אך היא עשויה לכסות גם רבים אחרים. אם אתה מוסיף כיסוי נדל"ן לביטוח האחריות הכללית שלך, זה מכונה ביטוח פוליסי בעל עסק (BOP). ישנם סוגים רבים ושונים של ביטוח משרדי תעריפים, שכל אחד מהם מציע רמות הגנה שונות. ככלל, תכולת הבניין והמשרד שלך מכוסים במסגרת המדיניות העסקית שלך כדי לכסות את ההפסדים.

אם כבר יש לכם משרדים

עליכם לוודא שיש לכם ביטוח שמסייע בהגנה על העסק שלכם. בדוק בביטוח חילופי המשרדים שלך את כיסוי האחריות הציבורית שלו והוא יבוא לעזרתך אם מישהו שמבקר במשרדים או בחצרים שלך נפגע או שרכושו האישי נגנב או אבד. לדוגמא, אם חלון הראווה או חלון המשרד שלך מנופצים או שבורים, המדיניות שלך תכסה את עלויות הכניסה והחלפה.

ביטוח אחריות L וביטוח מבנים מגנים על הבעלים מפגיעות ונזק לרכוש. ביטוח זה מספק הגנה אם אתה אחראי לנזק שנגרם על ידי ייעוץ או רשלנות פסולים.

ביטוח חפצים אישיים מגן על הרכוש האישי של העובדים אם ציוד משרדי נייד אבד, נגנב או ניזוק, או שצבטים או אבדו נתונים. בנוסף, אתה יכול לנקוט מדיניות רכוש מסחרי כדי להגן על העסק שלך מפני אובדן או נזק לריהוט משרדי וציוד.

השני

הוא ביטוח הפרעה לעסקים, המגן על הרווחים שלך אם מונעים ממך לעשות עסקים כרגיל. ביטוח לעסקים קטנים יכול להגן על העסק שלך מפני כמה מההפסדים הנפוצים יותר שנגרמים ליזמים. ישנם סוגים רבים אחרים של ביטוחים שאתה יכול להרשות לעצמך אם יש לך פוליסת ביטוח קטנה או קטנה – ביטוח נכס מסחרי או ביטוח רכוש מסחרי – אך אלה סוגי הביטוחים הנפוצים ביותר שיש.

אז כמות הנדרשים ביטוח חברות ישתנה

ולא משנה כמה הגנה תרכוש, ודא שיש לך את היסודות המכוסים. לא כל הסיכונים ליזמים מכוסים בפוליסות הביטוח הבסיסיות. אתה רוכש. הביטוח שלך יכול לצמוח עם מה שהעסק שלך עושה, אז הגן על עצמך כשאתה מודרניזציה של המשרד שלך או פותח מיקום חדש.

משכירים ולקוחות מסחריים יכולים להגן על העסק שלך

ולכן חשוב כל כך שיהיה לך את הכיסוי הנכון מהחברה שלך. ביטוח משכיר או דייר לא מגן על עסק אם קורה לך משהו, אבל ביטוח של בעל דירה או של דייר מגן עליו אם זה קורה להם, לכן, כדאי שיהיה לך כיסוי משלך.

גלה גורמים נוספים המשפיעים על שיעורי הביטוח העסקי ומה אתה יכול לעשות בכדי לקבל את הכיסוי שאתה צריך במחיר הטוב ביותר

למד על עלות ביטוח רכב מסחרי, כולל עלות ביטוח מסחרי לעסקים קטנים. לכן חשוב מאוד שתבצע ביטוח עסקי כדי להגן על עצמך מפני פעולה משפטית אפשרית כיזם. הגן על הנכסים העסקיים שלך ושמור על חוזה השכירות שלך במצב טוב על ידי וודא שאתה מבצע סוג נכון של ביטוח לעסקים קטנים.

יש 5 פעולות ביטקופ במשרד שאתה יכול למיקור חוץ לספק מיקור חוץ ביטוח אם אתה בענף הביטוח

תלוי במצב בו יש לך את המשרד שלך, ישנם חוקים המחייבים אותך לרכוש ביטוח של Workers Comp כאשר יש לך עובד אחד בלבד. אם זה העובד היחיד שעובד בחברה שלך, עליך להיות מבוטח ולהידרש לכך על ידי המדינה שלך.

הביטוח שאתה רוכש חייב להיות תוכנית אמריקאית, ועליך לשלם את הביטוח ישירות לממשלה או לשלם בעצמך.

נטילת פוליסת ביטוח עסק יכולה להקל מאוד על התאוששות העסק שלך אם

הוא פועל בהפסד. ביטוח מבנה משרדים מסחרי מותאם בקפידה יכול לעזור לכם לקבל את ההגנה היעילה ביותר במקרה של אובדן, על מנת שתוכלו לענות עליו. ביטוח מסוג זה מכסה אתכם בכל המצבים המתעוררים במהלך הפעילות העסקית שלכם. מומלץ לעבור לביטוח משולב מסחרי המתאים יותר למודל העסקי שלך.

יש גם חלק מביטוח אחריות לעובדים שלא מוזכר לעתים קרובות בדיונים

ביטוח מסוג זה מגן על החברה ובעליה מפני פגיעות, מחלות ומחלות הקשורות בעבודה. ניתן גם לקבל ביטוח אחריות כללית באמצעות ביטוח עסקי מורחב המכונה פוליסות בעלי עסק של בופ. הוא מכסה את כל הנזקים האישיים או הנזקים שנגרמו לחולים או לאורחים במשרדך.

ביטוח צבאי

הוא סוג של כיסוי מקובל לסטודנטים ותיקים, ופוליסות ביטוח צבאיות הן מסמכים שמספק המבטח שלך שמוכיח שיש לך כיסוי ביטוחי. אם תחליט לוותר על ביטוח הבריאות לסטודנטים של דרקסל, היכנס לאתר אטנה והשתמש בכרטיס הטריקר שלך כהוכחת ביטוח כדי להוכיח זאת. הנתונים שנאספו משמשים לביצוע ביטוחים מסחריים ולקביעת דמי הביטוח העצמי.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן