עבור אנשים רבים ביטוח נסיעות הוא סוג של חנות בשירות עצמי, המציע אבטחה זולה במקרה של תאונה, פציעה או אפילו אובדן פתאומי של רכוש או רכוש.

הם טועים להניח שהכל נעשה ואינם זקוקים לביטוח נסיעות נוסף

אי אפשר לקבוע איזה סוג של ביטוח נסיעות מתאים לך ומדוע זה. אנו # Ve עובדים עם חברות המציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח נסיעות מחברות שונות המותאמות לסגנון הנסיעות האישי שלך. חפשו פוליסות הכוללות ספורט אתגרי כמו ביטוח סקי וסנובורד או אפילו תוכנית נסיעות לאירועי אקסטרים.

בנוסף

חלק ממבטחי הנסיעות עשויים להכפיל את הכיסוי הקיים מספקים אחרים או להציע עלויות הניתנות להחזר בדרכים אחרות. ישנם סוגים רבים אחרים של ביטוח נסיעות, ואתה יכול אפילו לקבל ביטוח בריאות עבור תוכניות הנסיעות שלך ממגוון ספקים שונים. אם אתה רוצה תוכנית בריאות מקיפה יותר ממדיניות הנסיעות האופיינית שלך, התוכנית הרפואית Travel RoamRight Travel עשויה להיות בדיוק הדבר בשבילך. בנוסף לשירותים רפואיים ביטוח הנסיעות שלך יגן עליך מפני אובדן מזוודות, הוצאות רפואיות, אובדן רכוש, פציעה, מחלות ועוד.

הסוגים העיקריים של כיסוי ביטוח נסיעות כוללים ביטוח בריאות

ביטוח בריאות וצורות ביטוח אחרות. ביטוח זה מכסה מגוון סוגים שונים של כיסויים ביטוחיים, כגון טיפול רפואי, נזק לרכוש, נזק לרכוש ועוד. הקטגוריות העיקריות של ביטוח נסיעות כוללות ביטוח בריאות, אישי ורכוש וכן ביטוח נסיעות ועסקים. פוליסות אלה מכסות נסיעות, נסיעות, נזקים עסקיים ואישיים, והוצאות רפואיות. חלק מהסוגים החשובים ביותר של ביטוח נסיעות: קטגוריה עיקרית זו של ביטוח נסיעות כוללת ביטוח בריאות וסיעוד וסוג ביטוח אחר.

פוליסות אלה מכסות נסיעות, עסקים, נזקי גוף, הוצאות רפואיות, צורות אחרות של טיפול רפואי ועוד.

ביטוח נסיעות מבוסס על סיכונים ולוקח בחשבון מספר גורמים כדי להחליט אם מטייל יכול לרכוש פוליסה וכמה הפרמיה תהיה גבוהה.

בנוסף למשך הכיסוי הביטוחי

הפרמיה תלויה בסוג הכיסוי הביטוחי ובאורך הנסיעה. כאשר אתה מחליט לעשות ביטוח נסיעות, אל תארח את מה שאתה יכול לחסוך על ידי בחירה בכיסוי, והסתכל בפוליסה ושאל שאלות אם אינך מבין. קנה תמיד ביטוח מחברה מכובדת וודא שאתה יודע בדיוק מה מכסה הפוליסה שלך ומה לא לפני שאתה קונה משהו. אתה יכול גם לעשות ביטוח ביטול נסיעות, תלוי עם החברה שאתה קונה ואיזו תוכנית בחרת. עיין ברשימת מבטחי הנסיעות שלנו בסוף מאמר זה.

עקוב אחרינו כשאנחנו מסתכלים על כמה מפוליסות ביטוח הנסיעות הנפוצות ביותר שתצטרך לשקול ולזהות את הגורמים המשפיעים על העלויות שלך

אנו מסבירים 18 דברים שהפוליסה שלך אינה מכסה (עיין בסיפור ביטוח הנסיעות שלנו: מה שאתה צריך לדעת) ומראה לך כיצד לקבל כיסוי וכיצד לכסות אותו.

ביטוח ביטול ספורט ונסיעות זמין בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום אפריקה, אוסטרליה וקנדה.

בהתאם לפוליסה

ביטוח ביטול הנסיעות עשוי לכסות את הטיפול הרפואי הנדרש בחו"ל. אם אתם מתכננים לנסוע לחו"ל, כדאי לכם לשקול ביטוח נסיעות המכסה תאונות ומחלות במהלך שהותכם בחו"ל. פוליסות ביטוח נסיעות ובריאות רבות מכסות גם חלק מההטבות שהוזכרו לעיל בביטוח ביטול נסיעות, אך יתכן שתזדקק לביטוח נסיעות או ביטוח בריאות נפרד. מומלץ בחום לבצע ביטוח נסיעות לצורך טיפול ופינוי רפואי, במיוחד אם אתם נוסעים בינלאומית ומגישים בקשה לביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל ובמקרי חירום.

ישנם שלושה סוגים של ביטוחים שכדאי לקחת בחשבון

ביטוח נסיעות מקיף, ביטוח ביטול, ביטוח בריאות ותאונות. למידע נוסף על איזה סוג ביטוח אתה זקוק, קרא כאן כיצד לבצע ביטוח נסיעות לטיול שלך. אם כבר הוצאת את הפוליסה שלך, אינך צריך לקנות ביטוח נסיעות לחג הקרוב, אך ייתכן שתצטרך לבדוק אם הוא מכסה את הוצאות הנסיעה שלך כגון אוכל, לינה, הובלה, טיפול רפואי והוצאות אחרות. . ביטוח נסיעות מקיף יכול לכסות את כל האמור לעיל, כמו גם טיפול רפואי ופינוי במהלך שהותך בחו"ל ובמקרי חירום.

פירוש הדבר שהוא מחליף למעשה כל ביטוח בריאות אחר שכבר יש לך

מה שעוזר בשתי דרכים. אם ברצונכם לשכור רכב רק לטיולכם, זו התוכנית שתוכלו לבחור בה, אך נטילת ביטוח נסיעות תייקר אתכם משמעותית. אתה יכול לרכוש את השדרוג האופציונלי הדרוש לך במקום שתצטרך לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות חדשה בכל פעם שאתה נוסע.