ביטוח סיעודי

Litecoin (LTC) היא מטבע קריפטוגרפי המאפשר תשלומים מהירים, מאובטחים וחסכוניים על ידי מינוף התכונות הייחודיות של טכנולוגיית הבלוקצ'יין. המטבע הקריפטוגרפי נוצר על בסיס פרוטוקול הביטקוין (BTC), אך שונה באלגוריתם הגיבוב המשמש. בעוד שביטקוין משתמש באלגוריתם SHA-256, ליטקוין משתמש באלגוריתם הוכחה אחר-מושג בשם Scrypt. בניגוד לביטקוין, שמשתמש באלגוריתם הדומה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין מזומן (BCH) ו- Ethereum (ETC), Litecoins מסתמכת על אלגוריתם חשיש ישן לכרייה.

Litecoin

הוא גם מטבע מטבע מבוזר המשתמש בפרוטוקול הדומה לביטקוין, עם כמה שינויים בפרמטרים. התכונות מבוססות החומרה של scrypt ו- SHA-256 הופכות את ASIC ו- FPGA לגמישים יותר ועלולים להפחית את הסיכון שענף הכרייה יהפוך לשחקן מהוון היטב. זה הופך אותו לאידיאלי עבור מדינות מתפתחות, בהן עמלות העסקה יכולות להיות גורם מפתח בקביעת איזו מטבע קריפטוגרפי.

אתה יכול לבחור לסחור בהחלפות ועתיד תמידי

ו- Litecoin אינו יוצא מן הכלל. צמדי המסחר הנפוצים ביותר הם LTC / LGB, LBTC / USD ו- LBT / BTC, עם מגוון אפשרויות אחרות. ישנן גם יחידות משנה קטנות יותר של L TC, כגון ליצ'יות, המהוות חלק קטן מהמספר הכולל של ליצ'יות הנסחרות, וכן כמה יחידות קטנות אחרות.

Litecoin (LTC)

הוא נכס או אסימון דיגיטלי של רשת Litecoin, בדומה לאופן שבו ביטקוין (BTC) הם נכסים או אסימונים דיגיטליים ברשת הביטקוין. אתה יכול לקנות ליטואינס בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים או לשמור אותם בפיקדון מטבע חוץ כמו מזל תאומים. אם תאבד את המפתח הפרטי שלך לארנק המכיל ליטוקינס, תאבד אותו ולא סביר שתוכל לאחזר אותו. במובן זה, חשוב למזער את הסיכון לאבד את המפתחות הפרטיים שלך ולשלוח את המטבעות שלך למקבל לא מכוון. הביטקוין שייך לאדם יחיד או לקבוצת אנשים, כגון בנק או מוסד פיננסי.

חשוב לציין כי האבטחה התקינה של מטבעות קריפטוגרפיים דומה מאוד לבנק שלך

ואם אתה מאבד גישה למפתחות הפרטיים שלך בגיבוי, אין דרך להחזיר את כספך. אמצעים נוספים שיכולים לסייע בהגנה על מטבעות קריפטוגרפיים כדאי גם להשתמש בארנקי חומרה כמו Trezor ו- Ledger. מכשירים אלה מבודדים את המפתח הפרטי (המכונה גם Litecoin Balance) ממכשירים חיצוניים, כך שהאקרים אינם יכולים לגשת אליו ללא משפט סיסמה שזמין רק למשתמש.

צבא ארה"ב משתמש בקיצור שלוש אותיות LTC

ואילו חיל הנחתים וחיל האוויר משתמשים בקיצורים LtCol ו- Lt Col במרחב שצוין. בעוד שיחס ה- LTC מהווה גורם מקטין עבור מלווים השוקלים מתן אשראי, יש לקחת בחשבון גם גורמים אחרים. LTC גבוה יותר אומר שהפרויקט מסוכן יותר, מכיוון שרוב המלווים מממנים רק פרויקט עם LCT של 80%. היחס בין LTF ל- LTV יכול לשמש יחד עם תנאי אשראי אחרים כגון יחסי הלוואה לערך, שיעורי ריבית ותנאים אחרים.

זאת מכיוון שרשת הביטקוין מאפשרת לכורים להוסיף גוש עסקאות לבלוקצ'יין שלהם כל עשר דקות בערך

רשת Litecoin שואפת לזמן חסימה של 2.5 דקות, ואילו רשת הביטקוין שואפת לזמן חסימה של 10 דקות. ליטecoin פונה להשקת כתובות ה- Segwit שלהם – במקביל לעמיתיהם של הביטקוין.

החוזק המשולב של רשת הכרייה Litecoin מונע כפילויות של הוצאות ומספר התקפות אחרות ומבטיח שהרשת תפעל ב 100%

כמו כל המטבעות הקריפטוגרפיים מבוססי הבלוקצ'יין, ליטקויינס מגובים בהגנות הצפנה חזקות להפליא, מה שמאפשר כמעט לפצח אותם, אך בניגוד לביטקוין, הם משתמשים בטכנולוגיית עמיתים לעמית כדי לפעול ללא רשות מרכזית. בדומה לביטקוין, הוא מסתמך על הוכחה – של – הסכמה, ומתפקד כרשת עמיתים לעמית לא מורשית בה המשתמשים יכולים להעביר כסף זה מזה בלי להסתמך על הרשויות המרכזיות. מטבעות לייט לניהול עסקאות והנפקת כסף מתבצעים באופן קולקטיבי על ידי רשת, לא תחת סמכות מרכזית כמו רשת הביטקוין או רשת את'ריום.

ראוי לציין גם כי פרמיית החסימה עבור Litecoin עוקבת אחר אותה תוכנית צמצום כמו ביטקוין

שעולה ל 50 LTC כל ארבע שנים ואז יורדת ל 6.25 LTC לחסום. כנכס מפוזר למדי, היזם שלו צ'רלי לי אינו מקבל שום רווח ישיר מהפעלת ליטואינס, למעט כל דבר שהוא יכול להרוויח בתהליך הכרייה הרגיל. מטבעות ה- Lite הבאים צפויים בשנת 2023, כאשר מחיר הבלוקים יירד מ 12.5 ליטר TC לשש (6.25 ליטרים) לבלוק. לאחרונה, קרן לייט מטבע הערכה כי ייקח הרבה יותר מ- 100 שנים עד שלייטקוין תגיע לדילול המלא שלה בשנת 2140, מכיוון שמספר ה- LRC שנכרה עבור כל בלוק פחת מאז חצוי התגמול.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן