אנו מקדישים זמן רב לדבר על ביטוח בריאות וביטוח חיים, אך מה לגבי ביטוח הרכב שלכם? מדריך זה יעזור לך להבין מה הופך חברת ביטוח רכב מהשורה הראשונה, כמה כיסוי אתה צריך ודרכים לחסוך כסף אם אתה קונה ביטוח רכב. בנוסף להיבטים החשובים ביותר שכדאי לדעת על מבטחי רכב, הנה כמה טיפים כיצד לחסוך כסף בביטוח רכב. שאל את הסוכן שלך אם קיימות הצעות נוספות, כולל כיסוי להשכרת רכב וסיוע בפירוק.

וודא שאתה מחפש את אותו סוג פוליסה ואותה רמת ביטוח כאשר משווים ביטוח רכב המוצע על ידי חברות שונות

אם הרשימה הזו היא כל מה שבחרתם לביטוח הרכב שלכם, אנו ממליצים לחפש הצעות מחיר לפחות משלושה מבטחים שיעזרו לכם למצוא את השילוב הטוב ביותר בין ערך, כיסוי וצרכים. אנו ממליצים שתבקש הצעות מחיר מכמה שותפים בכדי לקבל את העסקה הטובה ביותר ברכישת ביטוח רכב. בעת הצעת מחיר חברות ביטוח רכב יבדקו את הדרך העיקרית בה אתה נוהג ברכב שלך וכמה קילומטרים אתה נוהג בשנה. מכיוון שחברות ביטוח רכב שוקלות את גורמי הסיכון הללו באופן שונה ולכן מחשבות את הפרמיות שלהן באופן שונה, כדאי להשוות את הצעות הביטוח לרכב שלך בין חברות שונות וברמות ביטוח שונות כדי להבטיח שתקבל עסקה טובה. קבל הצעות מחיר לסוגים שונים של פוליסות מספקי ביטוח שונים והשווה אותם עם שיעורי הפרמיה הנוכחיים של חברת הביטוח שלך וגורמים אחרים בפוליסה שלך כדי לקבל את theBestDeal.com.

למבטחים אזוריים וקטנים יותר לעיתים קרובות יש שירות לקוחות טוב ויכולים לעלות על המתחרים הגדולים שלהם בפרמיות עבור ביטוח הרכב שלך, ולעתים קרובות הם מציעים פרמיות נמוכות יותר מהמתחרים הגדולים שלהם.

חברות ביטוח הרכב הטובות ביותר הן אלה המציעות פוליסות הניתנות להתאמה לצרכים שלך. אם אתה זקוק לביטוח מקיף יותר לרכב שלך מאשר חברת הביטוח המקומית שלך, SafeAuto מציעה מגוון פוליסות העונות על צרכיך במחיר סביר.

אם אתה משלם יותר מ -130 דולר בפרמיות חודשיות

עליך להסתכל בחברות ביטוח רכב אחרות או לשאול את המבטח הנוכחי שלך מדוע התעריפים כה גבוהים. המחירים משתנים בהתאם לגורמים אישיים רבים ועליך להשוות לפחות שלושה מבטחים שרשמת לביטוח רכב כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר עבורך.

אם אתם מחפשים את שיעורי ביטוח הרכב הטובים והזולים ביותר

אך יש לכם אשראי רע או רוצים עסק גדול יותר, Geico היא מקום טוב להתחיל בו. כאחת מספקיות ביטוח הרכב המובילות בארצות הברית, אנו רוצים להציע לך ביטוח רכב ממשלתי המתאים לתקציב שלך בפחות משלוש דקות או פחות. אנו מוכנים לעזור לך לחסוך בביטוח הרכב שלך ולתת לך את הכיסוי הרצוי. כשאתה קונה ביטוח רכב, עליך להוציא את מדינתנו – ביטוח – האיכות, האיכות הגבוהה ביותר – בעלות נמוכה, המציע הצעות בחינם דרך ביטוח רכב ומשאיות ממלכתי ומקומי. אתה יכול לקבל את התעריפים הנמוכים ביותר עבור הרכב שלך ואת הכיסוי הביטוחי המקיף ביותר כדי ליהנות מהדרך קדימה.

אנו יודעים שאתה עסוק והדבר האחרון שאתה רוצה לעשות

הוא להשקיע זמן בקבלת ביטוח רכב, אך אנו יודעים שאתה עסוק ותוכל להשלים תהליך מקוון פשוט תוך מספר דקות. אתה יכול להשתמש בכלי השוואת ביטוח רכב NerdWallet כדי לחפש בקלות הצעות מקוונות ולקבל את ההחלטה הנכונה עבורך כאשר אתה מחפש עסקאות משתלמות לביטוח רכב. עבור מרבית חברות ביטוח הרכב, הדרך הקלה והקלה ביותר להשיג את העסקאות הזולות, האמינות והמשתלמות ביותר ממבטחי רכב באינטרנט היא להשתמש בשירות המקוון.

Simple Dollar ניתח יותר מ -1,000 חברות ביטוח רכב ומדיניותן בכדי לזהות את אפשרויות הביטוח האמינות, האמינות והמשתלמות ביותר העומדות לרשותך.

ללא USAA וכמה מבטחים קטנים יותר

Geico הוא ביטוח הרכב הטוב ביותר עבורך. מצאנו כי הפרמיה החודשית הממוצעת עבור פוליסה של 100,000 $ בארה"ב היא כ -130 $ לחודש, בעוד שהכיסוי המינימלי שהפוליסה שלך דורשת מהמדינה שלך הוא 100 $. ל- GeICO הפרמיות הנמוכות ביותר מבין 10 חברות הביטוח הגדולות ביותר בניתוח שלנו והפרמיות החודשיות השנייה הנמוכה ביותר עבור מרבית לקוחותינו.

Geico מספקת שירות לקוחות 24/7

מה שאומר שאתה לא יכול רק לרכוש ביטוח רכב, אלא גם לגשת למגוון מלא של שירותי חירום כגון טיפול רפואי דחוף, סיוע בתקלות וסיוע באסון בכל פעם שאתה זקוק לו. ל- GeICO יש את אחד השיעורים הגבוהים ביותר של ביטוח רכב בארצות הברית והפרמיות השנייה הנמוכה ביותר.

אנו מציעים ביטוח רכב בחינם שיעזור לכם למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עם נפח הביטוח הנכון

מה שהקלנו עליכם על ידי רשימת כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר העומדות לרשותכם בארצות הברית ובעולם. אתה יכול גם לקנות עסקאות ביטוח רכב ממשלתיות חדשות, חינם וחדשות מקוונות כדי לוודא שאתה משתמש במבטח הנכון שלך. כמה מהטיפים הטובים ביותר שלנו למציאת ביטוח הרכב הזול ביותר כוללים מתי כדאי להוסיף את הרכב לפוליסה שלך כשאתה מתחתן או חוגג את יום הולדתך. קנו הצעות מחיר של CheapestCarInsurance.com כשאתם עוברים ממדינה למדינה כדי שלא תצטרכו להעביר הפרות או לקחת את מסמך הנסיעות שלכם.