אם אתה סובל מתאונה או שוכח להיפצע או להיפצע וסובל מנזק בעת נסיעה לחו"ל, ביטוח הנסיעות שלך יכסה אותך, ללא קשר לסכום המבוטח. המדיניות מכסה פינוי רפואי קטסטרופלי והחזרת שרידיכם.

שנית, אתה רוצה לוודא שביטוח הנסיעות שלך מכסה גם כיסוי פינוי חירום, שאינו תלוי בכיסוי הרפואי. זה עשוי לכלול בני משפחה שנוסעים איתך ומבקרים אותך כשאתה מאושפז.

וודא שיש לך מספיק ביטוח כדי לכסות את עלות הטיפול הרפואי בחו"ל והשיבה חזרה. ביטוח הנסיעות שלך יכסה טיפולי שיניים המתרחשים במהלך טיולך בחו"ל, וכן הוצאות רפואיות.

לפני שתוכל לבקש החזר מחברת ביטוח הנסיעות שלך

עליך לדעת איזו פוליסה יש לך. בהתאם לכיסוי, תוכלו לבצע פוליסת ביטוח בריאות עצמאית או פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה. כפי שמוצג לעיל, ביטוח בריאות מלא כולל הנחה של כל העלויות הרפואיות וכן עלויות טיפול שיניים וחזרתם. על סוכן הנסיעות לארגן כיסוי לפינוי, למשל, לפני שהוא זכאי להחזר.

בעוד שביטוח נסיעות מקיף מכסה כל דבר

החל מטיפול רפואי ועד ביטול, ביטוח בריאות נסיעות מספק כיסוי במקרה חירום רפואי. מגפות אינן נכללות בסיקור, ואילו אסונות טבע המשפיעים על התוכנית מכוסים בדרך כלל. מבחינה זו, אנשים מבוגרים יכולים לכסות את נסיעתם בפוליסת ביטוח נסיעות בכירה המכסה עלויות רפואיות וסיכונים אחרים שאינם רפואיים הקשורים לנסיעות.

אם כבר מדברים על התנאים הקיימים

יש מטיילים שמודאגים מבריאותם וצריכים לבצע ביטוח בריאות נסיעות. התוצאה היא שתוכלו לבצע ביטוח לטיולים לחו"ל בתנאים שלא משולמים לקופת החולים. אתה יכול להגיש תביעה מול חברת ביטוח בריאות בארה"ב, אך ניתן לדחות אותה אם הפוליסה מגבילה את הכיסוי בחו"ל. רכשו ביטוח נסיעות אם כבר התחלתם במסע או שהגעתם למדינה זרה וביטוח הנסיעות והרפואה שלכם הוא משני.

כאשר ישראל נמצאת ברשימת הדליים שלך, ארז את המזוודות וטס לנשום את האוויר הקדוש והאלוהי של ישראל. אם יש לך ביטוח נסיעות, מטיילים עשויים להיות בהודו שבוע-שבועיים לפני הנסיעה.

תוכלו להציע שם תכניות ותוכניות ביטוח בריאות עולמיות

או שתוכלו לקבל הצעת מחיר חינם דרך האתר שלהם. לפני שאתם מזמינים את הטיול בישראל, אנו ממליצים בחום לערוך ביטוח נסיעות או ביטוח בריאות נסיעות. אם אתה רוצה לנסוע לחו"ל, עליך לברר אודות ביטוח בריאות נסיעות משלך. מדיניות זו מגנה עליך במקרה של מחלה או פציעה בלתי צפויות במהלך הנסיעה שלך. אנו מסבירים במה זה שונה מהכיסוי הרפואי שאתה עשוי לקבל מכרטיס אשראי. תוכנית ביטוח הנסיעות בישראל מציעה לכם שיעורי ביטוח של 10 אחוזים לכיסוי מחלות מסכנות חיים כמו סרטן, מחלות לב, שבץ מוחי או מחלות קשות אחרות. פירטנו כאן את סוגי ביטוחי הבריאות הזמינים לביטוח נסיעות בישראל, וכן את סוג שירותי הבריאות המכוסים בביטוח נסיעות ישראלי. ניתן לרכוש בגדי רפואת חירום עד שלושה חודשים לפני הנסיעה ונכללים בביטוח נסיעות מקיף בסכום כולל של 2,500 דולר.

תשכחו מאשפוז מיידי ללא מזומן: תוכנית ביטוח הנסיעות בישראל מכסה טיפול רפואי דחוף עד שלושה חודשים לפני היציאה.

בתור גולים אנו ממליצים לך גם לבצע ביטוח בריאות בינלאומי מקיף המגן על בריאותך בזמן שאתה נמצא בארץ. עם זאת, מומלץ לערוך ביטוח נסיעות מקיף בכדי שתוכלו להיות מכוסים בכל ההוצאות הרפואיות הנגרמות במהלך טיולכם בחו"ל.

ביטוח נסיעות נועד להבטיח שלא תאבד טון כסף בשעת חירום בחו"ל

עם זאת, כדי להימנע מקשיים כלכליים מיותרים, מומלץ לערוך פוליסת ביטוח בריאות בינלאומית המכסה אתכם. זה מבטיח שאתה זכאי לטיפול רפואי אם אתה מאושפז בחו"ל, אשר פוליסות ביטוח נסיעות רבות אינן יכולות להבטיח.

אם אתה רוצה לנוח ולהירגע בעת נסיעה מחוץ למדינת מולדתך

ביטוח בריאות נסיעות הוא האפשרות הטובה ביותר שלך. אינך זקוק לביטוח בריאות אם הכיסוי הרפואי שלך מכוסה בעיקר על ידי תוכנית נסיעה אחת. אם אתה מודאג רק ממצבי חירום רפואיים ואינך זקוק לשירותים אחרים שמציע ביטוח נסיעות מקיף, אז תוכנית רפואית צריכה להספיק.