ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך כשאתה נוסע והוא חלק חשוב בכל פוליסת ביטוח נסיעות. רוב המטיילים מחפשים טיפים לטיולים הדנים בחשיבותם של ביטוח נסיעות ומבטחי נסיעות כמו Travel Guard, אשר יכולים לספק כיסוי חשוב לטיול שלך.

תוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח נסיעות מ"וולד נומדים "על ידי לחיצה על דף ביטוח הנסיעות של משמר הנסיעות באתר האינטרנט שלה

הפרמיות משתנות עבור תוכניות שונות עם הטבות שונות, ואתה יכול גם להיכנס לאתר www.eindiainsurance.com כדי להשוות ולקנות את תוכניות הביטוח הטובות ביותר לטיול שלך בישראל ובאזורים אחרים בעולם.

הירשם בשגרירות קנדה בישראל בתל אביב והודיע לצוות שאתה נוסע לישראל מ"מדינה ערבית "ואינך רוצה שהחותם שלך יוטבע

קח איתך תמיד דרכון ואל תהסס לפנות לאחד מיועצינו. אם יש לך מצב חירום או זקוק לעזרה או ייעוץ, תוכל ליצור קשר עם שגרירות אירלנד אינטל.

אחת הדרכים הטובות ביותר לגלות כמה יעלה כיסוי הנסיעות שלך בישראל היא למלא את פרטי הנסיעות שלך בטופס ההצעה שלנו.

ביטוח נסיעות טוב יכול להציל חיים

פשוט תשאל את כל מי שעבר תאונה בחו"ל. בנוסף לכיסוי הרפואי שלך, ביטוח הנסיעות שלך יגן עליך מפני אובדן המזוודות, הדרכון, ההוצאות הרפואיות ועוד. 500 דולר מכוסים בביטוח נסיעות ישראלי במקרה של עיכוב, או עד 500 דולר לטיול יום שלם.

אנו ממליצים תמיד לבצע ביטוח נסיעות שיעזור לך במקרה של עימותים עם המדינות השכנות

אם אתה מבקר באזור ואתה מפר את אזהרות הנסיעות של הממשלה, עליך לפנות לחברת ביטוח הנסיעות שלך לפני ההזמנה. ברגע שיש לך ביטוח, הפוליסה שלך תהיה לא חוקית אם אתה נוסע לכל מקום שהממשלה ראתה בו כלא בטוח או מגביל נסיעות בינלאומיות. אז הקפד לקנות תקנות נסיעות בישראל ברגע שאתה שוקל לנסוע לישראל כדי להגן על עצמך מפני חיזוי הנסיעות הבינלאומי.

באופן כללי, באזורים בגדה המערבית וברצועת עזה יש כיסוי ביטוחי מוגבל, לכן עליך לקחת זאת בחשבון בעת תכנון המסלול. על רקע זה חשוב לערוך ביטוח נסיעות בכדי לכסות את הטיפול השגרתי והחירום של ילדכם.

מומלץ בחום לבצע ביטוח נסיעות לטיפול רפואי ופינוי כשאתה נוסע לחו"ל

בדיוק כמו שאתה מבקש ביטוח בריאות כשאתה נוסע לחו"ל. ישראל אינה חלק מאזור שנגן, כך שביטוח הנסיעות שלך לא צריך לעמוד באשרות בעת נסיעה לשם. עליך לבחור בפוליסת ביטוח נסיעות בישראל המכסה את סיכוני הנסיעה שלך ומעניקה לך תחושת ביטחון ותמיכה כאשר אינך נמצא במדינתך.

מבקרים שנכנסים כחוק ונפגעים לאחר מכן ממעשי איבה כלפי ישראל זכאים להטבות מסוימות הניתנות על ידי ממשלת ישראל

חברות ישראליות בחו"ל, בין אם הן עובדים ובין אם הן אנשים בישראל, נפגעי פעולות איבה נגד ישראל עשויות להיות זכאיות גם להטבות שונות מממשלת ישראל, אך הדבר כפוף לנסיבות מסוימות ואין להשתמש בהן.

ביטוח נסיעות מכסה הכל, אך בחלק מתוכניות ביטוח הנסיעות יש מגבלות, תנאים וחריגים. איחור במטען לא יכול להיות שווה את העלות, ועשוי להיות מיותר לנסיעות מקומיות וזולות, וניתן לפצות עליו בדרכים אחרות.

לכן עדיף לנסוע עם ביטוח נסיעות ישראלי שיעזור לכם להתגבר על מצבי חירום רפואיים ולא רפואיים בזמן שהותכם בישראל

מדריך זה מספק רשימה מקיפה של פוליסות ביטוח נסיעות ישראליות ומגבלותיהן וחריגותיהן. להלן כמה מתנאי הנסיעה הנפוצים ביותר המכוסים בביטוח נסיעות ישראלי, וכן כמה חריגים והגבלות.

בריאות

שירותי בריאות בישראל, בגדה המערבית ובעזה יקרים לא מבחינה רפואית וגם מבחינה רפואית. איכות הטיפול הרפואי בישראל טובה בהרבה מאשר באזורים אחרים במזרח התיכון ובצפון אפריקה, אך היא עדיין לא מפותחת, ואילו לא ניתן לומר זאת בהכרח לגבי אזורים בגדה המערבית ובעזה.

ביטוח נסיעות נועד להבטיח שלא תאבד טונות של כסף בשעת חירום בחו"ל

למרות שזה אולי נראה כמו הוצאה מיותרת, ביטוח נסיעות מספק רשת ביטחון חיונית כשאתה נמצא בחו"ל והוא יבטיח שאם תקבל לאשפוז בזמן שאתה בחו"ל. תהיו בטוחים במה שמפעילי תיירים רבים אינם יכולים להבטיח. אם תייר מעוניין להאריך את נסיעתו, ייתכן שביטוח הנסיעות יוארך מעבר למועד המקורי.