לבעלי בתים ודיירים רבים יש ביטוח בנייה אישי הולם, המכונה גם ביטוח תכולה. בעוד ענף הביטוח מדבר הרבה על ביטוח תכולה לבית, אנשים רבים מדי ממעיטים בחשיבותו של ביטוח תכולת הבית מכיוון שהם יודעים כמה הם מחזיקים בפועל וכמה מעט הם מחזיקים.

זו הסיבה שיש שני סוגים של כיסוי לרכוש אישי – האחד נקרא כיסוי תכולה והשני כיסוי רכוש אישי. שני סוגי הביטוחים מציעים הגנה מפני הצפה על ידי משטרת הביטוח ופגיעה בבית, ברכוש או בדירה הנגרמת על ידי אסונות טבע.

ביטוח תכולת בית

המכונה גם ביטוח רכוש פרטי, מכסה את חפציכם אם הם ניזוקו, נהרסו, אבדו או נגנבו. זה מכסה את החפצים שלך ועוזר לך להחליף פריטים בבית שלך אם יש לך אובדן של דברים כמו מכונית, בית, מכונית או דברים אחרים. ביטוח בניין מכסה אתכם גם במקרה של קריסת בניין, ואילו ביטוח תכולת בית מכסה את כל הרכוש.

ביטוח תוכן מציע לכם מגוון אפשרויות לכיסוי דברים שחשובים לכם, כמו טיפול רפואי, הוצאות רפואיות, שירותי בריאות ודברים חשובים אחרים.

כמו ברוב סוגי הביטוחים

עליך לדעת מספר דברים על היתרונות והחסרונות של ביטוח תכולת הבית שלך כדי לוודא שאתה באמת מבוטח עבור חפצי הערך שלך כפי שהיית מצפה. מכיוון שפוליסות ביטוח של בעלי בתים ניתנות להתאמה אינסופית, יש להן אלמנטים סטנדרטיים מסוימים שנותנים לך מושג מה יכסה המבטח שלך. אתה יכול לישון טוב אם אתה יודע שהחפצים שלך מבוטחים כראוי ואתה מבוטח.

אם בבעלותך בית עם הגנה על נכסים למגורים בשווי 500,000 $, ביטוח תכולת הבית שלך ייפול בין 250,000 $ ל -350,000 $, בעוד שביטוח תכולת הבית שלך יכסה עד 1.5 מיליון דולר.

חשוב שבעלי בתים ושוכרים כאחד יוציאו ולשמור על סוג ורמה נכונים של ביטוח תכולה ביתית

כדי להבטיח שהחפצים היקרים שלהם יוחלפו לאחר הפסד. החלפת דברים כשהם ניזוקים או נגנבים עלולה להיות יקרה, ולכן כל כך שימושי להיות מסוגלים להסתמך על סוג זה ביטוח לתשלום עבור נזק ואובדן. החלפת עלויות תכולה פירושה שחברת הביטוח שלך יכולה לתקן או להחליף פריטים במקרה של תביעה, אך ישנן חלופות טובות יותר הכלולות במשטרת הביטוח. y. עלויות ההחלפה של ביטוח תכולה מכסות פריטים שניתן לתקן או להחליף על ידי חברות ביטוח. האלטרנטיבה הטובה יותר, הכוללת ביטוח, היא תשלום עבור פריטי החלפה שניזוקו, נגנבו וכו '.

אם כבר יש ביטוח רכב או בעל בית

פנה למבטח שלך כדי לברר אם הם מציעים ביטוח רכב מנועי והאם אתה זכאי להנחה. שקול לקבל הצעת מחיר לסוגי ביטוח אחרים מאותה חברה שמבטחת בעלי בתים. למידע נוסף על כיסוי תכולה, פנה לסוכן ביטוח מוסמך בביטוח מור משאבים. שוחח עם סוכן ביטוח שמוכר ביטוח תכולה פרטית לבית (כגון ביטוח תכולת בית) ודון איזה כיסוי לרכוש אישי מתאים לך.

יש לך גם כמה אפשרויות לשקול

כולל הסכום שאתה יכול לשלם במקרה של תביעה – מחוץ לכיס – והביטוח הנוסף עבור פריטים יקרי ערך שאתה צריך. אם אתם שוכרים את הנכס שלכם או שכבר יש לכם ביטוח לרכב, תוכלו לקנות ביטוח תכולת דירה רק בכמה דולרים בשנה. אתה יכול לשלם אגרה נמוכה יותר אם אתה מצרף את ביטוח תכולת הבית שלך עם ביטוח תכולת הבית ומגיש בקשה באופן מקוון (ראה עמוד 8 לדיון בנכסים אישיים). אם יש הבדל בין מה שאתה מקבל מדי שנה לבין מה שאתה מקבל בביטוח הבית שלך, בדוק זאת.

עלות ביטוח תכולת הבית היא עלות החלפת הרכוש שלכם אם משהו משתבש בביתכם, כמו שריפה, פריצה, גניבה או אובדן חפצים או חפצים.

סכום הביטוח הנדרש

כדי להגן על הנכסים שלך עשוי להיות גבוה מהסטנדרט המשויך לביטוח הבית הנייד שלך. לכן כדאי לשקול לקחת ביטוח נוסף לנזקי גוף, אך בדרך כלל פוליסה מקיפה יותר היא הדרך. במקרים נדירים זה יכול להיות יקר – לקנות ביעילות פוליסה משלימה או נהג לביטוח תכולת בית.

כאמור לעיל, ביטוח בעלי בתים מכסה את כיסוי הרכוש האישי הכולל, אך הגנת התוכן מכסה את כל הרכוש האישי בביתך שאינו צמוד למבנה או למבנה. לכן אין הגבלה על סכום הביטוח, אלא רק על הערך הכולל של הנכס שלך.

ביטוח תכולה ביתית מגן עליך כלכלית מפני אירועים מכוסים שמשמידים או גונבים את הרכוש האישי שלך. אם אתה מת בשריפה, גניבה או תאונה בבית, למשל, ביטוח תכולת הבית משולם כסכום חד פעמי.