הבנק הגדול בישראל, בנק הפועלים, הודה בהסתרת 7.6 מיליארד דולר והסכים להסדר של 2.5 מיליארד דולר עם משרד המשפטים האמריקני, על פי מסמכי בית המשפט. הבנק בניו יורק גדל עד כדי כך שהוא מאמץ את משאביו, וחברת הבנקאות הגדולה בישראל התבקשה על ידי היועץ המשפטי של משרד המשפטים והנציבות לביטחון. כמו כן, היא תשלם יותר מ -30 מיליון דולר בכדי להסדיר את ההאשמות לפיהן זה עזר לתדלק תוכנית שוחד בינלאומית בכדורגל. – במסגרת ההסדר להעלמות מס, בנק הפועלים BM הודה כי קשר קשר עם משלמי המסים האמריקאים ואחרים להסתיר יותר מ -7.6 מיליארד דולר בחשבונות בנק שוויצריים וישראליים סודיים ממס הכנסה, יחד עם ההכנסות שהניב. בין השנים 2002-2014, טוענים התובעים, קשרו הבנק וחברות הבת שלו בניו יורק, ניו ג'רזי, קליפורניה, פלורידה, טקסס ומדינות אחרות כדי לסייע לאלפי לקוחות אמריקאים להסתיר נכסים משירות ההכנסה הפנימית. במסגרת ההסדר של 874 מיליון דולר, בנקיה הסכימה לשלם 220 מיליון דולר למחלקת האוצר בניו יורק על כך שהיא עזרה ללקוחותיה בארצות הברית להתחמק ממסים פדרליים וממלכתיים.

העסקאות הביאו לכך שמשלמי המסים הקנדים סגרו את חשבונותיהם בחברות הבת של בנק הפועלים בשוויץ והעבירו את הכספים למוסדות פיננסיים אחרים בקנדה

נאמר בתצהירו של הנדרסון. עסקאות אחרות כללו העברת כספים מבנקים בישראל לסניפי בנק אוף אמריקה בניו יורק וניו ג'רזי ולאחר מכן לחברות הבת והסניפים של הבנק בארצות הברית.

הבנק סיפק להפועלים

כולל סניף ניו יורק, חשבון מוצפן שלא כלל את שם בעל החשבון בהצהרה, על פי תצהירו של הנדרסון. בנוסף להחזר הלוואות ללקוחות אמריקאים, ההלוואה הוצעה גם לנישומי ארה"ב להבטחת כספים המוחזקים על ידי אותם לקוחות בחשבונות בנק חוץ. באמצעות חשבונות הבנק החו"ל של הבנק בקנדה ובארצות הברית, הוא גם פתח חשבונות למספר לקוחות בנק אמריקה ידועים המשתמשים בשמה.

המיזוג הביא את רוב העובדים הפיננסיים לבנק הפועלים

שניהל כסף בחברה המאורגנת לעתים קרובות באופן לא סדיר והיה מיומן יותר בטיפול בכסף מאשר בבנקים קטנים יותר רבים. בנקים קטנים רבים התמזגו, והבנק שינה את דמותו והתמקד בהיותו המוסד הבנקאי הבינלאומי שהוא כיום. כדי לשרוד, היא פתחה את המשרד המבצעי הראשון שלה בניו יורק והתבססה כנציגה באמצע שנות השישים.

הציבור הישראלי

הבנק הציע לציבור הישראלי את כרטיסי האשראי הראשונים והתקין כספומטים בתחומים רבים כדי לזרז עסקאות אישיות. בנק הפועלים הוא הגדול מבין הבנקים המסחריים בישראל, אך הוא סגר סניפים ברחבי ישראל, קיצץ עובדי משרדים וקיצץ משרדים וצוותים.

BHBM מספקת שירותי בנקאות פרטית הן ללקוחות יבשתיים והן לחו"ל

ומשרד המשפטים נמסר כי היא מספקת אותם לבנקים בארה"ב ולמוסדות פיננסיים זרים אחרים. לבנק, הכולל את בנק אוף אמריקה, סיטיגרופ, ג'יי.פי מורגן צ'ייס ושות ', סיטי בנק, BNY מלון, BNP Paribas Bancaire Francaise, קרדיט סוויס ודויטשה בנק AG, יש נכסים של יותר מ -50 מיליארד דולר, על פי בלומברג. BH BM מציעה שירותי בנקאות ביבשות או ביבשות, כמו גם בנקים זרים כמו HSBC, Standard Chartered, HSBC Bank, JP Morgan Chase, Barclays, Morgan Stanley ו- Goldman Sachs Group, עד כמה שם.

ההסתדרות תרמה תרומה משמעותית לכלכלת ישראל החדשה והיא הכוח המניע לפיתוח כלכלת המדינה וכלכלתה כולה. הוא ממשיך לסמוך על בנק הפועלים שיממן את פעולותיו הרבות והוא אחד התורמים העיקריים לצמיחה הכלכלית ופיתוח המדינה.

ההנהלה הנוכחית גילתה כעת נישה בינלאומית מרשימה ובנק הפועלים מוביל בתחום השירותים הדיגיטליים

לאחרונה פתחה את סניף המובייל הראשון שלה בארצות הברית והרחיבה את פעילות סניפי המובייל שלה. שלושה סניפים מציעים שירותי בנקאות למתקני דיור מוגן ולמקומות אחרים שאינם יכולים לגשת לסניפים וכספומטים רגילים. בנק הפועלים פתח לאחרונה שני סניפים חדשים בעיר ניו יורק, פתוחים בין השעות 7: 00-17: 00 ומשעה 19:00 עד 22:00.

המסכים האינטראקטיביים מאפשרים לבנק הפועלים להציג מוצרים חדשים

לערוך הדגמות דיגיטליות ולהציג מידע רב ערך בפני לבדר את לקוחותיה. באמצעות Cnario Digital Signage Suite, YCD יכולה לנהל ולהעביר בצורה חלקה תוכן מולטימדיה בכל סניפי הדיגיטל של הבנק. זה גם מאפשר לחברה לפתח אסטרטגיית שיווק ופרסום מאוחדת על ידי כך שהיא מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות בנקאיים דיגיטליים ומקוונים. תקליטור ה- Y – CNario Suite מאפשר לבנק הפועלים לפתח תפיסה בנקאית ייחודית הכוללת לקוחות ומקדמת את מגוון המוצרים והשירותים הרחבים שמציעים הבנקים.