דחיית משכנתא

במאמר זה נדבר על דחיית משכנתא והקלות וכיצד הם יכולים לעזור לכם להתמודד עם נסיגות כספיות זמניות. בשבוע שעבר הודיעו שישה מהבנקים הגדולים בקנדה על תוכניות דחיית משכנתא שיאפשרו ללווים לעכב את פירעון משכנתא עד חצי שנה. דחייה או דחייה מוסיפה תשלום שהוחמצ בתום תקופת המשכנתא, מה שמאפשר ללווה לשמור על תשלומים חודשיים שווים. COVID-19 פתרונות תשלום מושהים הוחזרו על ידי הוספת תשלום חסר (כולל מקדמות נאמנות) לתקופתך מבלי לגבות ריביות נוספות או עמלות מאוחרות.

בינתיים דחיית המשכנתא מאפשרת לדחות תשלום ולאחר מכן להוסיף את התשלום כתשלום נוסף בסוף תקופת ההלוואה או לבצע תשלום מעט גבוה יותר למספר חודשים לאחר הדחייה

אתה יכול להאריך את תקופת המשכנתא שלך בשישה חודשים מבלי שתצטרך להגיש בקשה להחזר.

כשתסיים את תקופת החסד

דחייה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבורך לשלם את תשלומי המשכנתא שהושעו. אם אינך מצליח לבצע תשלום משכנתא או שאינך בטוח מה המלווה שלך עושה כדי לעזור לך, אנו ממליצים לעיין באתר החברה או להתקשר לשירות הלקוחות שלה כדי לדון באפשרויות שלך, כולל הקלות ודחיית תשלום אחרת. אם אתה גם בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך את תשלומי המשכנתא הנוכחיים שלך וחושש מהלא ידוע לתשלומים עתידיים, מימון מחדש עשוי להיות גם אפשרות שעליך לשקול. אם אינך יכול לבצע תשלום משכנתא או רוצה להשעות או להפחית את תשלומיך, עליך לעבוד עם ספק השירות שלך. אם יש לך 19 נחשקים הקשורים למצוקה כלכלית, פנה לספק שלך לקבלת מידע נוסף על האפשרויות שלך. אינך יכול לשלם את תשלומי המשכנתא שלך על ביתך, אך אתה עדיין זכאי לדחיית תשלום מהמלווה שלך.

אם אתה זקוק לזמן לגייס מספיק כסף להחזר ההלוואה שלך

הקפד להתקשר למלווה שלך כדי לשאול לגבי האפשרויות שלך לדחיית המשכנתא או לסלוח לה. אם אתה מרגיש קל, או אם אינך יכול להרשות לעצמך תשלומי משכנתא רגילים, או אינך יכול להרשות לעצמו תשלומים שהוחמצו, פנה למלווים שלך כדי לדון באפשרויות שלך להימנע מעיקול.

עדיף להתקשר למלווה

כדי לדון במצבך ולקבוע אם קיים הליך דחייה בכדי להקל על המצוקה הכספית שנגרמה על ידי COVID 19. תוכל להגיש בקשה לדחיית משכנתא נוספת או לבצע את הקישורים שלמטה כדי להבין את ההשפעה של לקיחת משכנתא. שאל את המלווה שלך אם תצטרך לשלם מס וביטוח בזמן דחיית המשכנתא או אם תוכל להשהות את ההוצאות שלך.

דבר חשוב נוסף שיש לזכור

הוא כיצד דחיית תשלומי המשכנתא למשך תקופת התקופה יכולה להשפיע על יכולתך להחזיר את המשכנתא. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שמנסים לדחות את תשלומי המשכנתא שלכם הוא שלא כל המלווים מוכנים להשעות את תשלום המשכנתא. אנו ממליצים לך לדבר עם המלווה שלך כדי לראות מה מציעים לך אם אתה זקוק להקלה כספית מתשלומי המשכנתא שלך. שים לב גם כי חלק מהמלווים, כמו בנק אוף אמריקה, וולס פארגו ואחים וולס, מציעים דחיית תשלומים של עד שלוש שנים, או אפילו פחות משנתיים.

האפשרות COVID-19 שתוארה לעיל לדחיית התשלום

היא שינוי הלוואות מכביד פחות עבור פרדי מק – הלוואות מאובטחות. תקופת החסד מסתיימת אם אינך יכול להרשות לעצמך לשלם את המשכנתא שלך, המגובה על ידי פרדי מק או פאני מיי, אך הדחייה תוצע החל מה -1 ביולי.

זה מאריך את תקופת ההחזר שבמהלכה אתה חייב להחזיר את ההלוואה

ותשלום משכנתא גבוהה יותר באותו מועד סיום פירושו שהתשלומים החודשיים שלך צריכים להגדיל. אז אתה יכול להגדיל את תשלומי המשכנתא שלך כדי לוודא שאתה משלם את המשכנתא בסוף תקופת ההסתגלות, אך האם לדעתך זה יפעיל לחץ רב מדי על התקציב שלך?

ניתן לדחות את תשלומי המשכנתא ולשלם אותם מאוחר יותר

אך תצטרך לקבל את אישור המלווה שלך תחילה. הבנק שלך עשוי להאריך את התקופה ולא תהיה מודע לכך, לכן וודא שהמלווה יודיע לך על המשכנתא ולא ישלם באיחור אם תסכים. לפני שתתקשר בהסכם הלוואה עם מלווה משכנתא או נושה אחר, חובה שתבדוק את דוח האשראי שלך לעתים קרובות.

ניצול דחיית המשכנתא שאושרה על ידי המלווה שלך לא יופיע כתשלומי החמצה בדוח האשראי שלך ולכן לא יפגע בציון האשראי שלך

חתימה על הסכם הלוואה עם מלווה משכנתא עשויה שלא להשפיע על האשראי שלך על ידי עיכוב התשלומים שלך, אך היא עשויה להשפיע על האשראי שלך אם חשבונך ידווח למלווים למשכנתאות בגין דחייה או סליחה. אם יש לך חשבון שפועל במהלך תקופת החסד, יש לדווח על הלוואתך כזמן שוטף על ידי משרת המשכנתא.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן