הבמאית קרן ידעיה עשתה סרט על נשים שמתייחסים אליהם כאל אזרחים סוג ב 'בעולם הגבר.

היא שוכנת בתל אביב, שם מתגוררת דנה איבגי בת ה -18 עם אמה רותי (רונית אלקבץ), שהיא זונה במשך שנים רבות. עידו (משר כהן), שעובד שם גם הוא, מאוהב בעצמו ואחרי הרבה מפגשים קצרים מבלה איתו בערבים ובשמחתו. יש לו עיניים אליהם ויודע שזה רק עניין של זמן עד שיהיה להם בכוונתו. אין לה שום תקווה שהוא ישכנע אותה לוותר על זנות, אך עליה להפריע לה אם הוא רוצה לנצח.

אבל היא יודעת שבנה הוא לא רק גבר, אלא גם גבר עם לב זהב ונשמה חזקה כמו גבר.

אם לא הייתה לי עבודה קבועה, לא יכולתי לתמוך בצרכיו בבית הספר ופשוט לא יכולתי לקום בבוקר וללכת לראותו. אני לא בטוח מה לעשות. M היא אמא שפשוט לא הצליחה אפילו לקום מהמיטה כדי לקום אותו כל בוקר, שלא לדבר על ללכת לבית הספר.

לא אבטיח להחזיר לך את כל העזרה שנתת לי, אבל אשתדל להיות הכי טוב ולנצל את ההזדמנויות שיוצעו לי כדי להפוך אותי לאדם טוב יותר.

תרגיל זה יעזור לך להשיג הבנה טובה יותר של האופן שבו אתה מוציא את האנרגיה שלך ואיפה אתה צריך להשתמש בה

תרגיל זה יעזור לי לקבל תובנה לגבי האופן שבו אני מוציא את האנרגיה שלי וממקד אותה בטיפוח מערכת יחסים חיובית עם משפחתי, חברים, בני משפחתי, עמיתים, קולגות וכו '. תרגילי השתקפות נוספים עבור עצמך, לחץ כאן לרשימה שלהם. כאשר אתה עושה זאת בריכוז מוחלט ובתודעה כנה, אתה מקשיב לאני הפנימי שלך ומפתח את היכולת לפתח יותר כוונה. אם אתה צריך לסגת ואז לשקול מחדש את תשובותיך להרהור נוסף, עשה זאת. הגיוני הוא תרגיל מגרה השתקפות המסייע לך להבין טוב יותר את עצמך ואת החיים שאתה רוצה לחיות.

כדי להפיק את המרב מתרגיל זה, אני ממליץ לרשום אותו ביומן שלך או בגליון עבודה בחינם להורדה.

חשוב על כמה הם גדולים או קטנים, כמה הם פשוטים או מעוטרים עשירים וכיצד הם משתלבים עם שאר ביתך.

אבני חן מייצגות את השמחה

המשמעות והנחישות שחוויות אלו מביאות לך, אך הן תופסות אנרגיה ומרחב בחייך ומעכבות את התועלת שלהן. שקול: החיים שלך הם כמו תיבת אוצר ומורכבים מכמויות שונות של אבני חן ואבנים. סלעים גדולים יותר דורשים יותר אנרגיה, יוצרים מחסומים גדולים יותר שניתן לנצח בהם, וסלעים קטנים יותר עדיין משמשים מחסומים.

האוצר שלי מצא את בסיסו ומתפתח לקרשנדו נשגב

אבל קשה שלא להשוות אותו לניצחונות הקודמים של קבוצות אחרות, מכיוון שיש עדיין המון מקום לשיפור במוצר הסופי. בצד החיובי, יש חלק מהפזמון של אוצר שאני מאוד אוהב: יש לו נימה אכזרית, אך חסר המשקל וההשפעה שגורמים למוצר הסופי להמריא.

אחד הדברים החשובים ביותר שלמדתי מהאחות ג'ולי והאחות בלה

הוא לאהוב אותם ללא תנאי. כסף והדברים שאנו נותנים הם יפים, אך קבלת אהבה חמה ללא תנאי היא גן עדן. בהתחלה חשבתי שהחיים בבית קברות נורא, אבל התרגלתי והצלחתי להתמודד עם זה. אני מצפה להתחיל מסע חדש ולהתמודד עם העולם האמיתי ברגע שאסיים את לימודי הקולג '. בהתחלה, האנשים שפגשתי הפכו את מעמדי בחיים למכשול, למרות שאני באופן טבעי ידידותי ובעל כישורים חברתיים טובים. אבל אני יודע שכל האהבה שנתתי הביאה לי פירות כאישה בוגרת השואפת להיות אדם טוב יותר בעתיד.

חיי היו גרועים, אבל עבדתי קשה לנקות את הקברים ולשאת את הכאב והמאבק שנלווה אליו.

אנו נקלעים להמולה שהעולם נמצא כיום ועוברים מפעילות לפעילות ברשימת המטלות שלנו לאחרת

אנו עשויים לגלות שבאיזשהו מקום הדרך המטושטשת, אך אם נגלה את מה שנמצא עמוק בתוכנו, אנו יכולים לגלות דרך שמובילה לעצמי גדול יותר – למימוש ולסיפוק בחיים. בימים מאושרים כמו אלה, התודעה שלנו מטלטלת כדי לדחוף אותנו למודעות עצמית גדולה יותר ולהניע את החיפוש אחר בהירות רבה יותר. כשזה קורה, עקוב אחרי כשאני מגלה את ההוויה העמוקה יותר בתוכך ואתה עלול לגלות שדרכך מטושטשת אי שם בדרך שלך.