לפני שאתה בכלל חושב לבקש הלוואה מקוונת, עליך לשאול את עצמך קודם כל מדוע אתה זקוק לה מלכתחילה. כאשר אתה חושב על הלוואות מקוונות, עליך לשאול את עצמך כמה שאלות לפני שתתחיל בתהליך.

אם אתה רוצה לעבוד עם מלווה מקוון או מלווה מסורתי, אתה צריך להסתכל על שניהם כדי לראות איזה מלווה הכי מתאים לך. עליך לוודא שהמלווה שאתה שוקל מציע את סוג ההלוואה המקוונת שאתה צריך והאם הם מוכנים להציע אותה.

אחת הסיבות שהמלווים המסורתיים יכולים להציע הלוואות בשיעורים נמוכים יותר

היא שהם מרוויחים כסף על ידי מכירת מוצרים ושירותים אחרים מאוחר יותר, כמו חשבונות בנק והלוואות רכב. אחד היתרונות של אשראי מקוון על פני אשראי מסורתי הוא שאתה לא צריך ללכת למומחה אשראי בנקאי וכי המלווים המקוונים יכולים להעניק לך את ההלוואה כמעט בן לילה אם אתה זכאי. למרות ששתי האופציות מציעות הלוואות עם מבנים דומים, הניסיון של כל לווה שונה מזה של מלווה מסורתי או אפילו מלווה מקוון עם מבנה דומה.

בדרך כלל לוקח רק חמש דקות להשלים בקשה מקוונת ויכול להציע לך החלטת אשראי מיידית. אינך צריך לחכות זמן רב כדי לברר אם אושרה לך הלוואה, וזה גם אומר כי בקשת האשראי המקוון יכולה להתחיל דקות ספורות לאחר ביקורך הראשון בבנק.

אם תקדיש זמן לחפש את ההלוואה הטובה ביותר למצבך, תוכל לחסוך במהלך ההלוואה. מכיוון שיש הרבה מלווים מקוונים וקל לחנות שם, בטוח גם שיש ריביות תחרותיות.

עם זאת, זה בדרך כלל לא נכון ותרצה לבדוק את שיעורי המלווים המקוונים והמלווים המסורתיים לפני הגשת הבקשה.

סימונסון מציין כי אנשים שיש להם אשראי רע או מחפשים הלוואה מסיבות לא מסורתיות נוטים יותר לקחת את הסיכון בהלוואות מאשר בנקים גדולים או מלווים מקוונים

יתכן שתמצאו מלווים מקוונים המתמחים בהלוואות לבעלי אשראי מעולה, או כאלה שיש להם הלוואות פחות רצויות ומתמחים בהלוואות לבעלי אשראי זה. כך או כך, חשוב לחקור את ההלוואה המקוונת שעליה תרצו לבקש כדי להבין את תנאיה. אם לוקחים בחשבון גורמים המגדילים את הסיכון בעיני המלווה, אפריל המוצע עשוי להיות גבוה יותר.

מסיבה זו

עליכם להכיר את הסוגים השונים של פורטלי האשראי המקוונים ולהיות מודעים לכך שרבים מהם שונים מחברות ההלוואות בפועל שמנפיקות ומשירות את ההלוואה שלכם. במדינות רבות, המלווים המקוונים מציעים תנאים להלוואות בשיעורים גבוהים יותר, וחלק מההלוואות הללו אינן משתלמות, גם אם התשלומים החודשיים תואמים לתקציב שלכם. אם אתה מאפשר למלווה מקוון להציע ריבית של 36% ולציין זאת במדויק, הלוואת תשלומים בריבית גבוהה יכולה להיות יקרה וקשה להחזר.

אם ברצונך ללמוד עוד על הלוואות מקוונות

בקר בקטע המאמרים בדף הבלוג שלנו למידע נוסף. אם אתה מבקש הלוואה מסורתית ממלווה חלונות, עליך ללכת לסניף בשעות הפתיחה, אך המלווים יכולים לממן את ההלוואה שלך ביום העסקים הבא. אתה יכול להגיש בקשה עם לווה משותף, ויש הרבה מלווים מקוונים המאפשרים בקשות להלוואות משותפות, אם כי באותו יום לבקשת אשראי נותר לך ולמלווה האישי.

הלוואות מקוונות מאפשרות לך להשלים את כל תהליך האשראי מבלי שתצטרך לשים רגל בסניף בנק

Investopedia מתחייבת לספק לצרכנים את המידע העדכני ביותר על אשראי מקוון, כרטיסי אשראי ומוצרים פיננסיים אחרים לכל צרכי האשראי שלהם. תוכל להשלים את כל בקשת האשראי המקוונת שלך תוך פחות משעה מבלי שתצטרך לבקר באופן אישי בבנק או בחברת כרטיסי האשראי שלך. לאחר שתסיים את כל תהליך האשראי, תוכל להשלים אותו באופן מקוון בכל עת.

חלק מהמוסדות הפיננסיים כלל אינם מציעים הלוואות אישיות

וחלקם עלול לקחת יותר זמן לעבד ולאמת את בקשת ההלוואה שלך. אחד היתרונות בעבודה עם מלווה מקוון הוא שאתה יכול להגיש במהירות מספר בקשות להסמכה מוקדמת כדי למצוא את התעריפים והתנאים הטובים ביותר מבלי לפגוע באשראי שלך. לפני שמסמכים עם מספר מלווים, תוכלו להשוות שיעורים, תנאים ותכונות הלוואה ולבחור את ההלוואה המקוונת המתאימה ביותר לתקציב וליעדים הכספיים שלכם.