המכונות גם משכורת או הלוואות ליום המשכורת, מקדמות במזומן יכולות להיות פיתרון לצרכי ההלוואות לטווח הקצר. הלוואות ליום ותשלומים המשתלמות מציעות מקדמות במזומן שיעזרו לכם לחזור על הרגליים עם שיעורי תחרות.

הלוואות במזומן הינן תשלומים אישיים קצרי טווח אשר יכולים לשמש לכיסוי הוצאות או מצבי חירום בלתי צפויים

זיכויים אלה יכולים להגיע מחשבון ההמחאה שלך בצורה של פיקדון סכום חד פעמי, או שאתה יכול לקבל כרטיס אשראי מאובטח במזומן. אם אתה זקוק להחזר ההלוואה יותר מכמה שבועות ומעדיף תשלומים קבועים ויציבים, הלוואות במזומן עשויות להיות האופציה הטובה ביותר. הלוואות מגובות מזומנים הן סוג ההלוואה היחידה שאתה יכול לזכות בה אם אתה מחזיק את הכספים שלך אצל המלווה.

הלוואות במזומן יכולות להיות מקור הכנסה חירום אם התקציב שלך כבר מוצה על ידי עלויות חודשיות קבועות. ההלוואות המקדמות במזומן של LendUp יכולות לעזור לך לעמוד במצב החירום שלך ולהדביק את הכספים שלך כאשר יום התשלום הוא.

במידת האפשר

השאל כסף מחבר או קרוב משפחה שמוכן לתת לך הלוואה לטווח קצר בריבית אפסית או נמוכה יותר. הלוואה מאובטחת במזומן מציעה אלטרנטיבה לשיפור האשראי אם אינכם יכולים להיות זכאים. הלוואות אישיות מאיגודי אשראי עשויות להיות אפשרות טובה יותר מאשר הלוואה אישית מהבנק שלך, אך הלוואה במזומן עשויה להיות טובה למי שצריך ללוות סכום גדול.

אפילו הלוואה בריבית נמוכה יכולה לתת לך תשלומים חודשיים גבוהים ממה שאתה יכול להרשות לעצמך

עם זאת, אתה נהנה מהערבות במזומן – הלוואה מאובטחת – שכן ההלוואה כולה מגיעה בתשלום סכום חד פעמי. חשוב מאוד להחזיר את ההלוואה בהקדם האפשרי, גם אם ההלוואה אינה זמינה בעת הבשלתם. הלוואות אלו פחות מסוכנות עבור המלווים ואתה משלם פחות מאשר עבור מרבית ההלוואות האחרות.

מזומנים

ביטחונות שנלקחים כסכומים חד-פעמיים הם בעלי שיעור ריבית קבוע ותשלומים נשארים זהים לאורך זמן. מכיוון שאתה משלם ריבית רק על הכסף שאתה ממש משיג מההלוואה, מסגרת אשראי מסוג זה יכולה להיות שימושית למקרי חירום בתזרים המזומנים. בבוא העת הגש בקשה למקדמה של אמסקוט וקבל 500 דולר במזומן תוך מספר ימים. אתה יכול לקבל הלוואה לטווח קצר במזומן מיידי באמצעות מקדמה בכרטיס המס שלך.

בהלוואה זו אתה יודע בדיוק מה אתה חייב בכל חודש ויכול לתכנן בהתאם

כשאתה קונה הלוואות, חיוני לחפש הלוואה עם ריבית של 3.5% ומטה ולחפש הלוואות בריבית של 1% בלבד. יתכן שיש לך אשראי צ'ק חי ומומלץ להשוות בין התנאים וההגבלות לפני הרכישה לאלו שמקבלים אשראי חי וצ'קים.

אחד היתרונות של הלוואות כסף קשה

הוא שתהליך האישור נוטה להיות הרבה יותר מהיר מבקשת משכנתא או הלוואות מסורתיות אחרות מבנק. מלווים מקוונים רבים מבטיחים לך כסף שהפקדת לחשבון הבנק שלך לפני שתאושר ותקבל את ההלוואה מבלי לראות את הכסף. הלוואת צ'ק חי היא שימושית מכיוון שאינך צריך למלא בקשה להלוואה.

אם אתה מקבל הלוואה במזומן, קל להשלים את הטכניקה הזו בפחות משעה, או אפילו יותר אם תבחר בדולרים מיד.

ניתן לבקש הלוואה במזומן מכל בנק, איחוד אשראי, חברת הלוואות ליום המשכורת או חברת כרטיסי אשראי. אתה יכול לעשות זאת באמצעות חברות האשראי שאתה מכיר, בין אם זו חברת הלוואות ליום המשכורת ובין אם לא.

אתה יכול גם להשתמש בהלוואה עם כסף קשה בכל בנק

איחוד אשראי, חברת הלוואות ליום המשכורת או חברת כרטיסי אשראי. יש גם הלוואות SBA ובטחונות אשראי, הכוללות כרטיסי אשראי, חשבונות בנק וצורות אשראי אחרות, כמו גם סוגים אחרים של מזומנים.

ישנם מספר סוגים אחרים של הלוואות בכסף קשה שקשורים לכרטיסי אשראי וצורות אשראי אחרות, כגון הלוואות ליום המשכורת והלוואות לכרטיסי אשראי.

כשאתה מקבל הלוואה במזומן

ודא שאתה לווה רק את מה שאתה צריך וכי סכום ההחזר הוא ריאלי ומשתלם לתקציב שלך. העלות הגבוהה של הלוואה כספית קשה מתקזזת על ידי העובדה שהלווים רוצים לשלם את ההלוואה יחסית מהר (רוב ההלוואות לכסף קשה נמשכות בין שנה לשלוש שנים) ומציעות הטבות אחרות. סבירות אמיתית היא שילוב של ריבית, סכום ההחזר ותקופת ההלוואה. אם אתה זקוק להלוואה מהירה ומזומנת לטווח ארוך, בדוק את השאלות שאתה שואל את עצמך בכל פעם שאתה לווה כסף.

אם אתה משתמש במזומן כבטוחה

הכסף שלך יינעל עד שתשלם את ההלוואה או תסגור את חשבון האשראי שלך. אתה יכול לקחת כמה שבועות מראש ולהחזיר אותו לאחר שתקבל את המשכורת ממעסיקך. ברגע שתגיש את אשראי ה- LendUp שלך בשעה 17:00 ביום חול, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלך באופן מיידי. סכום ההלוואה ישולם לחשבון הבנק שלך ותוכל להחזיר את מקדמתך תוך מספר שבועות מרגע קבלת המשכורות ממעסיק או תוך שלושה חודשים מתלוש המשכורת הראשון שלך.