אם ברצונך להגיש בקשה להלוואה בנקאית, תחילה עליך לבדוק את האשראי שלך. אתה יכול להשתמש בשוק הלוואות אישי כדי לגבות ריביות ממלווים מרובים בו זמנית. להלן כמה מהאפשרויות שיש לקחת בחשבון כאשר שוקלים הלוואות בנקאיות לבעלי אשראי רע, או אפשרות אחרת שיש לשקול אם אינך יכול לקבל את ההלוואות האישיות שלך מהבנק. לאחר שבדקתם את האשראי ונקיטת הצעדים הנדרשים על סמך מה שראיתם, עליכם לבקש הלוואה אישית.

אם היה לך טוב עם ההלוואה שלך ואתה זקוק להקלה כספית או שאתה רוצה למחזר את ההלוואה שלך מחדש, ייתכן שתוכל לנהל משא ומתן על ריבית נמוכה יותר.

אם אינך בטוח אם תזכה בתנאים הטובים ביותר

הגשת בקשה להלוואה אישית יכולה להעניק לך סיכוי טוב יותר לקבל אישור מבלי לפגוע באשראי שלך. אתה יכול גם לשקול מלווים חלופיים כגון מלווים מקוונים, שלעתים קרובות לוקחים בחשבון את כל ההיבטים במאזן ובאשראי הפיננסי שלך כאשר אתה מחליט אם לקחת את ההלוואה. אם הבנק שלך אינו מציע הלוואה, ייתכן שתרצה לחפש השוואה עם מלווה מקוון שיש לו פחות רגולציה ויכול לבנות את ההצעה שלו על ההלוואה הקיימת שלך ועל היכולת שלך להחזיר פחות או יותר. במקרה של בנק שאינו מציע לך הלוואות, ברצונך להשוות הצעות של מלווה מקוון שיש לו מעט כללים ושניתן להתבסס על הצעת ריבית פחות או יותר מהבנק אליו פנית.

כאשר הבנק שלך מציע לך הלוואה, עליך להרכיב את הניירת, לקבל תנאים ברורים להלוואה ולוודא שיש לך תוכנית להחזיר אותה. אם אתה מגלה איזו חבילת הלוואה מעניינת אותך ביותר, פנה לבנק כדי לברר מראש, כמו גם את דרישות הזכאות.

אך זכור כי הלוואה אינה כסף בחינם; עליך להחזיר את הסכום שהושאל בתוספת ריבית לבנק או למלווה אחר

לפעמים מימון מחדש יכול להפחית את התשלומים הרגילים שלך, אך הוא מגדיל את עלות ההלוואה הכוללת ככל שנוצרים יותר ריביות לטווח הארוך יותר.

אם ברצונך לרכוש עסק

הלוואה בנקאית מסורתית עשויה לספק לך את המשאבים הדרושים כדי להעלות את העסק שלך לשלב הבא. אם כבר יש לך הלוואה עסקית שאולי אין לה את הריבית הטובה ביותר, אתה יכול לקחת הלוואה חדשה כדי למחזר את החוב הישן שלך או לשאת ולתת מחדש על ההלוואה מול בנק אחר. זו הזדמנות נהדרת לשפר את דירוג האשראי שלך על ידי הלוואה והיות זכאי לריביות נמוכות יותר. עם זאת, אם אתם בוחרים הלוואה אישית שנלקחה בבנק, עליכם לשקול תחילה את כל האפשרויות, כולל חלופות.

כללתי גם טופס בדיקת אשראי בנקאי פנימי המשמש את אחד הבנקים הקהילתיים הקטנים שלנו

כדי להבטיח שאתה פונה לכיוון הנכון מבחינת האשראי האישי שלך ודירוג האשראי שלך. ניתן גם לקחת הלוואת סטודנטים פרטית בבנק אחר בשיעור נמוך יותר מאשר הלוואה מסורתית מבנק.

אם יש לך פחות מזיכוי כוכבי

ייתכן שתרצה לבקש מאיגוד האשראי שלך הלוואה אישית. זה יעזור לך לראות אם אתה זכאי להלוואות הבנק וכמה תשלומי הריבית שלך יהיו נמוכים. אתה יכול לראות כמה אתה משלם עבור ההלוואה (עד סכום מסוים) ואיך אתה יכול לחסוך כסף. בנוסף, אם טרם נטלת הלוואה לתשלומים או הלוואה אוטומטית, הוספת הלוואה ראשונית לתמהיל האשראי יכולה להגביר את דירוג האשראי שלך.

תלוי כמה מהר אתה זקוק לכסף

אתה עלול לגלות שיש מלווים ידידותיים יותר מאחרים. לא כל הבנקים דורשים מלווים פרטיים להיות בעלי חשבונות, אך חלקם מציעים תנאים טובים יותר ללקוחותיהם. אם אתה חושש שלא תהיה לך מערכת יחסים, ודא שאין לך דרישת לקוח לפני הגשת הבקשה.

חלק מהמלווים עשויים לאפשר לך לקחת סוגים מסוימים של הלוואות שאינן עונות על הצרכים הספציפיים של ההלוואה שלך

בנקים מסוימים עשויים לבקש ממך להבטיח את ההלוואה בבטוחות, אם כי הלוואות אישיות שאינן מאובטחות אינן זכאיות. ניירות ערך מוגדרים לרוב כרכוש המובטח כנגד הלוואה או חוב אחר, אם כי המלווים עשויים להיות מסוגלים לתפוס רכוש ממך אם אינך משלם תשלום ראוי על הלוואותיך.

אם אין לך היסטוריית אשראי או פרופיל פיננסי תקין

יתכן שתצטרך לספק ביטחונות להלוואה שלך. אם אינך מכנה את העסק שלך "עסק", ייתכן שיהיה עליך לספק ביטחונות, אם אתה זכאי בכלל, כדי להשיג את האשראי. אתה צריך להיות בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך את התנאים באופן סביר ושאתה מחזיר את ההלוואות שלך בהקדם האפשרי.