שיעורי הלוואות מסוגים רבים ירדו, ומלווים רבים מציעים כעת שיעורים תחרותיים בהלוואות אישיות. עם זאת, אם אתה זקוק נואשות להלוואה עקב אשראי ירוד, הלוואה ליום אחד עשויה להיות הבחירה המועדפת עליך. ה- CFPB מדווח כי ארבע מתוך חמש הלוואות ליום המשכורת נלקחות בזמן הבשלת ההלוואה, לכן עליך לפנות אליהן רק כאופציה של מוצא אחרון.

אם אתה רוצה להשיג כסף במהירות

יש לך מזל: להלוואות פרטיות יש שיעורי ריבית נמוכים בהרבה מאשר הלוואות ב- LendingPoint. אם אינך יכול להיות זכאי להלוואה מהירה בגלל ההכנסה הנמוכה שלך, ייתכן שתוכל לקבל הלוואת חירום באמצעות FlexSalary המקוון. אז אם אתה זקוק למימון חירום במהירות, נסה ללוות מלנדפוינט או לקחת הלוואה אישית בחברת כרטיסי אשראי כמו אמריקן אקספרס.

בקש עזרה מבן משפחה או מחבר אם אתה זקוק לזיכוי מהיר ללא בדיקת אשראי או אם ברצונך לקחת הלוואה מחברים או מבני המשפחה

בקש את עזרתו של הלוואה של בן משפחה: אם אתה זקוק להלוואה מהירה יותר ללא בדיקת אשראי, בקש סיוע מבני משפחתך או מחבריך. אם בן המשפחה שלך לווה כסף מכם או מחבר, תוכלו לבקש שיקחו את זה איתכם.

עזור למשפחה או לחברים שלך

אם אין לך מספיק חיסכון בכיסוי הוצאות החירום שלך, הלוואת חירום שתעניק לך את הכסף שאתה זקוק לו במהירות יכולה לעזור אם אין לך את זה. הלוואות מקוונות יכולות לתת לך כסף שאתה צריך עכשיו כדי להתמודד עם מצבי חירום או להחזיר מאוחר יותר. עזור למשפחה או לחבר עם הלוואת חירום ללא בדיקת אשראי: גם אם הלוואת החירום שלך אינה בשבילך או שאתה מרגיש לא בנוח, אתה תמיד יכול לבקש מחבר או משפחה קצת כסף נוסף.

תלוי במלווה ובפרטי בקשת ההלוואה שלך

אתה יכול להפקיד את יתרת האשראי לשעת חירום בחשבון הבנק שלך. אם תסיים בהצלחה את ההלוואה, המלווה, חברת כרטיסי האשראי שלך או מוסד פיננסי אחר ישמחו לעזור לך. אתה יכול להגיש בקשה להלוואת מזומנים קטנה חדשה או, אם המלווים שלך לא מאשרים את ההלוואות שלך, תצטרך להגיש בקשה להלוואות במקום אחר או להתחיל את התהליך שוב.

נדון בסוגים שונים של הלוואות חירום שעשויות להיות זמינות עבורך, כמו גם אילו מלווים זכאים עבורך.

אם זו החלופה היחידה שלך

כרטיס אשראי או מקדמה במזומן עשויים להיות מתאימים יותר, אך בדרך כלל הלוואות אלה דורשות פירעון מלא עד ליום התשלום הבא של הלווה. הלוואות חירום מגיעות בשני סוגים: הלוואות פרטיות והלוואות משכנתא. הלוואות אלה מוצעות בשיעור נמוך יותר מכרטיסי אשראי ומקדמות מזומנים ובדרך כלל נמשכות זמן רב יותר. שיעורי ריבית נמוכים משמעותם כי הלוואה אישית זולה בהרבה אם תוכלו לשלם את ההלוואה מוקדם.

הלוואות לשעת חירום יכולות להועיל גם כאשר יש לשלם חשבונות רפואיים דחופים. במקרי חירום כאלה, תוכלו לבחור בהלוואה קטנה במזומן או בהלוואת חירום ולמצוא פיתרון מהיר לדאגות הכסף שלכם.

אם אינך צריך ללוות הרבה כסף אך עדיין זקוק לכסף במהירות

הלוואת שדרוג היא הטובה ביותר עבורך. אם אתה עומד בכל הקריטריונים ואתה יכול להיות בטוח שתוכל להחזיר את ההלוואה, חלופה למקדמה במזומן מ- LendUp עשויה להתאים לצרכים שלך. זה הזמן לקבל כי אשראי מהיר הוא הטוב ביותר כאשר משווים את הריבית ותנאי ההלוואות העומדות לרשותכם בשוק. ככל שאתה משווה יותר, כך טוב יותר, כל עוד אתה מקבל הלוואה עם תנאים וריבית טובים ומושווה לאפשרויות הלוואה אחרות כגון הלוואה בכרטיס אשראי או הלוואה אישית.

אם אתה זקוק מאוד לכספים, שקול מלווים המציעים מימון מהיר, כגון הלוואות רוקט ואופארט, וכן חלופות אחרות כגון LendUp.com.

אם אתה זקוק להלוואה דחופה

עליך לפנות למלווה או להזמין מתווך שיעזור לך למצוא את המלווה המתאים. במקום לחפש מלווים כאלה, חפשו אלטרנטיבות להלוואות חירום, כמו Rocket Loans ו- Upstart, כמו גם LendUp.com. אם תגיש בקשה להלוואה מהירה, עליך לשמור על דירוג האשראי שלך ולעבור בדיקת אשראי לפני אישור ההלוואה במלואה, אחרת לא תהיה זכאי לאף אחד מהמלווים לעיל. אילו הצעות אתה צריך לקבל מהמלווה שלך אם קיבלת הצעה והגשת בקשה?

הלוואת הודו לשעת חירום שתעזור לכם כשאתם מתמודדים עם מצב בלתי צפוי וזקוקים למזומן מיידי, כמו הלוואת רכב, הלוואת דירה או אפילו הלוואת חירום רפואית.

הלוואת חירום הינה הלוואה אישית שיכולה לשמש בשעת חירום, כגון חירום רפואי או אפילו במקרה של אסון טבע.