כאשר אתה מקבל הלוואה אישית, יש כמה דברים שלמעשה כל המלווה צריך לראות, כולל דירוג אשראי הגון והכנסה יציבה. אם אינך זכאי להלוואות אישיות או מעוניין לעבור להלוואות ליום המשכורת או לכותרת, יש לא מעט צעדים שתוכל לנקוט בכדי להגביר את דירוג האשראי שלך. תוכלו גם לשקול להגיש בקשה להלוואת זהב, שהיא הלוואת חירום מובטחת ואפשר להשתמש בה בדרכים שונות, כמו למשל הלוואת תשלומים או הלוואת חירום ללא פרטי בנק. הלוואות גרועות בטקסס מובילות לאשראי בתשלומים בגלל איכות אשראי ירודה, אך אם אינכם מתאימים, עדיין תוכלו לקחת הלוואת זהב טובה באשראי.

אם אתה חושב שהלוואת חירום עשויה להיות אפשרות טובה

תוכל להשתמש בכלי כמו Experian CreditMatch ™ כדי להשוות במהירות את כל המלווים והצעות ההלוואות עם אחד עם ניקוד אשראי רך יותר. אם אתה זקוק לגישה מהירה לכסף, האפשרויות שמציעים המלווים משתנות, אך לא כל ההלוואות האישיות מצוידות בכספים שהם מציעים. הלוואות אלו זמינות רק לחברים ונגישות לכל מי שזקוק להלוואה קטנה הניתנת להחזר מהיר. לא לכל הלוואה אישית יש כספים, כך שאם אתה רוצה גישה וזקוק לה במהירות, אין לך מזל.

זה יאפשר לך לדמיין אם אתה לוקח הלוואה בנקאית או אישית וכמה תשלומי הריבית יהיו נמוכים.

תוכל לחסוך ריבית גבוהה אם תסיים את הפרויקט בזמן

ההלוואה האישית אפריל קבועה, מה שאומר שהיא נשארת זהה לאורך כל תקופת ההלוואה. לכן, סגירת ההלוואות לפני שהם יכולים להגדיל את נטל החוב הכספי שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל הלווים. כאמור בהסכם האשראי שלך, על הלווים לבצע תשלומים באופן קבוע בגין הסגירה הרגילה של ההלוואה האישית שלך ולהחזיר את הלוואותיך בזמן בהתאם לתנאים ולהגבלות.

אם אינך מחזיר את ההלוואה שלך ללא אבטחה, דירוג האשראי שלך יירד ומכוניתך לא תוחזר או עוקל. זכור כי המלווה שלך ינקוט נגדך אם תחזיר את ההלוואות שאינן מובטחות.

אם כל השאר נכשלים

ישנן הלוואות מזומנות חלופיות שכמעט אינן דורשות אימות הכנסה, אינן לוקחות בחשבון את היסטוריית האשראי שלך, וכוללות ריביות של עד 2.5% ומטה. לא קל להקל ראש בהלוואות אלה או לעשות זאת בפזיזות, אך הן יכולות להיות אפשרות לכל מי שזקוק למזומן מהר יותר מכפי שהבנק יכול לשלוח לך. אם אתה זקוק לייעוץ כיצד לקבל הלוואה לחשבון הבנק שלך, קל יותר ממה שאתה חושב ואפשר לברר על כך היום.

אמנם בנקים רבים אינם מציעים הלוואות אישיות

אך לא כואב לשאול את הבנק או את איגוד האשראי שלך אם יש מתקני אשראי. אם אתה מסתכל על המצב שלך וחושב שהלוואת חירום היא הפיתרון הנכון, בדוק את ארבעת המלווים המקוונים המציעים הלוואות חוץ בנקאיות מיידיות בשיעורים של עד 2.5%. הלוואות מהירות הן הלוואות מהירות אליהן ניתן לגשת באמצעות מילוי טופס הלוואות מקוון ובחירת הלוואה שהבנק מציע ללקוח קיים שאושרה מראש. לאחר שתעמוד בקריטריונים כלקוח שאושר כבר, תוכל למשוך את הכסף מחשבון הבנק שלך בהקדם האפשרי.

זה אומר שאתה יכול לקחת הלוואה אישית מהסמארטפון שלך אם אתה צריך ולשכוח מהכסף בלי שתצטרך לפגוש נציג. היישום פשוט וללא מתח – ללא התחייבות, כיוון שאתה משעבד את נכסיך כבטוחה להלוואות האישיות המיידיות.

אמנם בקשת ההלוואה יכולה להיות מהירה באופן אישי

אך יכול לקחת זמן, בין מספר שעות למספר ימים, עד שהמלווה יקבל החלטה לגבי הבקשה המקוונת ויפקיד את הכסף בחשבון הבנק שלך אם יאושר. . הדרך הקלה ביותר לבדוק אם הבנק אישר את הזיכוי שלך היא להזין את מספר הבקשה שלך, שהוקצה לך בעת הגשת הבקשה להלוואה, בכרטיסייה בקשת מעקב באתר הבנקים.

בלבד לווים שקיבלו הזמנה להגיש בקשה להלוואה אישית יכולים להגיש מועמדות אם הבנק לא נותן לך ציון אשראי רשמי

רק לווים שהוזמנו להלוואה אישית על ידי מלווה או חברת כרטיסי אשראי יכולים להגיש מועמדות, מכיוון שהבנקים אינם לתת לך את דירוג האשראי הרשמי המקסימלי או המינימלי. רק לווים המקבלים הזמנה להגיש בקשה להלוואות אישיות יכולים להגיש מועמדות גם אם לא קיבלו מינימום רשמי או ציון אשראי מבנק.

הלוואות אישיות מאושרות מראש הן המסופקים על ידי מרבית הבנקים ללקוחות קיימים עם היסטוריית אשראי טובה

קשה לבקש הלוואות אישיות של וולס פארגו בגלל שיעורי הריבית הגבוהים שלהם והעובדה שהבנק אינו מלווה ללקוחות שלא קיבלו הלוואות בנקאיות או שאינם לווים.