כשאנשים מדברים על הלוואת כסף לחתונה, הם בדרך כלל מתכוונים לדברים כמו הלוואה אישית או פתיחת כרטיס אשראי חדש. בחלק מהמקרים זוגות מחפשים הלוואה לחתונה כדי לכסות את עלות היום הגדול. מכיוון שמדובר בדרך כלל בהלוואות שאינן מובטחות, הריבית שלהן יכולה להיות גבוהה למדי והן יכולות למתוח את התקציב שלך או אפילו לפוצץ. אם אין לך הכנסה מהסוג שההחזר של הלוואת חתונה לניהול יכול להיות מסוכן כלכלית להסתבך בהלוואה. מצא את הספק הטוב ביותר למשכנתא שלך ועבד בזהירות את סכום הכסף שאתה באמת צריך ללוות. אל תוציא את זה עד שתוכל להרשות לעצמך להחזיר אותו, אחרת אתה יכול למתוח ואפילו לפוצץ את התקציב!

תלוי במלווה שלך, ייתכן שתתבקש לציין כיצד אתה מתכנן להשתמש בכסף בעת הגשת בקשה להלוואה לחתונה.

אם אתה חוסך לחתונה שלך ואתה זקוק לכסף עכשיו

כדי לכסות את ההפקדה שלך, כדאי לך לקחת הלוואה לחתונה. אם נטילת הלוואה פירושה שבסופו של דבר תשלמו יותר עבור החתונה, יתכן והלוואה אישית אינה הדרך הטובה ביותר להשתמש בה. עם זאת, אם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם את חובותיך בזמן סביר, אשראי לחתונה שהוא פשוט דרך טובה להשתמש בו לצורך הוצאות חתונה יכול להיות אפשרות קיימא עבורך.

יתרון נוסף של הלוואת חתונה

הוא שאתה יכול להגביל את הסכום שאתה יכול ללוות בפנייה הראשונה. בחר את הסכום שאתה רוצה ללוות ובחר את תנאי ההלוואה, כגון משך ההלוואה שלך ואת הריבית עליה. יתרון נוסף של זיכוי לחתונה הוא העובדה שתוכלו לקבל גישה לכסף בלתי מוגבל, או אפילו יותר. יתרון אחד של הלוואת חתונה הוא היכולת ללוות כסף בכל עת, גם אם זה רק לחתונה, כך שלא תצטרכו להגיש בקשה שוב.

בעיה אחת באפשרויות מימון חלופיות לחתונה

היא שכרטיסי אשראי נושאים ריביות גבוהות מאוד, כך שתוכלו בסופו של דבר להחזיר יותר ממה שתשלמו על הלוואה אישית ייעודית לחתונה שלכם. הלוואות אישיות לחתונות הן מושלמות אם אתם רק צריכים לגשר על הפער אך מתקשים לפרוע. אם אתה לא מוגבל להלוואות לחתונה מומחים, אתה יכול גם להסתובב ולקבל כרטיס אשראי לחתונה עם שיעורי ריבית נמוכים יותר מההלוואות האישיות שלך.

הלוואת חתונה יכולה לכסות הוצאות שפשוט אינכם יכולים להרשות לעצמכם כרגע

אך בעוד כמה שנים תוכלו לעמוד בה. זיכוי לחתונה יכול לכסות עלויות לא יכול בכל פעם והוא יכסה חלק מהעלויות שההלוואה לחתונה תצטרך לשלם או שיכולה להרשות לעצמה רק כמה חודשים ואפילו שנים.

אם תחליט לקחת הלוואת חתונה

קבע פגישה עם הבנקאי האישי שלך והתחל את הבקשה המקוונת להלוואה אישית. יהיה עליך לספק בדיקת אשראי ולעבור את תהליך ההלוואות הרגיל, כפי שהיית עושה עם הלוואה אישית רגילה. אם אתה מגיש בקשה להלוואה לחתונה, מדובר בהלוואה ללא אבטחה, מה שאומר שאתה לא שם את הרכוש שלך כשאתה לווה את הכסף, כך שתנהג. החיסרון היחיד של הלוואת חתונה הוא שאתה צריך לתכנן את התשלומים החודשיים שלך בקפידה. אם תחליט לממן חלק גדול מהחתונה שלך ואתה חושב שתוכל לקצץ בעלויות מבלי לוותר על חלקים חשובים מהיום הגדול, עצור עכשיו. למעשה, חתונות מסוימות משולמות על ידי שילוב של זיכויי מס וצורות אשראי אחרות, כגון כרטיס אשראי או משכנתא.

הלוואה לחתונה עשויה להיות הפיתרון לתשלום כל עלויות החתונה שלך

אך חשוב להשוות את האפשרויות בקפידה ולשקול את הסיכונים לפני שתקבל החלטה נכונה. להלן כל מה שאתה צריך לדעת על הלוואות לחתונה כדי שתוכל להחליט איזו גישה הכי מתאימה לך ביום הגדול שלך.

אם תחליט להגיש בקשה להלוואה אישית לתשלום עבור החתונה שלך

טיפים אלה יעזרו לך לקבל אישור. ישנם מלווים רבים באינטרנט ומציעים הלוואות המשמשות לחתונות. חלק מהמלווים, כמו Promise Financial ו- LightStream, מציעים הלוואות לחתונה מיוחדות, אך מרבית המלווים מציעים הלוואות אישיות כלליות בהן תוכלו להשתמש כדי לשלם עבור החתונה.

אם אתה חוב עבור החתונה שלך

הלוואת חתונה עשויה להיות בחירה כספית טובה יותר מכרטיס אשראי אם אתה יכול לקבל אישור לריבית נמוכה יותר. למרות שאני לא יכול להמליץ על הלוואות לחתונה לזוגות, הן אופציה טובה למי שצבר הרבה חובות אשראי וכרטיס. הלוואות WED הן רע לאשראי וגובות ריביות גבוהות ממה שהייתם רוצים לשלם, אך יתכן שהן טובות יותר עבור זוגות עם פחות כסף ממה שהם צריכים לחתונה שלהם.