הלוואה לכל מטרה

אמנם הלוואה אישית שאינה מאובטחת עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבור אנשים רבים, אך ישנם כמה דברים שיש להיזהר מהם. למרות שזה יכול לעזור לך להרגיש פחות חוב אם מישהו עזר לך כלכלית, העברת חוב להלוואה אישית יכולה לעלות לך יותר בטווח הארוך. יכול להיות שהיה קל יותר לקבל הלוואה במערכת יחסים בה כבר קיימת מערכת יחסים טובה ויכולה להחזיר אותה בהלוואת סטודנטים, אך עדיין מדובר בהלוואה.

אם אתה מתפתה להרחיב את מקור המימון שלך באמצעות הלוואה אישית

פנה לייעוץ מאיש מקצוע שיוכל להנחות אותך לבחירה הנכונה. הלוואה לעסקים קטנים או מסגרת אשראי היא מוצר מתאים יותר, אך עדיף על הלוואה שתוכננה במיוחד למטרתכם. שקול את הסיבות שבגללן אתה מבקש הלוואה אישית וודא שהמלווה שאתה שוקל מאפשר לך להשתמש בהלוואה למטרה שלשמה היא מיועדת. הלוואות אישיות הן חלק חשוב מהתוכנית הפיננסית הכוללת שלך, ולא רק הכספים האישיים שלך.

מלווה שרוצה לעקוף את כללי האשראי הצרכני צריך לבדוק את מטרת ההלוואה לפני השלמת העסקה

כדי לוודא שהיא משמשת למטרה עסקית ואז לתעד את אופן השימוש בה. בכל פעם שמלווה מעניק הלוואה למטרות כלליות, חובה כי המלווה יתעד את השימוש בכספים ויכניס "תעודת מטרה עסקית" למסמך ההלוואה ובו כותב הלווה כיצד משתמשים בכספים בתיעוד האשראי. המלווה, המעוניין להימנע מוויסות אשראי צרכני ומוויסות הלשכה להגנה פיננסית על הצרכן (CFBP), צריך לדאוג להעריך את מטרות ההלוואה לפני השלמת העסקה ולוודא שהיא מיועדת למטרות עסקיות.

למרות שדרישות המלווה ישתנו, ניתן להעניק הלוואות אישיות על סמך היסטוריית אשראי, מצב פיננסי וגורמים אחרים. המלווים המפורטים כאן נבחרו על סמך ניסיונם בהלוואות למטרות כלליות ללווים פרטיים.

באופן כללי

פלטפורמות הלוואות מקוונות יכולות להציע גם הלוואות "מגודרות", כלומר הלוואות אישיות שקבלו הלווים למטרה מסוימת מחוץ לשימושם. קטגוריה זו כוללת גם הלוואות שאינן מיועדות כמו כרטיסי אשראי, הלוואות לבית, הלוואות אוטומטיות וסוגים אחרים של הלוואות.

הלוואות שאינן מניבות ביצוע הן הלוואות מסוגים חלופיים המשתמשות בניירות ערך כבטוחה ולעתים קרובות מבוססות על מבנה מורכב

לעתים קרובות הם מעורבים ביצירת אבטחת השקעות המשמשת אבטחה, או שהם מסתמכים על מבנים מורכבים. הלוואות שאינן מפקחות הן סוג חלופי של הלוואה בה משמשות אגרות חוב השקעות או צורות אחרות של השקעה פיננסית כגון מניות, אגרות חוב, סחורות ונכסים אחרים.

הלוואת פסול נחשבת לחלופה להלוואות מסורתיות, מכיוון שהיא מאפשרת להשתמש בחשבונות השקעה מרובים להבטחת ההלוואה.

הלוואה אישית הינה הלוואה לזמן קצר אותו יכול צרכן להשיג, ורוב ההלוואות האישיות משמשות למטרה זו. הלוואה למטרות כלליות מאפשרת שימוש בכספים העונים על צרכיו ורצונותיו של הצרכן, בהתאם לצרכיו או לרצונותיו של הצרכן.

בהלוואה אישית תוכלו ללוות סכום מסוים מהבנק ואז להחזיר אותו בתשלומים חודשיים. ניתן להשתמש בהלוואות אישיות לכיסוי הוצאות חיוניות וסכומי ההלוואות נעים בין 1,000 ל -50,000 דולר, תלוי בתנאי ההלוואה.

ישנם מצבים שאולי תרצה לשלם את ההלוואה האישית שלך מוקדם

אך אם יש לך את היכולת לבצע תשלומים באופן עקבי לאורך מספר שנים, הלוואה אישית יכולה לעבוד בשבילך. אם אתה מקבל העלאה או מזומן או מתנה, תשלום כסף להלוואה אישית יכול לעזור לך לחסוך ריביות ולבטל את ההלוואה מההוצאות החודשיות שלך. עם זאת, לפני שתתחייב להלוואה, שקול את היתרונות והחסרונות של עסקאות אפריל כדי לוודא שתשלומי ההלוואה החודשית מתאימים לתקציב שלך.

כדאי לשקול את אפשרויות ההלוואה וסוגיכם

להסתכל סביב כדי למצוא את התעריפים והעמלות הטובים ביותר ולבחור מלווה. אם מעולם לא נטלת הלוואה או מוצר הלוואה, ייתכן שתצטרך לבדוק את אפשרויות ההלוואה שלך. ציון אשראי נמוך אינו בהכרח פוסל אתכם מהלוואה אישית, אך אם לא השתמשתם בהלוואות ו / או במוצרי אשראי לפני שיצרתם את דירוג האשראי שלכם באופן שונה. כדי להבטיח שציון הזיכויים שלך נוצר, השתמש בזיכויים בשיתוף עם הבנק או חברת כרטיסי האשראי שלך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן