הלוואה לעסק

בשנים האחרונות שוק ההלוואות לעסקים קטנים הוצף על ידי מלווים מקוונים, המכונים לעתים קרובות פינטק, שהציפו את שוק ההלוואות לעסקים קטנים.

מלווים כאלה מהווים כשליש מכלל ההלוואות לעסקים קטנים

אך באופן מסורתי עסקים קטנים בקהילות מוחלשות כגון קהילות בעלות הכנסה נמוכה בצבע מתקשים לקבל אשראי. מוסדות מימון לפיתוח עירוני (CDFI) מעניקים גם הלוואות עסקיות בקנה מידה קטן, לרוב לקהילות במימון נמוך. תוכנית ההלוואות העיקרית של ה- SBA היא SBA 7, הכוללת אופציות סטנדרטיות ואופציות מפורשות, כמו גם 504 הלוואות לרכוש קבוע. ישנן מספר אפשרויות אחרות לנהל משא ומתן על שיעורי ריבית ותנאים אחרים המופיעים באתר תוכנית ההלוואות.

תוכנית הלוואות החירום לעסקים קטנים זמינה לחברות מבוססות מינסוטה שיכולות להוכיח שהן הושפעו לרעה ממגפה

משמעות ההלוואות הישירות היא שתוכל להשיג הלוואה עסקית ישירות ממוסד פיננסי, בין אם מבנק או ממלווה חלופי. חברות יכולות להגיש בקשה להלוואות קטנות באמצעות מוסד פיקדונות קיים ומבוטח במדינה (כגון קואופרטיב אשראי מבוטח מדינה, בנק או בנק – כגון מוסד) או באמצעות תוכנית ההלוואות הישירות של ה- SBA. תוכנית האחריות לעסקים קטנים פתוחה לכל העסקים עם פחות מ -250 עובדים זכאים הממוקמים מחוץ למינסוטה, כמו גם לעסקים קטנים במדינות אחרות.

אם אתה זקוק להלוואה ישירה מבנק או ממלווה חלופי (כגון איחוד אשראי או איחוד אשראי), הבנק עשוי לראות את בקשתך מסוכנת מדי.

אם העסק שלך מתחיל בקושי ואתה חושב שאתה זקוק למימון נוסף

כדי להשיג אותו, אתה יכול להגיש בקשה להלוואה ממשלתית לעסקים קטנים. עם זאת, למלווים מקוונים יש הרבה יותר אפשרויות מאשר לבנקים מסורתיים ואיגודי אשראי. ייתכן שיהיה לך קל יותר לזכות בכרטיסי ביקור מאשר בהלוואות קטנות. אתה יכול לקבל מזומנים הרבה יותר מהר מאשר בנק מסורתי, ואם ציון האשראי שלך טוב, כדאי לך לקחת הלוואה אישית ולהשתמש בה במקום למימון העסק. אם אינך יכול לקבל את ההלוואה לעסקים קטנים או אינך יכול לקבל אותה, אך אתה מתאושש או מאמין שאתה צריך להתאושש ומאמין בעצמך מספיק כדי להזדקק למימון נוסף לשם כך, בקש את אשראי העסקים הקטנים של הממשלה עבור תוספת של 1,000 דולר.

כאשר אתה חושב כיצד לקבל הלוואה לעסקים קטנים, זכור כי ישנם מלווים אחרים שיכולים להיחשב, כולל מלווים חלופיים.

אם העסק שלך צעיר ואינך זכאי למימון מסורתי

אתה עלול לגלות כי הלוואה אישית טובה יותר מכלום. אם אתה מחפש הלוואה קטנה שמחירה נמוך מ- 500,000 $, המלווים המקוונים יוכלו לעזור. גם אם אין לך את הכסף זמין, סביר להניח שתצטרך לקחת הלוואה לעסקים קטנים יותר. הלוואה פרטית לחברות יכולה להיות אפשרות טובה עבור חברות צעירות יותר ועדיין אינן זכאיות למשכנתאות עסקיות או צורות מימון אחרות.

מסגרת אשראי לחברות יכולה להיות קלה יותר לאבטחה מאשר הלוואה קטנה ומאפשרת שליטה טובה יותר בחובות החברה שלך.

הממשלה מבטלת כמעט את כל ההלוואות כל עוד החברה שומרת על כוח העבודה שלה ואינה צריכה לפרוע במשך שישה חודשים. ההלוואה למעשה דומה יותר למענק, אך הממשלה תעניק את ההלוואה אם העסק הקטן משתמש בה כדי להמשיך לשלם לעובדים.

עלות קבלת הלוואה ארוכת טווח לעסקים קטנים מה- SBA יכולה להיות תחרותית והיא מוכנה לעמוד בכל הדרישות.

הסיבה שאתה מחפש הלוואה לעסקים צריכה לכוון אותך כיצד להבטיח את מה שאתה צריך

ביצוע מחקר והחלת בדיקת נאותות לפני הגשת בקשה להלוואות לעסקים קטנים שלך הוא קריטי ויסייע לך לזהות את אפשרויות המימון שעובדות עבורך כעת ובעתיד להחזיר את ההלוואה. כדי לברר איזו הלוואה מתאימה ביותר לעסק שלך, עלינו להשוות את עלות ההלוואה מה- SBA ומוסדות פיננסיים אחרים כגון הפדרל ריזרב. בעת חישוב ההוצאות שלך, עליך לכלול את כל עלויות הביטוח, מיסים, שכר עבודה, דמי ביטוח ומסי הכנסה.

לפני הגשת בקשה להלוואת עסק או מימון אחר

וודא כי הרשומות הכספיות של החברה שלך מאורגנות ונגישות לפני הגשת בקשה כזו. לפני שתגיש את בקשתך המלאה עם כל התיעוד הדרוש, פנה לצוות ההלוואות לעסקים קטנים כדי לתאם פגישה לדיון ביתר העסק שלך ומטרת ההלוואה ביתר פירוט. לדעת אילו מסמכים דרושים ולסדר את כל הניירת לפני שאתה מבקש הלוואות לעסקים יכול להפחית את הלחץ. ברגע שיש לך את כל המסמכים שלך ביחד ותוכל להתחיל, אתה יכול להגיש בקשה להלוואה לעסקים קטנים מייד.

כמובן שעל הממשלה הפדראלית לוודא שההסדרים עובדים עבורך ולוודא שהבקשה שלך להלוואת עסק קטן או מימון אחר עובדת

אך זה תלוי בך. למידע נוסף אודות סטטוס ההתחלה שלך, המודל העסקי והתוכנית שלך, אנא צרו איתנו קשר. אל תשכח להתחיל בהלוואה ממשלתית לעסקים קטנים שתעניק לך את הכספים להגשים את חלומך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן