הלוואה מהירה

אם חברי איגוד אשראי זקוקים לכסף במהירות, הם יכולים לקבל כמה אפשרויות הלוואה מהירות שיכולות לעזור להם לשמור על כושר הפירעון. כמה אפשרויות עם יעילות משתנה פותחו על ידי בנק הפדרל ריזרב בניו יורק ומשרד העבודה האמריקני. – שלא כמו האפשרויות האחרות ברשימה זו, ניתן להשתמש בהלוואות לסטודנטים למטרה אחת בלבד, וכמעט כל המלווים מקבלים חתמים שותפים גם אם יש לך אשראי רע. לווים ליום המשכורת יכולים לצפות לקבל החלטה לגבי בקשת ההלוואה שלהם בעוד מספר שבועות, מה שבהחלט מכה את התהליך של חודשיים-שלושה המקושר בדרך כלל לבקשות הלוואת SBA מסורתיות. בעת הגשת בקשה להלוואה בתשלום ואז חידושה, נקלעים למעגל חוב, ולכן יש להימנע מהפיתוי להגיש בקשה להלוואות מסוג זה על מנת לקבל כספים במהירות במידת האפשר. בניגוד למלווים אחרים, שקל להם יותר לקבל אישור, המלווים ליום המשכורת אינם מבצעים בדיקות אשראי לפני שהם מאשרים אותך.

כאשר נוצרות הוצאות חירום ואין לך כסף לשלם אותן

הלוואה מהירה יכולה להיראות כמו חסד. אם אתה זקוק לכסף מהיר, עיין בטיפים המובילים למטה וחפש המלווים שאומרים שהם יכולים להשיג לך כסף במהירות. חלק מהמלווים שכבר מתמחים בהלוואות גרועות עשויים גם הם להיות זכאים מראש, כך שאם אתה לוקח הלוואה עם מלווה אשראי, שמור על עיניים פקוחות.

תוכלו גם לחקור הלוואות אישיות באינטרנט עבור לווים עם היסטוריית אשראי גרועה

אך הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות ואת הביקורות העצמאיות של המלווה. חלק מהמלווים, כמו מלווים לבדיקת אשראי ומלווים ליום המשכורת, יכולים להיות דורסים ודורסנים, ולכן עדיף לחפש הלוואה אישית ממלווים מכובדים יותר.

כדי לקבל הלוואה במהירות, פנה באופן מקוון לספק הלוואות פרטי הידוע בזמני אישור ומימון מהירים. כדי להאיץ את בקשת ההלוואה שלך, התחל עם מלווה שאושר על ידי SBA, כגון בנק הפדרל ריזרב של ניו יורק או משרד החקלאות האמריקני.

דרכים אחרות לקבל הלוואה במהירות הן הלוואה מבן משפחה או מחבר

שימוש בכרטיס אשראי או הקשה על ההון העצמי שלך. הלוואה במזומן עשויה להיות פיתרון טוב אם תצטרכו ללוות סכום גדול, אך יתכן וזו לא האפשרות הטובה ביותר עבור מי שזקוק ליותר מכמה שבועות להחזיר את ההלוואה או להעדיף תשלומים קבועים ויציבים. אפשרות נוספת הזולה אולי היא הלוואה חלופית ליום המשכורת, שהיא הלוואות קטנות המוצעות על ידי איגודי אשראי ממשלתיים מסוימים.

אם יש לך מערכת יחסים קיימת עם בנק או איחוד אשראי וחשבונך במצב טוב

לחשבונות אלה יש גם אפשרויות הלוואות אישיות. אתה יכול לבקש הלוואה של עד 5,000 $ וסוגים אחרים של הלוואות ולא להסתכן באיבוד הנכסים שלך אם ברירת המחדל של התשלומים שלך. אם יש לך אשראי גרוע באמת, חפש הלוואות מאובטחות המשתמשות בחשבון הבית, הרכב או החיסכון שלך כאבטחה. הלוואה מסוג זה מוצעת בדרך כלל בריבית של 3% ומעלה, גם אם הנכס שלכם אינו מאובטח.

הנוחות של הלוואה מסוג זה נובעת מכך שהיא זמינה בריבית נמוכה יותר מאשר סוגים אחרים של אשראי

הלוואות לזמן קצר או קווי אשראי הם הדרך הקלה ביותר לזכות בהלוואה, תלוי בהיסטוריית האשראי שלך ובכמות הכסף בחשבונך והכנסותיך. הסוג הנפוץ ביותר של הלוואה מאובטחת הוא הלוואה ממלווה המציע הלוואה פרטית מובטחת. במצבים מסוימים, ימי תשלום מהירים הם חלופה טובה להלוואה ארוכת טווח, כגון הלוואת רכב או מסגרת אשראי ביתית. הכנת כל המסמכים והפורמלים הדרושים היא אחת המשימות שדורשות זמן רב בבקשת הלוואה מהירה. לאחר הגשת הבקשה והתמורה, תלוי במלווה, זה יכול לקחת כמה ימים עד כמה שבועות עד לקבלת ההלוואה, ואחרי זה תצטרך לעבוד כדי למצוא את ההלוואה המתאימה לצרכי האשראי שלך. עליך לבדוק את תנאי בקשת ההלוואה שלך ואת היסטוריית האשראי שלך כדי לשקול את הזמן המהיר ביותר שאתה יכול לקבל מענק.

התעריפים הנמוכים ביותר הזמינים בדרך כלל דורשים אשראי מצוין

ולחלק מהמלווים הם עשויים להיות שמורים לבעלי ציון האשראי הגבוה ביותר, כמו בוגרי מכללות ובוגרי מכללות. לדוגמא, זכרו לקחת הלוואה המציעה ריבית גבוהה יותר מהנמוכה ביותר סביבכם, שיכולה להיות יקרה להפליא, אך חשבו פעמיים לפני שתבחרו באחת מהעסקאות בריבית הנמוכה – הלוואות המגיעות עם ריביות גבוהות.

יתכן ולא תצטרך לחכות מספר ימים למימון, אך המפתח הוא שאתה מוכן להתמודד עם המצב בזמן עם הלוואת הון חוזר.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן