כאן אנו בוחנים כיצד הלוואות לרכוש מסחרי שונות מהלוואות למגורים ומה המלווים מחפשים בהן. הבה נדון בסוגים השונים של הלוואות מסחריות שהמלווים מחפשים ובהבדלים בין משכנתאות מסחריות למגורים. כמו בכל ההלוואות המסחריות הנתמכות על ידי הממשלה, הלוואות מינהל עסקים קטנים (SBA) משמשות למימון חברות סטארט-אפ. הלוואת ה- SBIA הינה תוכנית ממשלתית של מינהל העסקים הקטנים והיא זמינה לבעלי עסקים קטנים בארצות הברית.

עבור מי שמעוניין לרכוש בית מגורים ראשוני או השכרת נופש

הלוואה מסחרית נועדה לעזור לך בבעלות על נכס מסחרי. הלוואה זו תעזור לרכישת חברה ולמימון רכישת נכס כמו בית, משרד או משרדים. ההגדרה הרשמית של הלוואה מסחרית היא הלוואה לחברה, אך ישנן הגדרות שונות לסוגים שונים של הלוואות נדל"ן מסחריות. בעוד שמונח "אשראי מסחרי" ניתן להחיל טכנית על הלוואות אישיות ליחידים, המלווים משתמשים במונח לתיאור הלוואות שניתנו לעסקים. בדרך כלל ניתן לחלק הלוואות נדל"ן מסחרי לשתי קטגוריות: הלוואות לעסקים קטנים והלוואות לעסקים גדולים. לרובם תשלומים תקופתיים קבועים בהתבסס על דירוג האשראי שלך והם מבוצעים כהלוואה קטנה לאדם פרטי.

חלק מהמלווים המסחריים דורשים מהלווים לספק נכסים מסוימים כבטוחה

בעוד שחלק מהבנקים המסחריים דורשים מקדמה, וחלק מהמוסדות הפיננסיים עשויים שלא. חלק מהמלווים מעניקים הלוואות מסחריות בהיקף של עד שבע שנים, ובאחרים יש הלוואות מתקדמות, כמו למשל הלוואת הנדל"ן המסחרי הידועה של בנק אוף אמריקה לשנה.

בניגוד להלוואות למגורים

הלוואות מסחריות בדרך כלל הן בעלות תקופת בין חמש שנים או פחות ל -20 שנה. באופן כללי, למשכנתאות מסחריות אין זמן ארוך כמו תקופת ההפחתה, שלעתים קרובות ארוכה מההלוואה לטווח הארוך. תלוי במלווה המשכנתאות המסחריות, ניתן לבצע משכנתאות מסחריות גדולות בתנאים של עד 40 שנה, אך לרוב משכנתאות למגורים בדרך כלל תקופות של 30 שנה ורוב ההלוואות ארוכות מ -30 שנה. הלוואות מסחריות זמינות בפדיון של 5 עד 10 שנים, כאשר חלקן נעות בין שלוש שנים להלוואה עם תקופת חמש שנים או פחות, ובין 20 שנים ל -35 שנים ומעלה להלוואה עם תקופת זמן של שמונה שנים או יותר או אפילו יותר.

אתה מועמד טוב להלוואה מסחרית אם תוכל להוכיח שהעסק שלך יגדל עם ההלוואה ותוכל להחזיר את הכסף בזמן סביר

במקרה של זכאות להלוואות מסחריות, החברה צפויה להזדקק להון רב יותר ממה שתצטרכו לקחת הלוואה קטנה. אם אתה לא מחזיר את ההלוואה שלך, זו לא בעיה כל עוד אתה מחזיר אותה. אתה גם לא מאבד בטחונות אם אתה לא יכול להחזיר את ההלוואות שלך.

ראוי גם לציין כי הדרישות להלוואה מסחרית עשויות להשתנות ממוסד פיננסי אחד למשנהו

לכן הקפד לשאול את המלווה שלך מראש מה הם צריכים ממך. אם אתה לוקח הלוואה מסחרית או ביתית, עליך לבקש מהמלווה להסביר בבירור את העמלות שיהוו חלק מעלות ההשאלה הכוללת.

בהלוואות נדל"ן מסחריות עשויות להיות מגבלות על התשלום המקדים

המשמשות לשמירה על התשואה הצפויה על המלווה. הלוואות מסחריות יכולות להיות שונות במשא ומתן, כגון הזמן בו ניתן למחזר הלוואה מסחרית כרצונו או אם משקיע נדל"ן ממומן מחדש בניגוד לרצונו באמצעות הלוואה. תשלומי המקדמה והתנאים נקבעים במסמכי האשראי, אך לא בתנאי האשראי.

הלוואות נדל"ן מסחרי בדרך כלל כוללות עמלות המגדילות את עלות ההלוואה הכוללת

כולל ריביות, עמלות, שיעורי ריבית ועמלות אחרות כגון עמלות וריבית. אמנם ישנן מספר רב של הלוואות לעסקים קטנים שיכולים לעזור לך לקבוע את העלות הכללית של הלוואה עבורך, אך מחשבון הלוואות מסחריות זה תוכנן לקחת בחשבון את העלויות והעמלות הספציפיות של הלוואות מסחריות לעסקים קטנים ומשכנתאות נדל"ן מסחרי.

אם אתם מחפשים מידע אודות הלוואות נדל"ן מסחרי, תוכלו לדלג על הסעיף בנושא הלוואות ספציפיות לנדל"ן. אם אתם נמצאים בעולם הנדל"ן, עליכם לשקול הלוואה להלוואת עסק קטן או משכנתא מסחרית לביתכם או לרכוש מסחרי.

אם בנייה או שיפוץ של נכס מסחרי משלך עומדים על הסלעים ואינך זכאי להלוואת SBA

הלוואת בנייה מסחרית עשויה להיות הפיתרון. בין אם אתה פותח דלתות לעסק חדש או שוקל להרחיב את העסק הקיים שלך, הלוואות מסחריות של בנק בנק אמצע פן יכולות לעזור לך בתשלום עבור מלאי, חכירת נדל"ן ועוד. בעת הגשת הבקשה, בחר סכום הלוואה וכמה זמן ברצונך להחזיר את ההלוואה העסקית שלך.