הגשת בקשה להלוואה אישית קלה מתמיד, בין אם אתה הולך לבנק, לאיגוד אשראי או למלווה מקוון. אם אתה צעיר יחסית, בעבר איכשהו נמנע משימוש באשראי או שיש לך פחות היסטוריית אשראי, אתה יכול כעת להגיש בקשה להלוואות אישיות באופן מקוון. אם אתם מחפשים את המשכנתא האישית הטובה ביותר, הלוואות וכרטיסי אשראי לביתכם, לרכבכם או אפילו לרכב, אם אתם קונים עם הלוואה אישית טובה, יתכן שתגיעו למלווה שאיתו תרצו להיכנס לחובות.

הכינו שיעורי בית לפני שתבחרו במלווה אישי וודאו שאתם הולכים עם זה שיכול להציע את התעריפים הטובים ביותר

אם נתקלת בבעיות בהלוואת סטודנטים פדרלית שברצונך לאחד, עליך להשתמש בהלוואות האישיות שלך. קנה לפני הגשת הבקשה כדי לוודא שאתה יכול לחסוך כסף על ידי קבלת הלוואה עם ריבית טובה יותר, בין אם אתה פונה לבנק, לאיגוד אשראי או למלווה מקוון.

אם אתה רוצה ללוות כסף בכדי לבצע רכישה

תמיד יש מישהו שילווה לך כסף, אך סוגי ההלוואות משתנים בריבית ובתקופת ההחזר. שיעורי הלוואות לאנשים עם אשראי גרוע עשויים להיות קשים יותר להשגה וסביר להניח שיהיו להם ריביות מעט גבוהות יותר. אם אתה זקוק להלוואת תשלומים, אתה זקוק להלוואות טובות שיעזרו לך להשיג את תנאי ההלוואה האישיים הטובים ביותר. אשראי טוב יפתח הצעת אשראי טובה יותר ממלווה מקוון מבוסס מאשר בנק או איחוד אשראי, וזה יעזור לכם להשיג עסקה טובה בהלוואות אישיות. בין אם אתה רוצה ללוות כדי לשלם עבור ההוצאות האישיות שלך או להשתמש בכרטיס אשראי אישי, מחשבון ההלוואות האישיות שלנו יעזור לך למצוא את הריבית המתאימה ביותר לצרכיך.

אם אין לך מזומנים ושוקלים תשלומים נוספים שיעזרו לך לשלם את ההלוואה במהירות רבה יותר

שאל את המלווה שלך אם הוא יגבה עמלה מראש, עמלה שגובה הלווים כאשר הם מחזירים את הלוואותיהם האישיות. אם אתה זקוק להלוואה כדי לגשר על הפער לאחר קבלת הטבות כגון בדיקות גירוי, או אם תחליט להחזיר את ההלוואה לפני הפירעון, ייתכן שתתבקש "קנס תשלום מראש". אם זה יקרה לך, ההלוואה האישית שלך עשויה לזכות אותך בקנס ריבית של עד 5% מסכום ההלוואה המקורית שלך. אם אתה צריך ללוות כסף עבור דברים חיוניים או לעזור לנהל את חייך בצורה טובה יותר, טוב להכיר את סוגי ההלוואות העומדות לרשותך ואת התנאים שאתה יכול לצפות להם. אני ממליץ לך לקחת בחשבון את התשלומים החודשיים הצפויים שלך, את הכנסותיך העתידיות הצפויות ואת תנאי ההלוואה שלך כאשר אתה שוקל הלוואות פרטיות לסטודנטים. בכל הלוואה, זה נבון ללוות רק מי שיכול להרשות לעצמו להחזיר אותה מאוחר יותר.

אתה צריך להבין שלמרות שהלוואות מסוחרים יכולות להיות נוחות יותר

הן גם יכולות להעלות ריביות גבוהות יותר ולעלות לך יותר. ניתן לקבל הלוואות אישיות מבנקים, קואופרטיבים ומוסדות פיננסיים אחרים וכן ממלווים פרטיים. ניתן להעניק הלוואות מסוג זה ליחידים, משפחות, עסקים קטנים, עסקים ואפילו לאנשים עם משאבים כספיים מוגבלים.

לדוגמא

הלוואות תשלומים מכסות את כל צורות המימון האשראי הסטנדרטי והן מהסוג הנפוץ ביותר של הלוואה אישית. סוגי אשראי אחרים, כגון הלוואות לזמן קצר וכרטיסי אשראי, נפוצים פחות ומגיעים עם עמלות ותנאים שונים. ההלוואות הממומנות ברחבי הארץ טובות יותר מכיוון שיש להן ריביות נמוכות יותר ויחסי הלוואה לערך נמוכים יותר.

ישנם כמה סוגים שונים של הלוואות אישיות והם בדרך כלל נבדלים בגלל תהליך המימון והשימוש באשראי

אשראי צרכני מגיע בכל הצורות, החל מאשראי בתשלומים ועד אשראי לזמן קצר, כרטיסי אשראי והלוואות בית (HELOC). הלוואות אישיות משותפות כוללות כרטיס אשראי, תשלום בתשלומים, רכב, משכנתא, הלוואת סטודנטים, הלוואת רכב וביטוח רכב.

למלווים אישיים יש בדרך כלל סט של דרישות שהלווים חייבים לעמוד בהן

כדי לקבל הלוואה אישית, ודרישות אלה מוגדרות בהסכם האשראי. ברמה הגבוהה ביותר, המלווה מממש את זכותו למחדל אם ההלוואה אינה מטופלת למשך 60 יום. על הלווה להתנהג במהלך עסקאות מימון מחדש על מנת לבטל את ההלוואות ללא קנס. אם אינך מצליח לבצע תשלומים על הלוואה אישית מאובטחת, המלווה עשוי לעקול את ביתך או למכור את מכוניתך כדי לקבל את הכסף בחזרה. השימוש בביתכם כבטוחה להלוואה שלכם הוא תהליך חיתום בדומה למשכנתא, ולאחריו תהליך אישור מראש אליו תוכלו להגיש בקשה. אבטחת הלוואה בבטוחות עשויה להיות פחות מסוכנת, מכיוון שאתה עשוי לקבל ריבית טובה יותר.

תלוי במלווה

תהליך האישור להלוואה אישית יכול להימשך בין מספר שעות למספר שבועות. ההמתנה עד למימון ההלוואה שלך באמצעות רשת מלווים של עמיתים יכולה להימשך עד שבועיים, ואם תוסיף את הבקשה ואת הליך האישור מראש, אנשים יכולים לוותר על מציאת הלוואה לפני שהם בכלל מתחילים כראוי.