הלוואות SBA Express מבוקשות יותר ויותר ככל שבעלי עסקים קטנים מתרגלים לתהליך אשראי ממושך. בשנים האחרונות ה- SBA הציגה גרסה חדשה של תוכנית ההלוואות האקספרס שלה, שיזם יכול להשלים בימים ולא בשבועות.

עם זאת

ביטול הלוואה אקספרס יכול לארוך רק מספר ימים או שישה חודשים, ובמסגרת זמן זו עליך לשלם דמי ערבות ל- SBA. כמה זמן לוקח מלווה לבדוק את בקשתך ולממן את ההלוואה הוא עניין אחר לחלוטין, מכיוון שה- SBA לא קובע מועד אחרון למלווים לחזור אליך עם החלטה בבקשת ההלוואה המהירה שלך. אם אתה זכאי להלוואת אקספרס, תקבל כסף תוך חודשיים-שלושה מתקופת הבקשה הראשונית.

ה- SBA יגיב לבקשתך ברגע שהמלווה הגיש את התיעוד הרלוונטי. לאחר מכן תוכל לדבר עם מלווה אחר ולהגיש בקשה להלוואה המתאימה לך. המלווה שבסופו של דבר מנפיק לך את הלוואת ה- SBA יעזור לך בתהליך ויכוון אותך למקום הנכון להתחיל.

כדי לזרז את בקשת ההלוואה שלך, התחל במלווה שאושר על ידי SBA, אך המלווים ישתנו בתהליך הבקשה להלוואה מפורשת. תוכל למצוא המלווים של SBCB Express דרך אתר SBIA או על ידי התקשרות למספר 1-888-SBA-Express.

הלוואות SBA Express יכולות לאפשר לך לקבל החלטת אשראי תוך ימים או שעות

אך הכישורים קשים ותלויים במספר גורמים. לרוב, יזמים צריכים להחליט אם להגיש בקשה להלוואת SBA מסורתית או לנסות את מזלם בהבטחת הלוואת SBIA Express. לכל מלווה יש דרישות משלו, לכן חשוב לבחון את כל האפשרויות הללו לפני שבוחרים את ההלוואה הטובה ביותר עבורך.

החדשות הטובות הן שהדרישות להלוואת SBA Express הן 7% כמו בהלוואה מסורתית של SBIA

אם כי אתה עדיין צריך לספק מידע פיננסי על העסק שלך וטפסים נוספים. ה- SBA אינו מלווה כסף ישירות לבעלי עסקים קטנים, לכן תזדקק לעזרת יועץ פיננסי מקצועי או מלווה S BA Express בכדי להתחיל בתהליך הבקשה.

הלוואות EBL יכולות להינתן על ידי מלווה SBA Express שהגיש את התיעוד הרלוונטי למינהל העסקים הקטנים בארה"ב

על המלווה גם להיות מורשה במפורש על ידי מינהל העסקים הקטנים להעניק הלוואות EBL, והוא חייב להיות מורשה על ידי האחרון כ"מלווה אקספרס ".

ניתן להאיץ את תהליך הבדיקה של הלוואת SBA Express מכיוון שההלוואה כוללת בדרך כלל סכום כסף קטן יותר ויחס הלוואה לערך נמוך יותר מאשר הלוואת EBL רגילה

אין זה אומר בהכרח כי מהר יותר להשיג כספים מהמלווה שבחרת אם אתה עומד בדרישות ההלוואה של SBIA Express, אך זוהי אפשרות מועילה לבדוק אם העסק שלך מנסה להשיג כספים במקום אחר ואינו עושה זאת. בהלוואות האקספרס יש גם פחות חישוקים לקפוץ מכיוון שאתה כבר לא מחכה לכל כך הרבה אישורים הלוך ושוב.

אם אתה בעל עסק קטן המחפש את הדרך המהירה ביותר להשיג את הכסף הדרוש לך

כדי לקדם את העסק שלך, הלוואה SBA Express היא הבחירה הנכונה עבורך. כאשר הזמן קצר ואתה זקוק לכסף במהירות, הלוואת חברות מסוג SBIA יכולה להיות הצלת חיים. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לגרום לכדור הזה להתגלגל לפני שתחליט אם זו האפשרות הנכונה שלך. הלוואת Sba Express תעניק לך את הון ההקמה הדרוש לך כדי להקים את העסק שלך לאחר תחילתו. אנו רוצים שהלקוחות שלנו יבקשו את הלוואות SBA Express שלהם בידי מומחי האשראי שלנו כדי לתמוך בהם. אנו גאים לרכוש הלוואות SBIA Express לעסקים קטנים.

SmartBiz הוא שוק, לא מוסד פיננסי, ועזרה ליזמים להבין למה הלוואות SBA Express הן הדרך הטובה ביותר להשיג מימון לעסקים קטנים. הדרך הקלה ביותר למצוא את המלווה המושלם של SBIA העונה על צרכי תזרים המזומנים שלך ועוזרת לך לנהל את התהליך.

אם אין לך אפשרויות מימון אחרות, SmartBiz יכול לעזור לך להשיג הלוואה SBA Express. יתכן שתוכל לממן את העסק שלך על ידי הלוואת כסף מחברים ובני משפחה או על ידי השגת הלוואה מבנק מקומי, חברת כרטיסי אשראי או מוסד פיננסי אחר.

אם יש לך עסק

אולי לא כדאי להגיש בקשה להלוואת SBA Express מכיוון שההסתברות לקבל אותה נמוכה, אך אם יש סבירות נמוכה לקבל אותה מאושרת, זה עשוי להיות שווה את זה. בהשוואה להלוואות בנקאיות מסורתיות, הדורשות הרבה ניירת וביטחונות לפני אישור ההלוואה, הלוואת SBA עשויה להיות אפשרות טובה יותר עבורכם. הלוואות SBIA Express יכולות להיעשות בשיעור קבוע, כך שהן אינן מתאימות לכל השימושים.