הקדשנו למעלה מ -400 שעות בבדיקת ספקי הלוואות אישיות האם הלוואה לטווח ארוך היא הבחירה הנכונה עבורך.

הלוואות פרטיות עם תקופת זמן של יותר משלוש שנים נכללות בקטגוריית האשראי לטווח הארוך

למרות שאין הגדרה ברורה מהי הלוואה לטווח ארוך, ניתן להגדיר אותה כהלוואה בטווח של 60 חודשים לפחות. באופן כללי, הלוואות נחשבות "לטווח ארוך" אם יש להן תקופת תקופה של 3 עד 10 שנים, בעוד שחלקן נמשכות עד 20 שנה בהתאם למטרה. ישנן מספר אפשרויות להפוך את ההלוואה לטווח ארוך יותר, כגון הלוואות לכרטיסי אשראי, הלוואות בנקאיות וכרטיסי אשראי.

למרות שאין הגדרה פורמלית של הלוואה ארוכת טווח

שלוש הלוואות לעסקים עם תקופת פרישה של עד 10 שנים נפוצות, וחלקן ניתנות להארכה עד 25 שנים בהתאם לתוכנית. בדרך כלל, הלוואה עסקית של שלוש עד עשר שנים נחשבת להלוואה "לטווח בינוני" או "לטווח ארוך". אף על פי שאין הגדרות פורמליות של הלוואות לטווח ארוך, בדרך כלל מבינים ונלקחים בחשבון כי מדובר בהלוואות לתקופה של שנה, לרוב ארוכה בהרבה.

הלוואות ומשכנתאות לסטודנטים הם סוגים אחרים של הלוואות ארוכות טווח, בדרך כלל עם תנאים של שלוש עד עשר שנים ועד 25 שנים.

לתקופות ההחזר המורחבות הללו יש יתרונות וחסרונות

ובעוד שאתה מקבל ריבית טובה על הלוואה ארוכת טווח טובה, העובדה שאתה לווה יותר זמן פירושה שאתה משלם יותר בסך הכל. אף על פי שחלק מהלווים משלמים יותר ריבית בכל שנה, העלויות החודשיות שלהם יהיו נמוכות יותר מאשר בהלוואות לזמן קצר. כפי שאתה יכול לראות, תשלומים לאורך שבע או שמונה שנים ירוויחו יותר ריבית מאשר הלוואה לזמן קצר על אותו סכום.

הלוואות אישיות לטווח הארוך עשויות להיות אפשרות משתלמת אם אתה זקוק להלוואה

אך לטווח ארוך יכול להיות שאתה חוב לאורך זמן ובוודאי ישלם יותר ריבית בסך הכל. אם אתה יכול להחזיר את ההלוואה שלך מהר יותר, אז הלוואה לטווח ארוך יותר עשויה להתאים לך. עם זאת, אם אתה לווה לזמן ארוך יותר, עליך להימנע מהלוואות לטווח ארוך אלא אם כן אתה יכול להרשות לעצמך חלופה לטווח קצר יותר כגון משכנתא או כרטיס אשראי.

הלוואות אישיות לטווח הארוך הן אפשרות טובה למי שרוצה לשקול אם

הוא רוצה הלוואה לטווח ארוך יותר עבור סכום הכסף שהם רוצים ללוות. משמעות ההלוואות לטווח הארוך היא שאתה משלם סכום קטן יותר ממה שאתה משלם בחודש, אך הפרש הריבית מוריד את ההחזר החודשי שלך. זה שונה מהלוואת משכנתא או כרטיס אשראי בה אתה משלם את ההלוואה שלך במשך תקופה של שנים, ולא רק כמה חודשים.

במקרה של הלוואה פרטית ארוכת טווח, פיזור העלויות לתקופה ארוכה הופך את ההחזרים לקלים יותר וקלים יותר לביצוע.

אם תחליט להגיש בקשה להלוואה אישית לטווח ארוך, התהליך יכול להיות מהיר יותר, תלוי במלווה. אין ספק כי הלוואות אישיות ארוכות טווח יכולות להוריד את ההחזרים החודשיים על ידי מתן גמישות רבה יותר בכספיך לאורך תקופת ההלוואה.

הלוואות לטווח ארוך הן לעתים קרובות סכומים גדולים יותר

ולכן תהליך האישור לגביהם יכול להיות קפדני יותר בכדי להבטיח שהלווה יוכל להחזיר את ההלוואה במועד. הליכי האישור להלוואות לטווח ארוך עשויים להימשך זמן רב יותר מאשר בהלוואות לזמן קצר.

כאמור לעיל

המלווים רוצים לדעת שהם יכולים להיות בטוחים שיש סיכוי טוב שהלוואה ארוכת טווח תוחזר בזמן. המלווים רוצים להיות בטוחים כי הלוואות ארוכות טווח מוחזרות בזמן, לא רק מבחינת שיעורי הריבית, אלא גם מבחינת גודל ההלוואה. מכיוון שלעתים קרובות הלוואות ארוכות טווח עולות הרבה כסף, המלווים רוצים לוודא שהלווה יכול להחזיר את ההלוואה. מכיוון שגובה האשראי בהלוואה ארוכת טווח גבוה בהרבה בהשוואה לסוגים אחרים של הלוואות, נדרשת הגשת בטחונות לבנק.

עם זאת

ברוב המקרים, הלוואות אישיות לטווח הארוך הן בעלות ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות חברות, כמו למשל הלוואת כרטיסי אשראי. עם הלוואה עסקית לטווח ארוך, יש לך סיכוי טוב יותר להיות מסוגל להחזיר את ההלוואה מוקדם ולהחזיר אותה. חלק מהמלווים גובים ממך דמי פירעון מוקדם בגין כך, אך ברוב המקרים המלווה לא יעשה זאת.

מכיוון שהלוואות ארוכות טווח נוטות להיות סכומי כסף גדולים ויכולות להיות סכומים גדולים

המלווים לוקחים יותר סיכונים מכיוון שהם נוטים יותר להחליש את הלוואותיהם. מכיוון שההלוואה לטווח הארוך יקרה יותר מהלוואת כרטיס אשראי או הלוואה לעסק ומחייבת תשלומים, המשמעות היא יותר סיכון עבור המלווה.

הלוואות אישיות לטווח ארוך טומנות בחובן גם סיכון גבוה יותר מכיוון שלוקח למלווה זמן רב יותר להחזיר את כספו

כלומר יותר זמן להשתבש. קיים סיכון שתלווה יותר מדי ולא תצליח להחזיר אותו בזמן, אז אתה צריך להיות מודע לסיכוני המחדל בהלוואה שלך ולהשלכות האפשריות של מחדל.