תחשוב על זה ככה: הלוואת בלון עם תקופה של 5 שנים מכסה את תשלומי הריבית בחמש השנים הראשונות להלוואה, בחמש השנים השנייה היא לא נושאת ריבית, ואחריה היא רק 1.5 שנים.

הלוואת בלון מאפשרת לממן את רכבכם בתשלומים חודשיים הנמצאים בדרך כלל נמוכים מהתשלומים שהייתם משלמים בהלוואת רכב מסורתית

במקביל, הלווה מקבל ריבית נמוכה בהרבה מאשר בהסכם הלוואה רגיל. בהלוואה לבלון אין את תשלומי ההלוואה החודשית שעושה הלוואת רכב קונבנציונאלי, אך היא עדיין מהווה יתרון עבור הלווים. הלוואת בלון היא בשיעור חודשי שאינו גבוה מהסכמי אשראי מסורתיים.

אם אתה לווה סכום מזומן זהה למשך חמש או שבע שנים ואינך משתמש בהלוואת בלון

התשלומים החודשיים שלך עדיין יהיו נמוכים בהרבה מאשר אם היית לוקח וחוזה הלוואה רגיל. לפני שאתה לוקח את הלוואת הבלון שלך, עליך לבדוק את תנאי ההלוואה ואת שיעור הריבית. זה באמת התרחיש הגרוע ביותר עבור המלווה שאין לך כסף לשלם את המשכנתא בסוף ההלוואה שלך. יש לך אפשרות לעבור את ההלוואות מבלי לשלם אותן עד שתבטל את זה יום אחד. בפשטות, תשלום בלון הוא סכום חד פעמי שאתה משלם למלווה בסוף הקדנציה. שאל את עצמך אם אתה חייב סכום גדול בסוף הקדנציה או שניהם. במילים פשוטות, תשלום בבלון הוא התשלום הגבוה ביותר שנופל בתום תקופת ההלוואה וגם בתחילת הלוואה אחרת.

לפיכך, הלוואה להחזר מלא הינה הלוואת בלון בה תשלום הבלון הוא אפס בסוף התקופה ובתחילת הלוואה אחרת.

הלוואת בלון

היא סוג הלוואה שאינה משתלמת במלואה לאורך תקופת ההלוואה. מנקודת מבט של סנט דולר, הלוואות בלונים הן הלוואות בהן על הלווה לשלם סכום כפול לפחות לפני הפדיון, תלוי בתקופת ההלוואה. הלוואת בלון יכולה להפחית את התשלומים החודשיים, אך המשמעות היא גם שתשלומי ריבית גבוהים יותר נעשים לאורך חיי ההלוואה. בעיקרו של דבר, הלוואת הבלון יקרה יותר מהלוואה להחזר מלא, אך לא יקרה כמו הלוואה להחזר מלא או כרטיס אשראי.

אם הריבית שלך עולה או שמצבך הכלכלי משתנה לאחר נטילת הלוואת הבלון, ייתכן שתצטרך לשלם את הלוואת הבלון המקורית ולעשות הכל שוב, גם אם שיעורי הריבית יעלו.

אם אתה צריך לשמור על ריביות נמוכות ולדעת שיהיה לך כסף לשלם את הלוואת הבלון שלך בסוף הקדנציה

הלוואות בלונים הן אפשרות טובה עבורך. אם אין לך כסף בחשבון הבנק שלך ואין לך שום תוכניות להמשיך בתשלומי משכנתא, יתכן שזו לא תהיה אפשרות. עם זאת, אם יש לך החזר הלוואות חודשי נמוך ואתה יכול לנהל תשלום בלון גדול בשני קצות ההלוואה שלך ואתה יכול להיות יצירתי עם ההלוואה לאחר שתשלומי הבלון יגיעו, הלוואות בלונים יכולות להיות שימושיות. במקרים מסוימים, שיעורי הריבית יכולים להיות גבוהים מאוד, אך אם אין משכנתא שתגיד לא, או אם הלווה אינו מתכנן להישאר זמן רב במיקום זה, הלוואת בלון עשויה להיות שימושית עבורם.

אם אתה יודע שאתה נמצא רק בפרק זמן מסוים, הלוואת בלון יכולה לחסוך לך כסף בטווח הארוך, גם אם אינך יודע.

אם אתה מוכר את הבית שלך לפני תשלום התשלום של הבלון

הלוואת בלון יכולה להיות מתורגמת להחזר משכנתא חודשי נמוך יותר אם תממן מחדש את המשכנתא ותשלם אותה בסוף. אם אתה מגלה שאתה כבר לא זכאי להלוואת מימון מחדש, עליך למצוא מלווה אחר שיעניק לך הלוואה חדשה. גם אם מימון מחדש הוא אפשרות לקבל את ההלוואות החדשות, אין כל ערובה שהמלווה יעניק לך את ההלוואות החדשות.

אנשים רבים מחפשים ריביות נמוכות יותר למימון מחדש לפני סיום הקדנציה

כדי להימנע מתשלומי ריבית גבוהים. חלק מהלווים עשויים לעכב את מימון מחדש עד רגע לפני תום תקופת ההלוואה שלהם, כאשר התשלום שלהם לעלייה בבלון חלף. עבור לווים שאולי אין להם את הכספים לבצע את תשלום הבלון בסוף תקופת ההלוואה, השתמש בתכנית המשכנתא ATwo Stepa. הגרסה הבסיסית של מחשבון אשראי הבלונים שלנו מאפשרת לכם להקים הלוואת בלון עם ריביות נמוכות ושיעור חודשי של פחות מ -1,000 דולר.