אמנם הלוואות ליום המשכורת אינן חוקיות בצפון קרוליינה, אך ריכזנו שלוש חלופות להן במדינה. בנק אזורי מחוץ לשליטה מפר את החוק ומעניק הלוואה בתשלום בצפון קרוליינה.

הלוואות RISE בצפון דקוטה, למידע נוסף על תוכנית ההלוואות RISE בדף השאלות הנפוצות של ביקור זה. התחל בלברר איזו אחת משלוש האפשרויות שבחרת עבור צפון קרוליינה ואילו אחרות מוצעות במיוחד עבור צפון דקוטה, ובחר "צפון דקוטה".

התייעץ עם משרד הסיוע הכספי של האוניברסיטה או האוניברסיטה שלך לגבי הצעותיהם ואפשרויות המימון העומדות לרשותך

קבע פגישה עם מומחה אשראי מטעם NCSB: בקר בסניף OneMain ומלא את טופס הבקשה שלך כדי לראות אם אתה זכאי מראש באינטרנט. יתכן שתצטרך להיפגש עם מומחה האשראי שלך בכדי לבדוק את המידע שלך ולדון באפשרויות האשראי שיש לך, אך תהיה לך הזדמנות לבקר את אחד המומחים המושאלים שלנו במכללת מדינת צפון קרוליינה או באוניברסיטת צפון דקוטה באחד מאיתנו. המטה ולפגוש אותו באופן אישי בכדי ללמוד על הצרכים הכספיים שלך ואפשרויות להלוואות בתוכנית ההלוואות RISE. היכנס לאחד מסניפי ONEMain או מלא את הבקשה באתר האוניברסיטה או המכללה שלך, או שתצטרך למלא אותה בסניף של בנק מקומי או איגוד אשראי שבו אתה מוכשר מראש כדי ללמוד עוד ולדון באפשרויות ההלוואה שלך, שיש להם תנאים והגבלות שונים משלוש האפשרויות האחרות בביקור זה.

סטודנטים מצפון דקוטה המשתתפים בתוכנית נהיגת משאיות יכולים לקבל נקודות זכות על סמך התוכנית. אם אתה מעוניין לאחד את ההלוואות שלך, אנא פנה למלווה הלוואות הסטודנטים שלך למידע על תוכנית איחוד האשראי שאנו מציעים.

לכל ההלוואות המונפקות במסגרת התוכנית תקופה של ארבע שנים

אך תשלומי הקרן והריבית בגין ההלוואה יידחו לשנה אחת. ריבית קבועה פירושה כי שיעורי הריבית על ההלוואה שלך לא ישתנו בשום שלב בארבע השנים הראשונות לתקופת כהונתה. ככל שאתה לוקח הלוואה זמן רב יותר, כך הריבית שלך נמוכה יותר.

אם אינך מצליח להחזיר את ההלוואה שלך במהירות

מה שרוב הלווים לא עושים – אתה עלול להיתקע בהליכון חוב. אתה יכול לדרוש לגבות את ההלוואה ולשלם את העמלות בגינה, מבלי שתוכל לשלם את הלוואותיך, עליך להחזיר את העמלה עבור כל הלוואה לפני שתוכל להחזיר אותה.

RISE בדרך כלל יגיד לך בתוך דקות מה יהיו תנאי האשראי שלך ותוכל להגיש בקשה להלוואת RISE באופן מקוון

אם הגשת בקשה להלוואה האישית שלך, בקר באתר Rise, באתר שלנו או בטופס ההלוואה המקוון שלנו כדי לברר אם זה מתאים לך. אנו יכולים לעזור לך גם אם אתה מלווה או לווה ואינך זוכר מה יהיה תקופת ההלוואה בתוך דקות. בנק בנק צפון דקוטה מציע אפשרויות אשראי חלופיות פרטיות המכונות במדינה הלוואות DEAL. אם אתה זקוק להלוואה קטנה יותר, תוכל גם לשקול הלוואה חלופית ליום המשכורת, שהיא הלוואה קטנה לזמן קצר המוצעת על ידי איגודי אשראי פדרליים מסוימים. בקשת האשראי ובקשת ההלוואה משפיעות על דירוג האשראי שלך ומשתקפות בפרופיל האשראי שלך. לאחר שהגשת בקשה רשמית לקבלת ההלוואה, המלווה יכול לבצע בדיקת אשראי קשה שתוכל להפחית את דירוג האשראי שלך בכמה נקודות.

בזמן שאתה בעניין

אתה רוצה לוודא שאתה ממלא את הבקשה בקפידה ותשים את הרגל הפיננסית הטובה ביותר שלך בעת הגשת בקשה להלוואה. כאשר אתה מקבל הלוואה (ים) פדרלית, עליך להשלים ייעוץ אשראי ראשוני לפני ששוחררו כספי ההלוואה. הזכאות אינה מבוססת על צרכיו הכספיים של הלווה ואין צורך בבדיקת אשראי. הם עשויים להיות זכאים להלוואות פדרליות של עד 5,000 דולר, לעומת 2,500 דולר להלוואות פרטיות.

צפון קרוליינה אינה מאפשרת הלוואות ליום המשכורת

כך שאם אתם מחפשים כסף מזומן מהיר, תצטרכו לבחון אפשרויות אחרות. כדי להרכיב רשימה זו, בדקנו מלווים שיש להם אישורי עבודה בצפון קרוליינה, בין אם הם ממוקמים כחלופה למלווים ליום המשכורת ובין אם אומרים שהם יכולים להלוות לאנשים עם ציוני אשראי ירודים. לווים יכולים לשקול מלווים אחרים, כגון בנק RISE, איגוד אשראי ראשון, בנק אוף אמריקה, פאני מיי, פרדי מק ואמריקן אקספרס. ראשית, שקול לעלות, אך אנא שקול את כל המלווים במדינה, לא רק את אלו עם ציוני האשראי הטובים ביותר.

לפני שתלך ותחליט אם הלוואה אישית מתאימה לך, שקול את חמש העובדות המהירות האלה. כדי לקבוע אם זה נכון, שקול את כל ההיבטים במצבך הכלכלי כדי לקבל את הריבית הטובה ביותר שיש.