הלוואות בצ'קים

אולי לא קל לקבל הלוואה אישית ללא בדיקת אשראי, אך הנה כמה דרכים לשכוח אותה. זו הסיבה מדוע הלוואות לבדיקת אשראי מסוכנות ובמה אתה יכול להשתמש אם אתה זקוק למזומן.

ראשית

עלינו לדון במדויק מהי הלוואה ליום המשכורת לפני שנדבר על אופן העבודה של הלוואות ליום המשכורת המקוונות. עם ההלוואה הבסיסית, המלווה מספק הלוואה קצרת טווח, ללא אבטחה, אשר מוחזרת ביום התשלום הבא של הלווה. הלוואה המשולמת במלואה בהמחאה אישית דורשת 10 ימי עבודה לפני שההלוואה משקפת את עלויות המימון שלה, המתבטאות בתמורה שלכם. לאחר מכן, המלווה יחזיק את הצ'ק עד ליום התשלום הבא, כאשר עליכם להחזיר את הכספים והעמלות על ההלוואה.

אם אתה מסכים לתשלום אלקטרוני במקום צ'ק

יום התשלום הבא הוא הבא: החברה הייתה מאריכה את ההלוואה בעוד 15% ומחייבת את כל סכום האשראי שלך באופן אלקטרוני מחשבונך. אם אתה לוקח הלוואה בתשלום, ייתכן שיהיה עליך לכתוב צ'ק תשלום מאוחר כדי לבצע תשלומים למלווה עבור מלוא הסכום והעמלות, אך תוכל לבצע את התשלום באופן אישי. המלווה יאסוף את יתרת החוב לחשבון הבנק שלך והלווה יכול לפדות את הצ'ק ביום התשלום הבא כדי לשלם את ההלוואות במזומן, או אם ישלם הלוואה במזומן, יפקיד אותה בבנק. כאשר החזרי הלוואת יום המשכורת ממשיכים לרדת, הלווים נאלצים לשלם את עלות המימון על ידי העברת הלוואות לתקופת התשלום.

אם אתה תוהה אילו חוקי מדינה קיימים להסדרת הלוואות ליום המשכורת היכן אתה גר

קח בחשבון שמדינות מסוימות אוסרות עליהם. יש מדינות שמאפשרות זאת, בעוד שאין הגדרה נחרצת מהי הלוואה ליום המשכורת. אפשרויות אחרות שיש לך הן מכירת מוצרים לנטילת הלוואת משכורת, כך שתוכל למנוע את ההשלכות האפשריות של מחדל. אם הלוואות ליום המשכורת אינן חוקיות במדינתך, עליך להיזהר כשאתה מחפש אפשרויות הלוואה קטנות יותר.

הצעד הראשון הוא לברר אם הגשת בקשה להלוואה שאינה מצריכה בדיקת אשראי היא האופציה היחידה עבורך.

אם יש לך דירוג אשראי ירוד ואתה לא רוצה שהציון שלך יושפע לרעה

או אם אתה רוצה יותר מהלוואה אחת עבורו, הלוואה בריבית נמוכה עשויה להיות האופציה הנכונה עבורך. אתה יכול להיות זכאי ללא בדיקת אשראי, אך אם ההלוואה שלך מגיעה ממלווה פחות מסוכן, ייתכן שהיא לא תהיה זמינה. גלה אם הלוואות בכותרת והלוואות ליום המשכורת מאובטחות מבחינה טכנית והאם הן דומות להלוואה ליום המשכורת.

עם זאת

כאשר משווים הלוואה להלוואה רגילה בגין כשלים בהלוואות, עליכם להיות בטוחים שאתם רוצים ריבית גבוהה או שמיים – ריביות גבוהות. ייתכן שתרצה להשתמש במלווה ישיר כיוון שההלוואה ליום המשכורת צריכה להיות פשוטה ככל האפשר, אך המלווים העקיפים מוסיפים טרחה ואי וודאות נוספת בהתמודדות עם צד ג '.

צ'ק סיטי

היא מלווה ישיר, כך שכאשר אתה מקבל הלוואה מצ'ק סיטי, האנשים היחידים שאתה מתמודד איתם הם האנשים שאיתם אתה יכול ללכת לאותו מקום מהימן בעת הצ'ק-אאוט, על כל צרכים פיננסיים, מבדיקות אשראי ועד הלוואות לרכב ועד הלוואות בכרטיסי אשראי.

חלק מהמלווים המקוונים אינם מציעים הלוואות ליום המשכורת או הלוואות אוטומטיות

אך הם מציעים הלוואות לבדיקת אשראי. הלוואות ליום המשכורת פועלות בדרך כלל באותה צורה וניתן להנפיקן בשתי דרכים שונות: הלוואת פיקדון נדחה או המחאה מראש. חלק מהמלווים המציעים הלוואה – בדוק הלוואות מתפרנסים על ידי תקווה שלא ביצעת מחקר כדי למצוא אפשרויות אחרות. בהתאם לדרישות הרישוי של מדינתך, הלוואה ליום המשכורת יכולה להיות מונפקת גם על ידי עסק שמוכר בדיקות אשראי, כרטיסי אשראי או צורות אשראי אחרות, כגון בית משכון או בית עבוט.

אם אתה חבר באיחוד אשראי

ייתכן שתוכל לקבל הלוואה מאיגודי האשראי שלך ללא בדיקת אשראי. אם אתה מתקשה בתשלום החשבונות שלך, אינך צריך להיעזר בהלוואות להמחאת אשראי. החדשות הטובות הן שאם אתה נשאר חכם ומתמיד, תוכל לקבל את האשראי הדרוש לך לאחר שתגיש את מספר חשבון הבנק שלך, מספר כרטיס האשראי שלך ומידע אישי אחר. שלא לדבר על הלוואות שאינן דורשות בדיקות אשראי, כגון הלוואות אוטומטיות בכותרת וכרטיסי אשראי. ישנן דרכים רבות לקבל אשראי בצ'ק מאיגוד אשראי ללא בדיקת אשראי.

אם הציון שלך

הוא מעל 580 ואתה מקפיד מאוד על תנאי ההלוואה, כדאי לך לבחון הלוואה לבדיקת אשראי. הלוואות ליום המשכורת הינן משתלמות להפליא, יש להן תהליך יישום מהיר וקל להפליא להשיג אותן. מציאת מלווה שיעניק לך הלוואה ללא בדיקת אשראי היא דרך נהדרת להביא את היסטוריית האשראי שלך למסלול. היה מוכן להוכיח למלווה שלך שהוכחת את יכולת האשראי שלך כאשר אתה מבקש הלוואה ללא בדיקת אשראי.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן