הלוואות גדולות

אולי שמתם לב שרשימת החברות הגדולות המועדפות עליי אינה כוללת הלוואות בנקאיות. ישנן מספר סיבות לכך, אך חשוב מכל, אינני מחפש אשראי לעסקים קטנים בתקופה זו של השנה.

הלוואות ג'מבו הן סכומי הלוואות החורגים ממגבלות האשראי שקבעה FHFA ומוצעות לקונים מוסמכים. אם אתה נדרש להלוואה גדולה העולה על תקרת האשראי המתאימה של 548,250 $, אני מציע לך הלוואת ג'מבו ביתרה.

הלוואת ג'מבו זמינה בדרך כלל ללווים הזקוקים להלוואות מעל מסגרת האשראי FHFA של 500,000 $. אם אתה צריך לקנות נכס מסחרי או להרחיב את תיק הנכסים המסחריים שלך, אני מציע לך הלוואת Jumbotron עם יתרה גדולה.

אם ברצונך לקנות בית או ללוות כסף למשהו אחר

המלווים משווים את החוב שלך להכנסה לפני שתחליט אם להלוות וכמה ריבית אתה רוצה לגבות. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, אם אתה יכול לזכות בדירוג אשראי טוב, הלוואות לאנשים עם דירוג אשראי גרוע נעשות לרוב בריביות גבוהות יותר, אך לפעמים עם עמלות גבוהות יותר. שיעורי הריבית על הלוואות גדולות עשויים להיות גבוהים עוד יותר, וייתכן ותתקשו לזכות בהלוואה מאוחר יותר. אתה יכול להשתמש במחשבון ההלוואות האישי שלי כדי להבין כמה העלות עשויה לעלות לך, כך שתוכל לזכות בריבית נמוכה או גבוהה יותר. אם לשים זאת בהקשר, למשל, הלוואה של 500,000 $ עם אפריל של 4.5% כוללת עלויות הלוואה שעל פי הפדרל ריזרב יכולות להיות כמעט 400% באפריל.

אמינות יכולה לעזור לך להשוות בין חברות הלוואות אישיות ולקוות לקבל את הריבית הנמוכה יותר שאתה מחפש. על ידי מילוי טופס אמין יחיד, תוכלו להשוות את שיעורי ההלוואה האישית המחושבת מראש עם רשימת המלווים.

זה נותן לך מושג אם אתה זכאי לקבלת הלוואה בנקאית או אישית וכמה נמוכים תשלומי הריבית שלך. אתה יכול גם לאמוד את התשלומים החודשיים שלך כדי לוודא שאתה בוחר את תנאי ההחזר הטובים ביותר.

אם אתה זקוק להלוואה קטנה רק בכדי להשאיר אותך צף עד ליום התשלום

אתה יכול ללוות מהלוואות Big Picture באותו יום שבו אתה מגיש ולקבל את הכסף שלך בחזרה תוך 24 שעות. אם יאושרו, הלוואות תמונה גדולה עשויות לספק לך הלוואה עבור הכספים כבר ביום העסקים הבא. ברגע שיש לנו את כל המידע הדרוש מהבקשה שלך, יש סיכוי טוב שתקבל את ההלוואה שלך בתוך 30 הימים הראשונים של הבקשה, ואת ההלוואה ביום האחרון של החודש או לפניו או תוך שני ימי עסקים מהגשת הבקשה. בעוד הלוואות USDA, VA ו- FHA מסורתיות עומדות בדרישות אשראי מינימליות, המלווים המקוונים מוכנים יותר להלוות אם האשראי שלך אינו מושלם. באמצעות Rocket Loans תוכלו לבדוק האם אתם זכאים להלוואה ולצפות את הריבית שעליה תוכלו לזכות.

אם אינך יכול לקבל הלוואה של פחות מ 100,000 $, יש הרבה מלווים מקוונים אחרים שאתה יכול לשקול. אם אתה מעריך עיבוד אשראי מהיר ויש לך אשראי מוטל בספק, עליך לשקול להמליץ על הלוואות מקוונות.

אם אתה צריך ללוות סכום קטן

לחפש ריבית נמוכה יותר או לחפש מלווה שיאפשר לך להגיש בקשה ללימודים מוקדמים, אולי עדיף לך לעבוד עם מלווה אחר. ההלוואה הבנקאית או האישית הטובה ביותר תשתנה בין מלווה למלווה, תלוי באיזו מהירות הכסף שלך נדרש, ולרבים תנאים והגבלות שונים עבור סוגים שונים של הלוואות המוצעות. בנקים ומלווים מסוימים עשויים להיות חביבים יותר מאיתך. אם זה המקרה, לקיחת הלוואה מ- Big Picture Loans יכולה לעזור לך לעבור משבר, בין אם אתה מבקש עזרה מחברים ובני משפחה, באמצעות כרטיס אשראי קיים ובין אם אין לך ברירה.

כאשר אתה חושב לקחת הלוואה אישית

חשוב לבחון כיצד ההלוואה עשויה להשפיע על החזרך. כאשר אתה מחליט להגיש בקשה להלוואה מ- Big Picture Loans, הקפד לעשות את שיעורי הבית שלך ואתה מודע לריבי ההלוואה שלך ויכול להחזיר אותו במידת הצורך. לפני שתגיש בקשה להלוואה הראשונה שלך או כל סוג אחר של הלוואה אישית או בנקאית עם מלווה כגון הלוואות האח הגדול, ודא שביצעת את כל המחקר ושקלת את כל האפשרויות העומדות לרשותך.

אם ברצונך ללוות יותר ולשלם אותו במשך מספר שנים בלוח זמנים קבוע

הלוואה אישית היא אפשרות טובה יותר ומציעה ריבית נמוכה יותר. אם אתה זקוק רק לכמה מאות דולרים, ייתכן שתוכל למצוא מלווה שיעניק לך הלוואה קטנה בשיעור סביר. גם אם נשללים ממך 100 אלף דולר בהלוואות אישיות, עליך לשלם לפחות חוב כדי להפחית את עומס החוב שלך. אם תחילה תיקח הלוואה קטנה יותר, תימנע מהלוואות הסטודנטים הגדולות שיכולות לרסק אותך במהירות ולהרוויח לך רווחים מהירים.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן