אם כבר התחלתם לחפש הלוואה, עליכם להיות מודעים לכך שלנדיו הוא שוק להלוואות קטנות. בואו נסתכל על מה עליכם לחפש לפני שנחליט איזה סוג הלוואות אתם רוצים לבצע. שקול את סוגי החברות המחפשות אשראי עסקי וכיצד המלווים מתייחסים לעסקים באופן שונה מאנשים פרטיים. קריטריוני האשראי עשויים להשתנות בהתאם לסוג ההלוואה וגודלה אותה אתם מחפשים, כמו גם לסוג העסק אותו אתם מחפשים, גודל העסק וסכום האשראי אותו אתם לווים.

לרוב

יזמים צריכים להחליט אם להגיש בקשה להלוואת SBVK מסורתית או לנסות את מזלם בהבטחת הלוואת SBIE Express. ברגע שאתה זכאי, אפשרויות ההחזר מבוססות על תקופת ההלוואה ויש סוגים שונים של הלוואות SBA. כדי לברר איזו הלוואה מתאימה ביותר לעסק שלך, עליך להשוות את התנאים של הלוואת SBIE Express, הלוואת SBVK מסורתית או הלוואת SBKV. כשאתם מחפשים מלווה, עליכם לשקול איזה סוג הלוואה תזדקקו, האם אתם זקוקים לנכסים המשועבדים להלוואות, וגורמים אחרים שקובעים אם תקבלו הלוואה לעסק (או הלוואה לטווח ארוך). לאחר שהבנתם אילו הלוואות טובות עבורכם ועבור עסקכם, יהיה עליכם להשוות בין אפשרויות הלוואות שונות העומדות לרשותכם ממלווים שונים בהודו.

שיעורי הריבית על הלוואות אלו יהיו גבוהים יותר עבור לווים עם ציוני אשראי ירודים

אך בעלי עסקים קטנים עם אשראי רע יכולים לקבל תנאים לשלוש שנים או פחות ממלווים חלופיים. ההלוואות שמציעים הבנקים מוצעות בשלושה סוגים שונים: הלוואות SBIE Express, SBVK ו- SBKV.

הלוואות לעסקים לעיתים קרובות כוללות מגבלות אשראי גבוהות יותר מאשר הלוואות אישיות

אך חברות יכולות לקבל יותר כספים עבור הוצאות גדולות יותר אם אתה זכאי להלוואת עסק. הלוואות אישיות והלוואות כרטיסי אשראי הנתמכות על ידי מינהל העסקים הקטנים יכולות לעזור לכם להשיג את הכסף הדרוש לכם בכדי לפתוח, להצליח ולגדול את העסק הקטן שלכם. אם העסק שלך מתחיל קשה, אך אתה מאמין שתוכל להתאושש וזקוק למימון נוסף, תוכל להגיש בקשה להלוואות קטנות ממשלתיות. בחינת אפשרויות מימון, כולל כרטיסי אשראי, מלווים אלטרנטיביים וקרנות הון פרטיות, עשויה גם להקל על מציאת הלוואת התחלה או הלוואה לעסקים קטנים, גם אם המלווים המסורתיים דוחים אותך.

אנשים שנמצאים בתחילת המאמצים העסקיים שלהם אך עשויים להיאבק בחוסר האיזון הפיננסי הקיים בעסקיהם עשויים לשקול לבקש הלוואה לעסקים קטנים מחברה כמו מינהל העסקים הקטנים או משרד השיכון האמריקני

ופיתוח עירוני. זה מיועד לעסקים קטנים – יזמים שרק התחילו את דרכם, כמו גם כאלה עם משאבים כספיים מוגבלים או ניסיון במגזר הפרטי.

סוג ההלוואה האחר

הוא מימון התאוששות מאסון – אם תצטרך, תוכל לקבל הלוואה לעסקים קטנים מהסוכנות הפדרלית לניהול חירום (FEMA). אם העסק שלך לא קיים מספיק זמן כדי לקבל הלוואה כדי להתחיל אותו באמצעות Become, אל תדאג – אתה עדיין יכול להיות זכאי אם אתה צריך להתנהג להכנסה מהעסק.

כאמור

זה יכול להיות מאוד קשה לסטארט-אפים למצוא מימון מסורתי להלוואות לעסקים, אך למרבה המזל ישנן חלופות רבות אחרות בהן תוכל להשתמש כדי להשיג מימון לעסק הקטן שלך. תוכנית אשראי הייצוא של ה- SBA עשויה להתאים לחברות המשתתפות בסחר בינלאומי, אך הלוואת SBA 504 עשויה להיות שימושית גם עבור חברות המעוניינות לרכוש נדל"ן או ציוד. לבעלי עסקים קטנים הזקוקים למימון יש מגוון אפשרויות זמינות, ואלה חלק מהאפשרויות הקיימות.

הלוואות SBA והלוואות SBA Express הן אפשרויות שימושיות עבור חברות קטנות ובינוניות רבות

אך יש להן כמה חסרונות שכדאי לקחת בחשבון לפני הגשת הבקשה. בירור שתי הנקודות הללו בשלב מוקדם יעזור לך לזהות את המלווים וסוגי ההלוואות שאינם מתאימים לעסק שלך. כשאתה מחפש הלוואה קטנה, מומלץ לחקור מלווים וקריטריונים שונים לפני שתגיש בקשה כדי לתת לעצמך סיכוי טוב יותר להצלחה. גלה על סוגי ההלוואות השונות העומדות לרשות עסקים קטנים באזורך ובדוק אם תוכל למצוא את ההלוואות המתאימות ביותר לצרכיך. אם אתה מחפש הלוואות קטנות, המשך לקרוא כדי לברר מידע נוסף על האפשרויות הטובות ביותר עבור העסק שלך.

לדוגמה, אם אתה מקים עסק, זה כמעט בלתי אפשרי לקבל הלוואה מבנק או מלווה מקוון בשנתך הראשונה לעסק. מימון סטארט-אפים על ידי מלווים דורש מסמכים שונים בהתאם לגודל העסק שלך ולסוג ההלוואה שאתה מחפש, כמו גם למצבך הכלכלי.