בכל הנוגע לתשלום עבור שירותי שיניים, הלוואות שיניים וכרטיסי אשראי לשיניים הן חלק מאפשרויות המימון הנפוצות ביותר לבדיקה. ניסיון לקבל הלוואת שיניים כשיש לך אשראי רע יכול להיות מתסכל, אך ישנן דרכים לעשות זאת אם אתה יודע לאן לחפש. הלוואות שיניים יכולות להיות כלי שימושי, והחובות שהם מייצרים ניתנים לניהול ובחירה טובה למצבכם.

הלוואות שיניים אישיות ולא מאובטחות לרוב ריביות נמוכות יותר מאשר כרטיסי אשראי לשיניים

ותנאי התשלום יכולים להיות גמישים יותר. כפי שפורט לעיל, הלוואת שיניים עשויה עדיין להיות אפשרות טובה יותר מכרטיס אשראי או הלוואה אישית, אך לא טובה כמו הלוואה רפואית.

בכל הנוגע למימון טיפולי השיניים שלך בהלוואה אישית, ההלוואות יכולות להיות גמישות. גם אם תגלה שהמלווה האישי שלך אינו מציע הלוואות שיניים מיוחדות, רובן יאפשרו לך להשתמש בכספי ההלוואה כרצונך, כולל עבור הוצאות שיניים.

הלוואות שיניים יכולות להיות גם אפשרות טובה אם הביטוח שלך אינו מכסה את עבודתך וייתכן שתוכל לקבל הלוואת שיניים לעבודה שאינה מכוסה בביטוח

שיטה זו יכולה להיות הרבה יותר יקרה – יעילה יותר מכיסוי הלוואת השיניים שלך בהלוואה אישית, כגון הלוואת רכב או כרטיס אשראי.

אם יש לך עלויות שיניים או רפואיות גבוהות שאתה רוצה לממן, הלוואה לתשלומים יכולה להיות אפשרות טובה. אם הלוואת השיניים שלכם היא סוג של הלוואה אישית, עליכם לשקול הלוואות אישיות רגילות.

אם ברצונך לקחת הלוואת שיניים

העריך את מצבך וודא שזו הבחירה הנכונה עבורך. אם יש לך הלוואה, השווה את שיעורי הריבית על היתרה הקיימת שלך עם אפשרויות הלוואת השיניים שלך. קבלת הלוואת שיניים יכולה להיות קלה כמו פנייה למלווה והגשת מועמדות, אך יש לך מושג ברור יותר למה אתה נכנס ברגע שאתה מסתובב ויודע את הריבית הטובה ביותר שתוכל לקבל עבור עלויות הטיפול הרפואי או השיניים שלך והכספי שלך. מַצָב. בין אם ברצונכם לחסוך כסף עבור רופא השיניים ובין אם עבור עצמכם, עליכם להשוות בין כל ארבע אפשרויות המימון של רופאי השיניים ועלויות הטיפול לפני שתחליטו מה מתאים לכם ביותר. לאחר הרכישה הראשונה, יש לך מושג ברור איזה מהם תקבל, אם בכלל. בואו נבדוק איזה ביטוח בריאות יכול או לא יכול לכסות את טיפולי השיניים שלכם. כאן נשקול כיצד לשלם עבור טיפולי שיניים כשיש לך מעט כסף וכיצד לקבל הלוואה בגין אשראי רע. מכיוון שתוכניות התשלומים משתנות מרופא שיניים לרופא שיניים, ייתכן שתועיל לשוחח עם משרד השיניים על התנאים הספציפיים של תוכנית התשלומים המוצעת לך.

הלוואות שיניים הן בדרך כלל הלוואות מובטחות

מה שאומר שאתה מספק ביטחונות עבורן, אך ייתכן שתצטרך להתאמץ יותר למצוא מלווה. אתה מנתח את היסטוריית האשראי שלך ואת יכולתך לשלם את ההלוואה, ובדרך כלל עדיין ניתן להקים הלוואה עם דירוג אשראי טוב ושיעורי ריבית טובים עבור הלוואת שיניים.

אם הסיבה שלך להימנע מרופא השיניים

היא כספית, אז למצוא הלוואה לרופאי שיניים יכול להיות פיתרון טוב באמת. אם אינך בלחץ לעבוד בעבודות שיניים, תוכל להשקיע מעט זמן ומאמץ בשיפור דירוג האשראי שלך על ידי בירור הלוואות לשיניים. שימוש בהלוואה אישית למימון עבודת השיניים שלך יכול להיות קל כמו שימוש בכרטיס אשראי, או שזה יכול להיות קשה מזה. בעוד שמלווים רבים מציעים הלוואות המיועדות במיוחד לטיפול בשיניים, כגון הלוואות לטיפול בשיניים וביטוח שיניים, יש המקבלים הלוואות אישיות כלליות שיכולות לנצל כמעט כל דבר.

אם אתה זקוק לטיפול שיניים אך אין לך כסף לכיסוי העלויות

אפשרות אחת היא לקחת הלוואה אישית. ניתן להשתמש בהלוואות אישיות למימון מגוון הוצאות אישיות, כולל טיפולי שיניים וטיפול רפואי. יתכן שתגלה כי הלוואת גישור היא אפשרות טובה אם יש לך את המשאבים למימון עלות טיפול השיניים שלך, במיוחד אם היא אינה מכוסה בביטוח.

אתה רוצה לדעת מה אתה מקבל בתמורה לקבלת הצעת הלוואת שיניים או שאתה לוקח הלוואה שגויה.

אם אינך מאמין שאתה זכאי למימון שיניים או אם אינך יכול לשלם עבור הטיפול שאתה זקוק לו

גם אם אתה מממן אותו, עליך לשקול אפשרויות אחרות. שקול לערוך תוכנית תשלום, למצוא מימון או לעזור לסטודנטים לרפואת שיניים ללמוד שיניים. אם אתה יכול לשלם את עלויות השיניים שלך לגמרי מכיסך, יתכן והלוואות שיניים אינן האופציה היחידה עבורך. עם זאת, אם יש הבדל משמעותי בין כמות שירותי השיניים הנדרשים לבין עלות התשלום עבורם, גם ללא מימון.