כאשר אתה מקבל הלוואה אישית, יש כמה נקודות שכמעט כל המלווים צריכים לראות, כולל דירוג אשראי הגון והכנסה יציבה. באמת שאין נקודות מינימום להלוואות אישיות, אך ככל שהציון נמוך יותר, כך יהיה קשה יותר לזכות בהלוואה בתנאים נוחים. לא תמיד קל לקבל הלוואה ללא בדיקת אשראי, ולכן יש מעט דרכים להשיג אותה.

הלוואה אישית בדרך כלל כוללת תנאים טובים יותר מאשר הלוואות חירום אחרות, כגון שיעורי ריבית של 3% או פחות, או אפילו פחות.

אם אתה צריך להחזיר הלוואה לטווח קצר לפני הלוואת תשלומים

ישנם מלווים שיכולים לעזור לך במצב זה. הלוואה מקוונת יכולה לספק לך את הכסף הדרוש לך כעת כדי להתמודד עם מצוקתך ולהשיב אותו בחזרה מאוחר יותר. חלק מהמלווים עשויים לתת לך את התעריפים הטובים ביותר, אך אם אינך יכול להחזיר הכל בזמן, ייתכן שתצטרך להחליט לדחות את ההלוואה לחודש הבא, שייגבה עמלות גבוהות יותר. יש להחזיר את ההלוואה לתקופה קצרה יותר וככל שהתקופה קצרה יותר כך הריבית גבוהה יותר.

אם אותו לווה רגיל למלווים מסורתיים יקרים המממנים לווים עם הלוואות גרועות

הריבית וההלוואה לטווח עשויים להיות טובים יותר ממה שהם עשויים לקבל. חברות הלוואות אישיות ואפילו מוסדות פיננסיים יכולות לתת לך את היכולת לאחד חובות ולשלם כרטיסי אשראי, אפילו עם האשראי הגרוע ביותר. תקבלו את שיעורי הריבית ותנאי ההלוואה הטובים ביותר, כמו גם תקופת פירעון קצרה יותר.

אם תבחר בהלוואה אישית לא מאובטחת, אפריל שלך עשוי להיות הרבה יותר ממה שאתה יכול לשלם ואתה לא יכול להיות זכאי בכלל.

תוכלו גם לחקור הלוואות אישיות באופן מקוון עבור לווים עם אשראי רע

אך הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות ואת הביקורות העצמאיות של המלווה. חלק מהמלווים שכבר מתמחים בהלוואות גרועות עשויים להיות זכאים מראש, ועדיף להתחיל לחפש הלוואה אישית עם מלווה מכובד יותר מאשר אחר. שלא כמו האפשרויות האחרות ברשימה זו, ניתן להשתמש בהלוואות לסטודנטים למטרה אחת בלבד, וכמעט כל המלווים מקבלים חתמים שותפים אם יש לך אשראי רע. רבות מההלוואות הללו, כמו הלוואות מחברות כרטיסי אשראי ואיגודי אשראי, הן גם דורסניות ועלולות להכניס אתכם לצרות כלכליות.

לא נדרש דירוג אשראי אחד להלוואה אישית, ורוב המלווים יעשו צורת אשראי כלשהי ויבחרו את סוג הלווה שאיתו הם רוצים לעבוד. דרישות היישום דומות לאלה של הלוואות בתשלומים, אך עם מעט יותר גמישות עבור לווים עם הלוואות גרועות.

תוכלו להעפיל באמצעות בדיקת אשראי ולגלות שיש לכם באמת ציון שמאפשר לכם להגיש בקשה להלוואת כותרת

שתחסוך לכם כסף לאורך זמן. הלוואות הכותרת דומות לימי המשכורת, אך עם מעט יותר גמישות עבור לווים עם הלוואות גרועות וריבית גבוהה יותר.

הלוואה אישית הינה הלוואה ללא אבטחה

כלומר אינך צריך להציע נכסים כלשהם כבטוחה להלוואה. אתה יכול לשקול הלוואה אישית מאובטחת או הלוואה חתומה במשותף אם אתה פותח הלוואה לא מאובטחת עם אשראי רע. אם יש לך דירוג אשראי מספיק טוב בכדי לזכות בהלוואה אישית לא מאובטחת, תוכל גם לשקול הלוואות מאובטחות כאשר נכסים כגון ביתך או חסכון משמשים כבטוחה.

הלוואה מאובטחת מסוג זה דומה למה שהייתם מוצאים בהלוואה אישית רגילה

אך לא ממש נמוכה כמו הלוואת סטודנטים. שיעור הריבית זהה לכל הלוואה אחרת, כל עוד אתה נמצא באותו אופן עם הלוואות מאובטחות, כגון הלוואה לא מאובטחת או הלוואה חתומה במשותף עם אשראי טוב.

אנשים עם אשראי רע ממוקדים על ידי מלווים טורפים

מה שאומר שהם יכולים לקבל הלוואה קטנה יותר עם אשראי ירוד יותר. מלווים מסורתיים רבים נותנים שיעורי מועדף לאלה עם ציוני אשראי טובים, בעוד שציוני אשראי נמוכים או רעים אפילו אינם זכאים להלוואה. עליך לוודא שלא תגיש בקשה להלוואות טורפות, אך אם כן, סביר להניח שתכנס ותקבל אותן.

השווה שיעורים וראה למה אתה זכאי לפני שתחליט איזו הלוואה אישית מתאימה לך

כשאתה מחליט עם איזה מלווה או מוצר הלוואה אתה צריך לוודא שאתה מבין אילו הלוואות מוצעות כדי להבטיח שאתה יכול להרשות לעצמך בנוחות את ההלוואה המוצעת לך. אם תבחר במלווה להלוואה או מוצר שאתה מחפש, תבין את התנאים של כל הלוואה וכיצד היא מוצעת, כמו גם את הריבית.