בטח שמעתם על יצרני רכב שמציעים חמש הלוואות בחינם – ללא ריבית – כתמריץ לרכוש מכונית חדשה. הלוואות אישיות הן סוג של הלוואות בתשלומים שיכולות להיות דרך משתלמת יותר למימון חלק מההוצאות הגדולות בחייכם. לא תוכלו למצוא הלוואות בריבית נמוכה למגוון מטרות, כולל הוצאות רפואיות, שיפוצים בבית ואפילו רכישת ציוד רפואי. חלק מהמלווים המציעים הלוואות לריבית בלבד עבור הוצאות רפואיות מתנהגים מכיוון שלעתים קרובות הם דורשים מספקים רפואיים להשתתף בתוכנית ההלוואות שלהם.

היא מציעה הלוואות ללא ריבית למי שמפגין צורך לגיטימי ויכולת להחזיר את ההלוואה. JFLA חוזר ומדגיש את מחויבותו ליישום עקרונות חופש האשראי לכל האנשים, ללא קשר למוצאם הדתי או העדתי. אנו מציעים סיוע אשראי ללא ריבית לאנשים הזקוקים לסייע להם לחיות חיים מתגמלים ואחראיים יותר.

עם זאת

לא תמיד קל להשיג ריביות – הלוואות חינם מ- JFLA או מלווים אחרים בארה"ב. זה לא מעניין: אתה חוסך כסף בתשלומי הריבית שלך ומשלם יותר להון שלך בכל חודש. המלווים ברשימה זו אינם גובים מלווים בגין פירעון מוקדם של הלוואות, ואין עמלה מראש. אתה יכול לשלם הלוואה עם ריבית של 0% בתנאי שהיא מוחזרת תוך 30 יום מהתשלום הראשון של 1,000 דולר.

יש כמה הלוואות מעניינות באמת

הלוואות בחינם שיעזרו לך ללוות בזול או פשוט לשמור על החובות הקיימים שלך. ישנן הלוואות דירה (HELOC) עם שיעורי ריבית קבועים, שיעורי חודשי קבועים והלוואה בריבית קבועה, כמו גם כרטיסי אשראי המאפשרים למשוך רכישות שניתן להחזיר במהירות או לאט לפי הצורך. הלוואות לבית אלה מאפשרות לנו ללוות כנגד ההון העצמי של הנכס שלנו. למרות כמה חסרונות קטנים, הלוואות ללא ריביות יכולות לעזור לנו לחסוך אלפים לאורך חיי החוב שלנו.

אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות

כדי לקבל הלוואה בחינם לחלוטין הוא לקחת כרטיס אשראי שגובה 0% ריבית על הרכישות החדשות שלך. ריבית – הלוואות חינם מסוג זה פועלות אם אתה משתמש ברכישה כחלק מהתשלום החודשי שלך, ולא כתשלום ריבית על ההלוואה.

במקרים מסוימים

להלוואות ללא ריבית יש הצעת היכרות, אך יהיה עליכם להחזיר את ההלוואה. חלק מההלוואות, המציעות ריבית היכרות של 0% לתקופת זמן קבועה, ניחנות במה שמכונה ריבית נדחית, מה שנקרא תוכנית תשלום נדחה, או אפילו הלוואה ללא ריבית.

אם אתה כבר משלם ריבית על חוב כרטיס האשראי שלך

אתה יכול להמיר אותו לריבית – חינם על ידי העברתו לכרטיס אשראי המציע העברת יתרה בשיעור של 0%. אם אתה צריך ללוות סכום קטן יחסית, שקול רכישה של $ 0 בכרטיס אשראי ותשלם את החוב בתשלומים לאורך זמן.

אם אינך זכאי להלוואה ללא ריבית אך זקוק לכסף

עדיין יש אפשרויות שעליך לשקול. לפני שתחליט איזו הלוואה מתאימה לך ולמשפחתך, אנו ממליצים לבדוק קודם את האפשרויות להלוואות אימוץ ללא ריבית. הערה: שלא כמו הלוואות לסטודנטים ללא ריבית, הכספים שלך מוגבלים מאוד, ולכן מומלץ להגיש בקשה מוקדמת יותר ולהשתמש בכל האפשרויות העומדות לרשותך כדי להפחית את ההלוואות שלך.

לקיחת הלוואה ללא ריבית מסוכנות רכב פירושה לפעמים להקריב תמריצים אחרים כגון הנחות יצרן

והתשלומים החודשיים שלך עשויים להיות גבוהים יותר בהתאם לתקופה. אמנם אתה יכול לחסוך כסף על ידי ביצוע תשלומים גדולים יותר והחזר ההלוואה שלך מהר יותר, אך חלק מהמלווים ברשימה זו גובים מהלווים עמלות גבוהות יותר בגין היכולת להחזיר הלוואות מוקדם יותר מאשר בגין החזר מהיר יותר. לפני שאתם קונים הלוואה או כרטיס אשראי בריבית נמוכה, זכרו שהבנקים מחפשים לווים אמינים שמשלמים בזמן.

ריבית – הלוואות סטודנטים בחינם יכולות לעזור לך לחסוך אלפים, אך אתה תיזהר מתשלום ריבית ולא משנה מה. שיעורי הריבית על הלוואות אישיות יכולים להגיע ל -36% עבור אדם עם ציון אשראי נמוך.

אם אתה צריך לגייס מספיק כסף כדי לשלם עבור כרטיס אשראי בריבית גבוהה או לכיסוי חירום משפחתי, הלוואה אישית עשויה להיות בחירה טובה יותר. אם אין לך חסכונות, תוכל לשקול הלוואה ללא ריבית, כגון מסגרת אשראי ביתית, כדי להסתדר.

הלוואה ללא ריבית פירושה שאתה משלם רק את הון הכסף שאתה לווה מהמלווה, ללא ריבית. אם אתה בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך להחזיר את היתרה במשרה מלאה כדי למנוע עניין – זה יכול להיות רעיון טוב.