הלוואות לסטודנטים

אולי קשה לדמיין איך נראים החיים ללא הלוואות לסטודנטים, אך ההלוואות שלך הן המפתח לעתיד מזהיר. אם אתה או בן משפחה נאבק בהלוואות לסטודנטים או שיש לך שאלות לגבי מצבך הכלכלי, שוחח עם אחד המומחים שלנו להלוואות סטודנטים. בין אם אתה בבית הספר כדי לשלם את ההלוואה שלך או לעזור למישהו אחר עם חובות התלמידים שלהם, אנחנו כאן כדי לעזור לך להדריך אותך באפשרויות שלך ולעזור לך בפיתוח תוכנית תשלומים. בינתיים, בדוק את דוח האשראי שלך בהלוואות סטודנטים Great Lakes, אשר ישרת את כל חובות הסטודנטים שלך.

בדוק את חשבון הלוואת הסטודנטים שלך באופן קבוע ובדוק אם קיימים עדכונים באתר ספק האשראי שלך כדי לראות שינויים ביתרת חשבונך, כגון שינויים בריביות, בתשלומים או בריביות.

סטודנטים יכולים גם ליצור רישום החזר

כדי לעקוב בדיוק כמה הם חייבים על הלוואותיהם בזמן נתון. אם יש לך כרגע הלוואות פדרליות לסטודנטים המונפקות עם משרת הלוואות אחר, איחוד יכול לפשט את ההחזרים שלך באמצעות אותו שירות הלוואות בכל ההלוואות הפדרליות והממלכתיות שלך.

הלוואות סטודנטים יכולות לעזור לך ללוות

אך ביצוע תשלומים במועד הוא חיוני בכדי להקל עליך לזכות בהלוואות אחרות בעתיד. אם אינך יכול לשרת את הלוואות הסטודנטים שלך, יכול להיות קשה יותר לחזור למסלול, איחוד אם אתה צריך כי זה יקר יותר.

אם יש לך הלוואות פדרליות לסטודנטים

הקפד לבצע את המחקר שלך לפני מימון מחדש כי אתה עלול לאבד מענקים פדרליים. תוכל ללמוד עוד על ידי פנייה למשרת הלוואות הסטודנטים שלך לקבלת מידע נוסף על תנאי ההלוואה, שיעורי הריבית ואפשרויות ההחזר שלך.

אמנם הלוואות לסטודנטים רבות אינן חייבות להיות משולמות עד שישה חודשים לאחר סיום הלימודים

אך הלווים יכולים לחסוך כסף על ידי עבודה במשרה מלאה. אם יש לך הלוואת סטודנטים פדרלית ואתה עוזב את בית הספר מכל סיבה שהיא, נותר לך רק שישה חודשים לפני שתצטרך להתחיל לשלם את חובך. אתה יכול להתחיל להחזיר את הלוואות הסטודנטים הפדרליות שלך ברגע שאתה עוזב את בית הספר, גם אם תשנה את מעמד ההרשמה בפחות ממחצית הזמן הזה, על פי הפדרל ריזרב.

אם יש לך סוגים אחרים של הלוואות פדרליות ועובדים במגזר הציבורי

ניתן לאחד את רוב ההלוואות הללו אך לא את כולן להלוואה לאיחוד ישיר הזכאי ל- PSLF אם מתקיימות דרישות תוכנית אחרות. אם הייתה לך הלוואת מיזוג ישירה שתזכה אותך, תוכל לאחד את ההלוואה עם הלוואה אחרת שהפדרל ריזרב אומר שאתה לא זכאי לה.

אם יש לך הלוואות פרטיות לסטודנטים

עליך לפנות לשוק רב-מלווים כמו Credible כדי לראות אם אתה יכול למחזר את התשלומים החודשיים שלך באמצעות הלוואת סטודנטים. אם תוכנית החזר אינה הגיונית בעיניך במצבך, עליך לשקול אם אפשרויות מימון מחדש שלך עבור הלוואות סטודנטים ב- C הן אמינות.

הלוואות מסוימות יכולות להיות משווקות כהלוואות לסטודנטים, ואחרות מציעות הלוואות סטנדרטיות בהן תוכלו להשתמש לכל דבר שתרצו.

ניתן להשתמש בהלוואות לסטודנטים פרטיים לתשלום עבור ההשכלה – והעלויות – של הוצאות מחיה שאולי לא מכוסות על ידי חוב פדרלי. הלוואות סטודנטים הן גם דרך לעזור לך לשלם את בית הספר שלך אם מלגות ומלגות לא מכסים את העלויות שלך.

ניתן להשתמש בהלוואות פדרליות

כדי לסייע לך במימון מכללות ובתי ספר מקצועיים, וכמה הלוואות פדרליות זכאיות לתכניות פירעון סטנדרטיות, כולל הלוואות מסובסדות ישירות, הלוואות פדרליות לא מסובסדות ומסובסד, והלוואות סטודנטים פדרליות. כאשר אתה מאחד את הלוואות הפדרליות שלך לסטודנטים, אתה עשוי לשכוח מתוכניות החזר מבוסס הכנסה. אתה יכול להגיש בקשה לאפשרויות להחזר הלוואות פדרליות במסגרת תוכנית הלוואות הפדרלים לסטודנטים (FSLP) אם תגיש בקשה לכל הלוואות הפדרליות לסטודנטים במסגרת תוכנית ההלוואות הישירות, כולל הלוואות סטודנטים, בוגרים והורים.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן