ישנם מספר דברים שיכולים לטלטל את העצמאים – בין אם הם מבקשים הלוואת דירה או מגישים החזר מס למלווה. חלק מהמלווים עשויים להיות מודאגים מכך שלא תרוויחו מספיק כסף כדי לבצע את התשלומים החודשיים, או שהם חוששים שלא תרוויחו מספיק בכדי שתקבלו משכנתא. אחרים עשויים פשוט לא לרצות לעבור את כל הניירת הנוספת הכרוכה בקבלת משכנתא עבור לווה עצמאי. במאמר זה נדון בסוגי ההלוואות השונים העומדים לרשות הלווים העצמאיים.

קבלת הלוואה כעובד W-2 עשויה להיות זולה וקלה יותר מלהיות עצמאים

אך המציאות היא שגם עבור עצמאים, קבלת הלוואה אישית היא כנראה חוויה שונה מאשר קבלת מלא עבודה בזמן. אתה לא צריך לחזור לתא שלך כדי להיות זכאי למשכנתא, למרות שזה הרבה יותר יקר.

כל שעליך לעשות

הוא להוכיח למלווים שלך שאתה מסוגל לבצע את התשלומים החודשיים כדי לקבל הלוואה לרכב כעצמאי. לאחר שסיפקתם את כרטיס האשראי והוכחתם שאתם מסוגלים לבצע את התשלומים, כמעט ברור שתקבלו את הלוואת הרכב הבאה שלכם אם אתם עצמאיים. אחד הדברים החשובים ביותר בקבלת הלוואה אישית כאשר אתה עצמאי הוא לוודא שיש לך תוכנית להחזר ההלוואה. כעת, לאחר שהוכחת בפני המלווה שאתה מסוגל ומסוגל לבצע תשלומים, אתה מוכן לקבל את ההלוואה הבאה לעצמאי במשרה מלאה, אך לא למשרה מלאה. אם אתה מתכוון להגיש בקשה למשכנתא עצמאית, כדאי לך להשלים את רו"ח שלך אם אתה מתכוון להגיש בקשה. באופן אידיאלי, אינך טורח לבקש משכנתא לעצמאים. אם יש לך הרבה חובות ועומדים להיות עצמאי במשרה מלאה עם יחס חוב להכנסה גבוה, אז כנראה שעדיף שתתמקד בהחזר לפני שתגיש בקשה להלוואה.

מלווים הלוואות אישיות עצמאיות יסתכלו על היסטוריית האשראי שלך ועל נטל החוב שלך בדיוק כמו כל לווה אחר

אם ברצונך לדעת יותר על מעניקי משכנתא עצמאיים ומדיניותם, הצוות שלנו עומד לרשותך. היועצים שלנו יעזרו לך לזהות את כל המסמכים שאתה צריך כדי להגיש בקשה למשכנתא עבור עצמך ואז יכולים לעזור לך למצוא את המלווה המשכנתא הטוב ביותר עבורך. אם אתה יזם עצמאי וזקוק להלוואה לעסק שלך, אנא פנה אלינו או כתוב לנו דואר אלקטרוני בטלפון 1-888-743-4357 או צור קשר עם צוות יועצי המשכנתאות העצמאים לקבלת מידע נוסף.

כדי להגיש בקשה לדוח חשבון, לווים עצמאיים יכולים לספק למלווים משכנתא פיקדון רגיל המציג את סכום הכסף בחשבון הבנק שלהם ואת יתרת ההלוואה. במקרה של לווה עצמאי, המלווים משתמשים בפיקדונות בדוחות הבנק, ולא במשיכות, לצורך חישוב ההכנסה שלך.

עצמאיים אולי לא זקוקים להלוואה אישית

אך זה יכול להיות קשה להשיג את המסמכים המסורתיים (W2 וכרטיסי מס הכנסה) שאנשים משתמשים בהם כדי לבדוק את הכנסותיהם. בעת הגשת בקשה להלוואות עסקיות, אינך צריך לעשות יותר ניירת ממה שאתה עושה עבור הלוואות אישיות.

אם אתה רוצה טופס 1099 שייקח בחשבון את ההכנסה שלך למס בזמן מסוים

עליך לקפוץ דרך כמה חישוקים. אם אינך מתכנן להשתמש בהכנסה העצמאית שלך כדי להיות זכאי, המלווה שלך ידרוש ממך להגיש דוח מס כדי שלא תאבד יותר מדי כסף, אך אם הם יביאו זאת בחשבון הם יעשו זאת.

עצמאיים צריכים קודם לדבר עם הבנק המקומי שלהם ולוודא שהם מלווים שאושרו על ידי SBA (7 מלווים).

התהליך יהיה שונה

אך דרבן אומר כי מועמדים פוטנציאליים צריכים לדעת אילו מלווים מעודדים את העצמאים והפרילנסרים לבקש הלוואות ואילו אפשרויות הלוואה שונות עומדות לרשותם. ברגע שהמועמדים בוחרים במלווה, עליהם להסתכל סביבם ולמצוא חברה המתמחה בהלוואות לעצמאים. הלוואות מאובטחות יכולות להיות אפשרות טובה יותר מאשר לקבל אישור להלוואות שאינן מובטחות, במיוחד אם אתם עצמאיים ובעלי בית או עובדים במשרה חלקית במגזר הפרטי. הלוואה מאובטחת ממלווה שאושר על ידי SBA (7 מלווים), כמו בנק הפדרל ריזרב של ניו יורק או התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC) של משרד העבודה האמריקני, יכולה להשתמש באותו הליך להבטחת הלוואה הלוואה ממלווה פרטי לעמותה או למעסיק, או אפילו לעצמך כיזם שכיר.

אפשרות אשראי נוספת לעצמאים היא קבלת הלוואת עסק, שיש לה יתרונות וחסרונות. מועמדים עצמאיים צריכים לזכור לקחת הלוואות עסקיות מכיוון שהם חייבים להיות בעלי אשראי מספיק.