בואו לחקור כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של תוכניות הלוואות המסייעות לשוטרים לקנות בתים. אם אתם מחפשים תוכנית הלוואת דירה עבור השוטר שלכם או קצין אכיפת חוק אחר, ישנן מספר תוכניות המיועדות עבורם. יוזמות אלה מציעות מגוון אפשרויות, כולל הלוואות בריבית קבועה, הלוואות לבית (HELOC) והלוואות לבית.

הלוואות קבועות זמינות לחברי משטרת המבקשים ללוות בין 500 ל 25,000 PSK. יוזמות אלה מציעות מגוון אפשרויות, כולל הלוואות בריבית קבועה, הלוואות לבית (HELOC) ותוכניות הלוואות לבית.

הלוואות בחסות ממשלה זמינות בשיעור נמוך יותר ממה שתצטרך לשלם עבור ביטוח משכנתא פרטי (PMI)

תלוי בגודל ההלוואה ובגובה הריבית שתשלמו, הריבית הנמוכה יותר יכולה להוביל לחיסכון ניכר. מימון מחדש של הלוואות לסטודנטים יכול גם להוריד את הריבית, לחסוך כסף ולהיפטר מחובות הלוואות הסטודנטים במהירות רבה יותר.

אם אתה חושב להתחיל את בקשת ההלוואה שלך היום או רק רוצה לברר את העובדות לפני שתוכל להגיש את בקשתך בעתיד

אנחנו כאן בשבילך. יועצי ההלוואות המנוסים שלנו יעבדו קשה על מנת להבטיח שתהליך קבלת המשכנתא למשיב ראשון יהיה קל ומהנה ככל האפשר. בין אם אתה מעוניין לקנות את הבית הראשון שלך, לממן מחדש הלוואה שכבר יש לך, או לקבל ריבית נמוכה יותר על הלוואת הסטודנטים שלך או על הלוואה ממשלתית אחרת, הנה ההלוואה הטובה ביותר לבית שלך כיום. מדריך זה יעזור לך לקבוע אם אתה זכאי כשוטר להנפיק הלוואת סטודנטים ויעזור לך לבחון אפשרויות החזר אחרות. אם יש לך שאלות או ברצונך לקבל מידע נוסף אודות סוג המשכנתא שאנו מציעים למגיבים הראשונים, אנא התקשר אלינו או מלא טופס זה או התקשר אלינו עוד היום. אתה יכול גם להתקשר למומחה כדי ללמוד עוד על סוגי המשכנתאות שאנו מציעים למגיבים הראשונים.

תוכנית בתים לגיבורים מעניקה לך גישה למשכנתא בהלוואה של עד 484,350 $ ומטה

בעוד שמשכנתאות משטרה וכבאות אינן זכאיות להלוואות ג'מבו וסכומי ההלוואה הם 484, 350 או פחות, תוכנית זו מאפשרת לך לקנות בית בעל פוטנציאל גבוה יותר אם אתה זכאי. כדי לזכות בהלוואת דירה עם ריבית של 3.5% או פחות, אנא קרא למטה למידע נוסף על התוכנית.

עבור פקידי אכיפת החוק שאינם זכאים ל- PSLF

מימון מחדש של הלוואות לסטודנטים יכול להיות דרך להפחית את עלות החזר הלוואות הסטודנטים שלך. אם אתה מחויב גם לשיטות פיננסיות נבונות, זה צעד חכם להשתמש בהלוואות מסוג זה כדי להוריד את הריבית על התשלומים החודשיים שלך. באופן כללי, ישנם סוגים רבים ושונים של הלוואות לשוטרים, מה שאומר שאתה יכול להתמקד בעבודה ולא בהלוואה. הקפד לבצע את בדיקת הנאותות שלך בבחירת תוכנית שמתאימה לך להחזר ההלוואה.

למרות שהלוואות שירות ציבורי אינן מוגבלות לשוטרים

עובדי שירות ציבורי אחרים יכולים להעפיל ל- PSLF גם אם הם אינם בקו החזית. לדוגמה, שוטר שעובד באוניברסיטה פרטית שהיא 501 (c) (3) או Cs יזכה בהלוואה לשירות הציבורי. שוטרים וכבאים במשרה מלאה העובדים בסוכנויות מוסמכות זכאים גם להקלה בהלוואות סטודנטים אם הם עומדים בתנאים מסוימים.

קריטריונים אחרים שיש לעמוד בהם בכדי לזכות באישורי הלוואת סטודנטים לשוטרים הם סוג התעסוקה הזכאי ל- PSLF וזמן עבודה

אם אתה מתכנן להשתמש ב- PSLF לאכיפת החוק, תוכל להפיק תועלת ממעבר לתכנית פירעון אחרת. כדי לזכות בהלוואת סטודנטים, עליך למחוק את חובך בסוף שנת העבודה הראשונה שלך. עליך לבצע 120 תשלומים מזכים בהלוואות הסטודנטים הזכאות שלך ועליך לבצע את כל 120 התשלומים המזכים לפני שתקבל הלוואה חדשה בריבית גבוהה יותר מההלוואה המקורית שלך. אם אתה מוציא חובות סטודנטים נוספים בסך 10,000 דולר, בסכום כולל של 120 דולר לחודש, ביצעת 120 מתשלומי הלוואת הסטודנטים הכשירים.

מצב החיים והקריירה שלך עשוי להשתנות בעתיד, מה שעלול להשפיע על היכולת שלך להחזיר את הלוואות הסטודנטים שלך ו / או את הריבית על ההלוואות שלך.

חשוב שתעבוד עם מלווה משכנתא שיש לו גישה לתוכנית זו ומבין את תוכנית ההלוואה מבפנים ומחוצה לה

כמו גם את תנאי ההלוואה שלך. מלווים למשכנתאות מכירים תוכניות הלוואות מבפנים – ובלעדיה; זה מכריע הם מכירים אותך. קציני ההלוואות של ChoiceFinanceNet מציעים מגוון רחב של הלוואות שניתן להעניק בתוך שבועות, חודשים או אפילו שנים ללא מקדמה או ריבית.