קבל גישה למידע העדכני ביותר על הלוואות לגמילה מבנייני דירות ומשקיעי נדל"ן. התוכנית מורכבת ממגוון הלוואות לשיפוץ מגורים המנוהל על ידי משקיע בדיור רב משפחתי. ישנם שני סוגים של הלוואות לבית: סוגים סטנדרטיים שמלווים יכולים למכור לפאני מיי ולפרדי מק, וסוגים מותאמים אישית המכונים הלוואות תיק אשר הם מחזיקים בספרים שלהם. הם מציעים מגוון רחב של סוגי הלוואות, החל מהלוואות בריבית נמוכה ועד הלוואות ארוכות טווח עם ריביות גבוהות.

הלוואות שיפוצים מגיעות בשלושה סוגים

הלוואות בנייה, הלוואות בנייה והלוואות שיפוץ לבנייני דירות. הלוואות לבנייה הן הלוואות המממנות בנייה של בניין חדש, כמו בניין דירות או בניין דירות. שלושה סוגים של הלוואות לבנייה הם נכסי השקעה טובים: הלוואות קבועות, ארגון מחדש, נרכש, נבנה ונרכש – הלוואות בנייה. ניתן לממן את המימון לתקופה של עד 3.5%.

הלוואות לשיפוץ ג'מבו יכולות לשמש לפרויקטים הדורשים שמאי או לתיקונים שהלווה מעוניין לבצע

הלוואות מסוג זה זמינות עבור נכסים חדשים וקיימים כאחד, כמו בנייני דירות ובנייני דירות. ייתכן שההלוואות שימשו לרכישת נכס קיים, למימון הלוואות קיימות לבניין דירות או לבניית בניין דירות חדש מאפס.

אם יש בעיה מבנית גדולה או תיקון גדול

נניח, הבית שלך זקוק לגג חדש או שבמטבח שלך אין מכשירים עובדים, ייתכן שתצטרך הלוואת שיפוצים. כדאי לבחון הלוואות לשיפוץ בית מכיוון שהתיקונים יחסכו כסף בטווח הארוך ויהפכו את ביתכם לבטוח יותר.

הלוואה אישית לביתכם יכולה להיות כלי להשלמת מימון ביתי אחר

ידועות גם בשם הלוואות CP, הלוואות לבנייה הן אפשרות למימון בניית בית חדש. לעומת זאת, הלוואות שיפוצים למשקיעים משמשות לרכישת מתקנים – כלומר למילוי או שיפוץ של נכס קיים. הלוואות אלו מתאימות ביותר אם אתה קונה נכס ישן או מיושן, הורס אותו לבנייתו של חדש או בונה אותו מחדש לחלוטין כדי לעמוד בו בסטנדרטים של ימינו.

לכן יש לבנות הלוואות מסחריות לשיפוצים גדולים בהיקף נכסי הכנסה כמו הלוואות מסחריות לבנייה

בניגוד להלוואות מסוגים אחרים, בהלוואה לבניין דירות יש תנאים מסוימים שיש לעמוד בהם בעת קבלת ההלוואה. הלוואות אלו יכולות להכריח את הלווה להיות זכאי מספר פעמים בתהליך הבנייה ולשלם עלויות סגירה, ולא ניתן לסגור אותן עד שהעבודה שנעשתה תפתור את כל הבעיות.

כיצד פועלת הלוואת שיפוץ בית תלויה בסוג המימון שתבחרו

אך אם ברצונכם לבצע תיקונים מיידים בביתכם החדש, זה הגיוני ביותר. אם ההלוואה משמשת אך ורק לרכישת הנכס, הלוואת הרכישה והשיפוץ אינה ניתנת. לפני שאתה בכלל חושב על רכישת נכס, עליך ללמוד עוד על סוגי ההלוואות השונות העומדות לרשותך כדי לקבל את הלוואת השיכון הביתי שלך.

המכונה לפעמים הלוואת גמילה או הלוואה לבית FHA

הלוואה זו בסך 203,000 $ מאפשרת לך למחזר בית עם תיקונים נחוצים. מי שלא רוצה לקחת מוצר ביתי או למחזר מחדש יכול גם לשקול את הלוואת השיפוץ HomeStyle מאת פאני מיי או פרדי מק. התשלומים יכולים להגיע עד 3% על הלוואה לשיפוץ בסגנון ביתי ויכולים להשתמש בכסף כדי לשלם את הבית, לשפץ אותו, או אפילו לבנות אותו – בסוויטה או בדירת מרתף. ישנן מספר אפשרויות, כולל הלוואות לשיפוץ בית, הלוואות לחיסכון לבית ולהלוואות לתיקון בתים, כדי שנוכל לזהות את הפוטנציאל של בעלות על בתים ולתכנן כיצד אנו משלמים על כך.

לווים הנשענים על הלוואות בנייה ייקחו בדרך כלל הלוואה מסורתית יותר ויממנו מחדש את רכושם לאחר סיום הפרויקט

עם זאת, הלוואות אלה יכולות להיות הלוואות לזמן קצר עם ריביות משתנות, ולכן הן יוחלפו במימון ארוך טווח לאחר התייצבות הנכס. הלוואה מסוג זה משמשת למימון שיפוץ של בית קיים או בניית בית חדש. אתה יכול לממן בניין דירות ריק או מאוכלס רק באופן חלקי, כגון בית משפחתי. לאחר סיום פרויקט השיפוץ או הבנייה, תוכלו לשלם את ההלוואה האישית למשכנתא. ישנן שתי הלוואות שתוכלו להשיג למימון הפרויקט המוגמר אם תקבלו הלוואה לשלב הבנייה ותשכחו מזה.

ניתן להשתמש בהלוואת שיפוץ מסורתית בשילוב עם משכנתא מסורתית לשמאים הנדרשים או ללווה לבחור שדרוג

הלוואה לשיפוץ HomeStyle בה תוכלו לבנות או לשפץ בית, כמו בניין דירות, בית או אפילו בניין משרדים. הלוואות לשיפוץ בית יכולות לכלול הלוואת משכנתא ולכסות את כל עלות פרויקט השיפוץ או השיפוץ, ולא רק שלב הבנייה.