הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הלוואות לעובדים, כולל מה שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה מחליט אם להעניק הלוואה לעובד או לא. מכיוון שיש כל כך הרבה שיקולים בכל הנוגע להלוואות לעובדים, אנו ממליצים להתייעץ עם עורך הדין העסקי שלך בעת הקמת תוכנית הלוואות לעובדים.

וודא שאתה מבין כמה הלוואה לעובד או הלוואת עובדים יכולים לעלות לך

וודא שאתה מספק גם לעובדים אחרים "בקשות להלוואות. ייתכן גם שכאשר אתה מציע הלוואה לעובד, אתה חייבים להתכונן להציע את זה לעובדים אחרים, במיוחד אם הם מצפים למדיניות. קבע מדיניות מסוימת עבור תוכנית הלוואות העובדים שלך, מכיוון שאם עובד אחד יקבל הלוואה, אחרים יגישו בקשה לכך.

יש עובדים שלא יכולים לבצע את תשלומי הלוואה בזמן או להחזיר את ההלוואה במלואה

גם אם הם כבר החזירו אותה. סיבוכים יכולים להיווצר כאשר עובד מחליט לעזוב את החברה מבלי להחזיר הלוואה, מכיוון שחלק מחוקי המדינה מונעים ממעסיקים להחזיר הלוואות שלא שולמו. בדוק אם זו סיכון שהחברה שלך עלולה לקחת לפני שתתחיל את תוכנית הלוואות העובדים שלך.

זו תהיה גם האחריות שלך להבטיח שהעובדים שלך מודעים לכללים ולציפיות הקשורות להלוואות לעובדים. הלוואות לעובדים הן הזדמנות ליישום כדי להפוך את המדיניות והנהלים שלהם להלוואות שקופים יותר כדי למנוע האשמות באפליה.

כשאתה עובד על ההלוואה הראשונה שלך

אתה מגדיר קבוצה של הנחיות החלות על הלוואות לעובדים, כולל הריבית שתחושב וסוג ההלוואה שאתה שוקל. בנוסף, ההנחיה הבאה מסדירה את המלווים עימם משתפים פעולה מוסדות UW ועובדים העוסקים במימון סטודנטים ועמם UW מתקשרת. מוסד של האוניברסיטה צריך לעבוד עם כל המלווים של הלוואות חינוך ברשימה זו כדי להבטיח שלמלווים יהיה מידע ברור ומובן ופרטים חשובים על הלוואות – כולל, אך לא רק, תנאים, שיעורי ריבית ודרישות להחזר.

מעסיקים יכולים לקבוע את הפרמטרים של תוכניות האשראי שלהם כדי לקבוע כמה עובדים יכולים ללוות וכמה זמן עליהם להחזיר את חובם.

הלוואות לעובדים הן רעיון טוב

אך הנסיבות בהן ניתנת הלוואה משתנות בהתאם לשאלה האם העובד מבקש את ההלוואה או לא. חלק מהעובדים זכאים להלוואות רק אם היו בחברה תקופה מסוימת. במקרים מסוימים, החזר הלוואות מאושר מכיוון שהסוכנות תתקשה לשמור על עובדים בעלי יכולות גבוהות ללא שירותי החזר הלוואות. הלוואות לעובדים עשויות להינתן גם בנסיבות מסוימות, כמו במקרה של תוכנית פרישה או פנסיה של עובד.

לבקשות קטנות תכופות, יתכנו פתרונות אחרים שאינם משבשים שיכולה מחלקת משאבי אנוש להציע. הלוואות לעובדים בתרחישים ייחודיים עשויים להיות שימושיים עבור עובדים מסוימים, אך לא עבור אחרים, ובמצבים מסוימים, אולי לא.

במקום ליצור תוכנית הלוואות לעובדים

עובדים צריכים להשתמש בספק צד שלישי כמו ארנין. עזרה לעובדים בפירעון חוב הלוואת הסטודנטים שלהם בזמן חיסכון לפנסיה היא יתרון שיכול באמת להפוך תוכנית להחזר הלוואת מעביד לאטרקטיבית יותר. סוג זה של הטבות לעובדים חדשים יכול לכלול בקשות להלוואות עובדים ולעזור לעובדים להרגיש בנוח כלכלית. אני רוצה לדעת יותר כיצד דרישת שכר יכולה לא רק לבטל את הלוואות העובדים, אלא גם לאפשר להם להשתמש בכוח שכרם.

יצירת חוזה הלוואה לעובדים תעזור להימנע מקנסות ותבטיח שההלוואה תהיה הוחזר במועד

הענקת זיכויים לעובדים יכולה להיות משמעות מיסים נוספים עבור החברה אם ההלוואות אינן מתבצעות כהלכה. אם ההלוואות אינן נעשות כהלכה, מעסיקים עשויים לחייב מיסים גבוהים יותר על ידי הלוואות לעובדים.

אם לעובד אין כל אחריות אישית במהלך תקופת ההלוואה

אך הוא מבטיח את פירעון ההלוואה אך ורק בהתחייבות חלקו שייקנה, הדבר יכול להוביל לתוצאות מס שונות באופן דרסטי. מעסיקים המקבלים הלוואות על פי חוק זה עשויים להיות זכאים להקלות הלוואות. אם הם משתמשים בהלוואות כדי לכסות עלויות עבודה או חובות קודמים ולקיים או לשמור על יחסים טובים עם עובדיהם ו / או העובדים עצמם.

אם המשאבים מאפשרים, באוניברסיטת בראון יש תוכנית הלוואת עובדים למענק חירום לא יכול לספק סיוע כספי לעובדים ותוכנית סיוע לעובדים (EAP).

אם ברצונך להלוות לעובד

יתכנו כמה חלופות שיכולות לעזור לו אם הוא צריך ללוות כסף. ישנן דרכים להציע סיוע כלכלי, ולמרות שזה עשוי להישמע מסוכן, זה יכול להיות העזרה הגדולה ביותר לעובדים הנאבקים בחובות ובתלוש משכורת קיים. אם תחליט שמתן הלוואת עובד מתאים לך, המשמעות היא שאין חלופות או סיוע כלכלי שיכולים להתאים יותר להלוואה. עם זאת, זה הכסף שאתה לווה מהצוות שלך ויש לשקול להמשיך את ההלוואות. הלוואות לעובדים עסקיים קטנים ניתנות על ידי בנק הפדרל ריזרב בניו יורק ומשרד העבודה האמריקני.