הלוואות ליום המשכורת הן הלוואות קצרות טווח וריבית גבוהה המיועדות ללווים הזקוקים לכסף עבור משכורת. במאמר זה אנו פורקים מהי הלוואה ליום המשכורת ומדוע עליכם לחפש דרכים חלופיות להלוואות. הלוואות ליום המשכורת (המכונות גם "הלוואות ליום המשכורת", "הלוואה מהירה" או "לטווח קצר") הן סוג של הלוואה קצרת טווח שאינה מאובטחת, המאופיינת לעיתים קרובות בריביות גבוהות.

הלוואה לזמן קצר מוגדרת כהלוואה בה הצרכן מחויב להחזיר את מלוא סכום ההלוואה תוך 45 יום או באופן מהותי לאחר מכן. המלווה אינו יכול להעניק הלוואות נוספות לטווח הקצר עד להלוואות ההלוואות, גם לא לאחר תקופת ההחזר הראשונית.

המלווה אינו יכול להעניק אשראי לצרכן שיש לו כבר הלוואה לזמן קצר. המלווה ליום המשכורת אינו יכול לאפשר ללווה לקחת הלוואת יום משכורת חדשה מבלי לשלם הלוואה ליום המשכורת הקיימת מאותו המלווה או ממלווה כלול.

אינך צריך לבזבז זמן יקר בכדי להתגבר על כל הקשיים שנגרמים בבקשה להלוואות בנקאיות

זה פשוט אומר כסף מהיר יותר וריבית גבוהה יותר. על המלווה להסביר לכם בבירור כמה תעלה הלוואה ליום המשכורת אם אינכם יכולים לפרוע אותה לפני שהיא תבשיל ולקחת הלוואה נוספת. אם יש לכם הלוואה למספר שבועות בלבד, אולי לא תוכלו לשלם עליה הרבה יותר ריבית, אך היא עדיין לא יכולה להוציא אתכם מההלוואה. למרבה המזל, גם עם אשראי גרוע, ניתן לקבל הלוואה מיידית מובטחת, גם אם אתה צריך להיזהר. עם זאת, אנו ממליצים להימנע מאופציה זו בכל מקום אפשרי. אם אתה יכול לקבל הלוואת חירום, אנו ממליצים בחום לקבל הלוואה אישית מסורתית ללא אבטחה מבנק, מאיגוד אשראי או מלווה מקוון. לווה לא רק בשום עסק בהלוואות ליום המשכורת הסמוך; לבדוק אם הם מציעים הלוואות בדולרים קטנים. אתה יכול גם לקבל הלוואות חירום דרך הבנק המקומי או חברת כרטיסי האשראי שלך עבור אחוז קטן מההכנסה החודשית שלך.

מדובר במלווים המציעים כסף קל מראש מבלי להבטיח את ההלוואה כבטוחה. הלוואות אלו זמינות מכיוון שהן פחות מסוכנות מהלוואות המלווים, ובדרך כלל הן זמינות בפחות מ -5,000 דולר או פחות.

אם אתה נתון בלחץ פיננסי וזקוק למזומן במהירות

שקול לקחת הלוואה מיידית ממזומן. עבור זמן. אם יש לך אשראי גרוע ואתה יכול להחזיר את ההלוואה בזמן, כדאי לשקול הלוואה ליום המשכורת מכיוון שתצטרך ללוות במהירות. הלוואות מיידיות יש ריביות גבוהות יותר בטווח הקצר, אז נסה להשתמש בהן רק בתור אחרון נופש אם אין לך מספיק כסף בחשבון הבנק שלך כדי לבצע הלוואה ארוכת טווח.

אם אתה זקוק להלוואת יום בתשלום

תוכל לבחור באחת מהאפשרויות האחרות אם הלוואת לילה עם ריבית גבוהה יותר מההלוואה הראשונה שלך היא פשוט לעולם לא, לעולם לא הדרך הנכונה. אם יש לך הלוואה שלא ניתנת להחזר במלואה, בקש מהמשלם להאריך או לממן מחדש את ההלוואה, שמשמעותה בדרך כלל עמלה. אתה יכול גם לקחת הלוואה נוספת כדי לכסות הלוואות ראשוניות, להאריך או להאריך את ההלוואה שלך ולהשתלם בסוף תקופת כהונך.

בעוד המלווים יכולים להשתמש בשמות מושכים את העין כמו 'מזומני חירום'

אך רבות מההלוואות הללו הן הלוואות לתשלום מראש שטעונות בתנאים מעוררי עיניים ועדיין עומדות בדרישות הזכאות. כלכלנים טוענים כי היכולת לשלם הלוואה במהירות היא השקעה טובה ברווחה פיננסית ארוכת טווח, אך הלוואה מסוג זה עלולה להשאיר את הלווה תקוע במעגל חוב. בהתחשב בעובדה שרוב "הלוואות ליום המשכורת" מגיעות ללווים שלוקחים כמה מהן מדי שנה, הלוואה זו היא ההפך מתיקון מהיר.

אם יש לך הלוואות גרועות

קשה לקבל הלוואת רכב מיידית, אך רבים מהמלווים ליום המשכורת מאפשרים ללווים להאריך ולהאריך את הלוואותיהם מבלי לשלם עלויות מימון נוספות להארכת תקופת ההחזר. גרוע מכך, הלוואות ליום המשכורת יכולות להיות במעגל של תשלום ריבית גבוהה יותר על כל הלוואה עד לכסף של הכסף – כלומר לקוחות אינם יכולים לשלם את ההלוואה או צריכים לקחת "הלוואה ליום המשכורת" שנייה מבלי לשלם קודם.