הלוואות עסקיות

אם אתם מחפשים עזרה פיננסית לעסק הקטן שלכם או פשוט תוהים כיצד להשיג מימון מורחב, הלוואה של מינהל עסקים קטנים (SBA) עשויה להיות בדיוק הפיתרון לו אתם זקוקים. יכול להיות גם קל יותר לזכות בכרטיס אשראי עסקי מאשר בכרטיס אשראי לעסקים קטנים. אם אינך זקוק להרבה כסף, כרטיס אשראי לעסקים קטנים עשוי להיות התשובה.

בדרך כלל אתה יכול לראות תהליך אישור מהיר ופשוט יותר

לקבל החזר טוב יותר על החסכונות שלך, וגם לקבל השכלה פיננסית יקרת ערך בחינם. איגודי אשראי מציעים לעיתים קרובות שיעורי ריבית נמוכים בהרבה על הלוואות חברות, ותוכלו גם לקבל השכלה פיננסית יקרת ערך בחינם באמצעות תוכנית כרטיסי האשראי לעסקים קטנים של איגוד האשראי.

מרבית ההלוואות לעסקים ממשלתיים מנוהלות באמצעות איגוד העסקים הקטנים (SBA)

שעובד עם הבנקים שמחלקים את הכסף בפועל. אמנם זה עוזר להבין כי הלוואות אלה נעשו על ידי מלווים בודדים, ולא על ידי הממשלה, אך הלוואות SBIA היו פופולריות מאוד בשנים האחרונות. הלוואות ממשלתיות מציעות ריבית נמוכה בהרבה מהלוואות פרטיות ויחס הלוואה להכנסה נמוך יותר. מבחר המלווים, כולל בנקים, קואופרטיבים ועמותות, מתאגד בכדי להבטיח שהם מלווים לעסקים קטנים בשיעור גבוה יותר מהמלווה הפרטי הממוצע.

גם אם העסק שלך טוב

אתה עלול לגלות שאתה זקוק לכספים נוספים כדי לגדול ולהתרחב, ואם כן תוכל לחפש הלוואה לעסקים קטנים שיעזור לך לעשות זאת. הלוואות עסקיות מאובטחות דורשות ביטחונות, אך אם אינך יכול להחזיר את ההלוואה, המלווה לוקח אותה כבטוחה. זה מגן על המלווים מפני אי יכולת להחזיר את ההלוואה שלך. המלווים המקוונים נוטים לעשות עבודה טובה יותר בהקשר זה, מכיוון שהם מקבלים הלוואות לידי בעלי העסקים תוך מספר ימים. עם זאת, זה לא המקרה עם מרבית הלוואות ההתחלה, מכיוון שיש בלבול רב לגבי אופן פעולות ההלוואות וכיצד הן פועלות.

אם העסק שלך מתחיל קשה ואין לך כסף נגיש בקלות

סביר להניח שתצטרך לקחת הלוואה לעסקים קטנים. אם אתה מצליח להתאושש ומאמין שאתה זקוק למימון נוסף בכדי להשיג זאת, בצע את הצעדים הבאים כדי למצוא את מקור המימון הנכון לעסקים ולקבל את ההלוואה שאתה רוצה או שאתה זקוק לה. גם אם דירוג האשראי שלך טוב, ייתכן שתרצה לקבל את ההלוואה האישית שלך או להשתמש בה למימון העסקה במקום זאת. אתה יכול גם להגיש בקשה להלוואה ממשלתית לעסקים קטנים אם תקבל אותה אך לא תוכל לקבל אותה בגלל הריבית הגבוהה על הלוואות ממשלתיות. ברגע שתחליט שזה מתאים להתנעה שלך, כנראה שתצטרך לספק את המסמכים והמידע הבאים לבנק. לדעת אילו מסמכים דרושים ולסדר את הרשומות שלך לפני הגשת בקשה להלוואת עסק יכול להפחית את הלחץ שלך. ברגע שתוכלו להכין את כל הניירת ולהתחיל, תוכלו להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים.

הגדרת בטחונות מסייעת לך להשיג תנאים טובים יותר ומקלה עליך לקחת הלוואה לעסק

בדיוק כמו בעת עריכת הסכם הלוואה, עליכם לקחת את ההלוואה ברצינות כמו הלוואה בנקאית ולהחזיר אותה במלואה. אם תשכחו, עליכם לשלם בזמן, להחזיר את ההלוואה במלואה ולהסתכן בשכחה. לאחר שתדע היכן להגיש בקשה להלוואה, שאל את המלווה שלך אילו מסמכים ומידע עליך להגיש בקשה להלוואה שלך. בעת הגשת בקשה להלוואת SBVK, תוכלו לבדוק באתר SBIA אילו מוסדות פיננסיים באזורכם מעניקים אותה. גם אם אתם מחפשים הלוואות קטנות המגיעות לסכומים הנמוכים מ- 500,000 $, המלווים המקוונים יכולים לעזור.

למידע נוסף אודות סוג זה של תיעוד

בקר באתר התוכנית למענקי הקלות בקליפורניה ובאתר SBVK. למידע נוסף על התוכנית בקליפורניה, לחץ כאן וכאן או כאן. אנו יודעים שזה יכול להיות קשה לקבל הלוואה עסקית חדשה, אך אנו יכולים לעזור לך באשראי שאתה זקוק לו. אנו עוזרים לבעלי עסקים על ידי עבודה עם מלווים מקוונים כדי לפשט את תהליך הבקשה ולאשר יותר עסקים קטנים.

הלוואות אישיות מהוות אלטרנטיבה שימושית להלוואות קטנות

במיוחד במצבים בהם לעסקים קטנים אין עדיין היסטוריית רווחים מוצקה וכרגע אינם יכולים לספק את התיעוד והניתוח הדרושים לבנקים לפני שהם שוקלים אותם להלוואה. אם לחברה אין רקורד מוכח, הלוואה קטנה – הלוואה עסקית – יכולה לתת לך סיכוי טוב יותר לקבל את ההלוואה מאשר הלוואה אישית או הלוואת כרטיסי אשראי, והיא גם יכולה לספק דרך מהירה ואמינה יותר להשיג לְהַלווֹת.

אם העסק שלך צעיר ואינך זכאי למימון מסורתי, הלוואה אישית לחברה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר שלך. לפני שתקבל הלוואה לעסק, תחילה עליך לקבוע כמה כסף תזדקק ובמה תשתמש.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן